Autor Wątek: Globardiers  (Przeczytany 3910 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Cyel

Globardiers
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 23, 2003, 05:16:16 pm »
Cytat: "SoCiu"
To ja troszkę Off Topic ale nie chcę zaśmiecać forum krótkimi tematami a mam pytanie .. co brać u DE vs skaven które mają 4-5 ratling gunów:(??harpie spadają od magii albo sztandarów..dark ridersi są za wolni bo ratlingi mają stand and shoot...itp..itd


Ja bym jednak proponował walkę wręcz (choc oczywiście wystawienie 4RBT chyba jeszcze nikomu nie zaszkodziło). Dotychczas, jeśli odnosiłem jakies sukcesy przeciw ratling gunom, odbywało się to w następujący sposób : Szarżowałem stojacy w pobliżu klocek szczurków, zaś ratling uciekał w wyniku paniki i już się nie zbierał. Wykorzystaj przewagę manewrowości DE by zaatakować spoza zasięgi ratlingów, w grę wchodzą oczywiście COKs, Smok + Dark Riders, parka rydwanów. Staraj się mozliwie szybko wyeliminować oddział z generałem, żeby załogi ratling gunów musiały testować psychologie na Ld 5.

Pokonaj go, zasługuje na to ... :wink:

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 23, 2003, 05:29:11 pm »
coś ze skautem by sie pryzydało i by wpadło na ratle i one by uciekły z pełnymi porami
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline BONERIPPER

Globardiers
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 23, 2003, 06:21:39 pm »
drożdżu nie pi****l bo mi palców zabraknie by policzyć ile razy twoja wspaniała kawaleria uciekała w popłochu i z pełnymi portkami przed stormverminami a nawet clanratami
ONERIPPER

Offline Halfing

Globardiers
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 23, 2003, 07:13:37 pm »
Cytat: "BONERIPPER"
drożdżu nie pi****l bo mi palców zabraknie by policzyć ile razy twoja wspaniała kawaleria uciekała w popłochu i z pełnymi portkami przed stormverminami a nawet clanratami


Masz racje Boneripper goń CHama

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 23, 2003, 09:02:39 pm »
nie chce nic mówić ale pamiętasz klucha bitwe empire + bretonnia na skavenów?? i kto uratował honor i zniszczył cię? może bretonnnia? nie !! knightly orders!! a co do bretonni to nie chce nic mówić i pamiętasz klusza jak realmi wtedy dostawali od clanratów i plague monków??
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 23, 2003, 09:05:24 pm »
dobra klucha koniec tematu obaj często rozkładaliśmy jeden drugiego i w tej edycji stosunek jest ok 50:50
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!

Offline Arunazar

Globardiers
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 23, 2003, 10:22:37 pm »
Cytat: "Drożdżu"
prawdopodobnie ten cenny kruszec np. zloto jest automatycznie przehandlowany dal walonych ćpunów magów skaveńskich którzy bez tokenka ani rusz


a tam zloto

spaczen swieci sie duzo lepiej [i na przyjemny zielony kolorek]  :D
ew people - new food
war,war is good !

Jankiel

  • Gość
Globardiers
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 24, 2003, 09:08:56 am »
Cytat: "Iberales"
Cytat: "Jankiel"
RBT są świetne, tylko weź trochę skirmisherów, aby odpowiednio zasłonić mu pole widzenia (żeby jedynym widocznym celem był np. ratling gun)


BTW ratling nadal ma proximity to friendly troops i nadal nie możesz weń wycelować bo aby nie mieć musi byc najbliższym oddziałem...


No nie... Mogę do niego strzelać jeżeli jest "closest target ". A zasłonięty oddział np. clanratów nie może być celem.

Offline Drożdżu

Globardiers
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 24, 2003, 01:04:25 pm »
można wiedzieć o co chodzi z tym proximity??? ale ja nie wiem czego sie bać w tych ratlach przecież to tylko 15 cali zasieęgu a misfire jest masakrycznie łatwo wyrzucić a używacie warpfire throwerów???
hwała Cesarzowi Karlowi Franzowi I !!!!!

Niech Imperium zniszczy ścierwo Starego Świata!