Autor Wątek: Globardiers  (Przeczytany 3919 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 22, 2003, 08:05:29 pm »
pamiętajcie że skaveny mogą też mieć niekiedy 3D6 z S5. a skuteczne na ich ld jest doom and darkness z deathu
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline BONERIPPER

Globardiers
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 22, 2003, 08:21:02 pm »
tak drożdżu mam ci przypomnieć jak kiedyś dostałeś od skavenów grając empire 4 razy pod rząd
ONERIPPER

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 22, 2003, 08:24:11 pm »
to było na jaja i ja testowałem tylko hellblastery ale te egzemplarze to były odrzutki z eksporu z altdorf więc nie wyszło! a jak było dziś stary wymiatacz skavenski dostał od gościa czyli mnie który pierwszy raz w życiu zagrał high elfami. tylko nie płacz że nie wziąłeś dispel scrolli
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline BONERIPPER

Globardiers
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 22, 2003, 08:30:23 pm »
wste na bolce jest prosty sposób-tunneling-rozwaliłem kiedyś kumplowi jednym 4 deathrockets i earthshakera w dwie tury
ONERIPPER

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 22, 2003, 08:34:17 pm »
pamiętaj też że ten kumpel normalnie gra lizardami a Chaos Dwarfami grał pierwszy raz w życiu!!!!!!! a bolce ci niszczą i tyle. tylko żeby ci tunneling team w kolorze brown nie wyszzedł w nocy z d... jak cię gryf zaszarżuje!
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Jankiel

  • Gość
Globardiers
« Odpowiedź #20 dnia: Kwiecień 22, 2003, 08:53:37 pm »
Nigdy nie przegrałem ze skavenami, mimo, że gram DE. RBT są świetne, tylko weź trochę skirmisherów, aby odpowiednio zasłonić mu pole widzenia (żeby jedynym widocznym celem był np. ratling gun). Do tego smoka i trochę DR. Smoka stawiasz na flance, DR w centrum (to już oczywiście po wystrzelaniu ratlingów). Jakiś oddział wleci na flankę. A wtedy ma już tylko 5 czy 6 ld. Przegra nawet o 1 i prawie na pewno ucieknie. A za nim czeka kolejny oddział :twisted: .

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #21 dnia: Kwiecień 22, 2003, 09:03:49 pm »
do jankiela: ja zasadniczo nie gram elfami jestem wierny imperatorowi. a co radzisz używać z imperium na te gnidy z podziemi .  A TERAZ TROCHE SMIECHU: ten boneripper powiedział kiedyż że pałace skavenów są piękne i całe ze złota!!! Powiem szczerze że mnie one wydają sie podobne do miejskiego szaletu a zwłaszcza z zapachu
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 22, 2003, 09:05:17 pm »
a jak jest z overrunem czy on musi być np dla smoka po lini prosej czy po prostu na najbliższy oddział wroga w LOS i zasięgu?
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline Halfing

Globardiers
« Odpowiedź #23 dnia: Kwiecień 23, 2003, 06:19:19 am »
Cytat: "Drożdżu"
a jak jest z overrunem czy on musi być np dla smoka po lini prosej czy po prostu na najbliższy oddział wroga w LOS i zasięgu?


Po linii prostej rzecz jasna, tak jak się dostawiłeś tak biegniesz do przodu rzucasz odpowiednią liczbą kości i wszystko co napotkasz na swojej drodze to poprostu wpadasz w to.,,. 8)

Offline Arunazar

Globardiers
« Odpowiedź #24 dnia: Kwiecień 23, 2003, 09:16:43 am »
Cytat: "Drożdżu"
A TERAZ TROCHE SMIECHU: ten boneripper powiedział kiedyż że pałace skavenów są piękne i całe ze złota!!! Powiem szczerze że mnie one wydają sie podobne do miejskiego szaletu a zwłaszcza z zapachu


wszystko jest kwestia gustu
Dla skavenow to pewnie ludzkie palace kojarza sie z szaletem [no wiecie, wychodza noca z kanalow i robia do workow ze zbozem w magazynach   :D ]
a palace to pewnie ze zlota nie sa, ale i tak sa [na swoj sposob] piekne  :)
z drugiej strony, skoro zyja pod ziemia i sami draza kanaly to moga od czasu do czasu na jakis cenny kruszec natrafic...

Arunazar
ew people - new food
war,war is good !

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #25 dnia: Kwiecień 23, 2003, 02:12:50 pm »
prawdopodobnie ten cenny kruszec np. zloto jest automatycznie przehandlowany dal walonych ćpunów magów skaveńskich którzy bez tokenka ani rusz
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline Iberales

Globardiers
« Odpowiedź #26 dnia: Kwiecień 23, 2003, 02:48:16 pm »
Cytat: "Jankiel"
RBT są świetne, tylko weź trochę skirmisherów, aby odpowiednio zasłonić mu pole widzenia (żeby jedynym widocznym celem był np. ratling gun)


BTW ratling nadal ma proximity to friendly troops i nadal nie możesz weń wycelować bo aby nie mieć musi byc najbliższym oddziałem...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Halfing

Globardiers
« Odpowiedź #27 dnia: Kwiecień 23, 2003, 04:06:55 pm »
Jak na mój gust to elfy(wszystkie) nie mają zbyt łatwo ze skavenami jak i z innymi armiami idącymi w masówę

Offline Iberales

Globardiers
« Odpowiedź #28 dnia: Kwiecień 23, 2003, 04:47:15 pm »
HElfy mają mikrofalówę więc nie jest tak, źle...
i]Pamiętajcie wy o mnie co sił! Co sił!
Choć przemknąłem przed wami jak cień!
Palcie w łaźni, aż kamień się zmienia w pył
Przecież wrócę, gdy zacznie się dzień[/i]

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #29 dnia: Kwiecień 23, 2003, 05:11:15 pm »
co do tej masówki to nie moge sie zgodzić że elfy mają żle. Wystarczy full defensywa skupiona jako bastion. dużo magów z high magic. Flames of phoenix ju ż w pierwszej turze zabije prawie pół oddziału clanratów. Ja najbardziej nielubie na elfy i w ogóle na armie defensywne Plague monków i ich T4 i immune to psychology
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

 

anything