Autor Wątek: Kotlet i Zombi: Chomik zagłady  (Przeczytany 16326 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gierek666

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #45 dnia: Listopad 03, 2006, 09:20:50 pm »
Dla mnie "Chomik" jest  git i tyle. Podchodzi mi klimat, grafa, humor zwłaszcza. Mało który polski komiks ostatnio mi tak podpasował, a prawdę mówiąc to po rodzime produkcje sięgam niestety coraz rzadziej.
Wierzę, że Paweł będzie trzymał fason w kolejnych albumach.

Offline Binareus

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #46 dnia: Listopad 06, 2006, 11:06:39 am »
Komiks naprawde niezły, jako rysownik najpierw oceniam grafikę no i tutaj 5 gwiazdek zresztą scenariusz też daje rade bioroąć pod uwagę, że to debiut długometrażowy. Mój ulubiony fragment - akcja na Mazurach "stada turystów"  :lol:
Do tego jeszcze komiks świetnie wydany.
Czego debiutant może jeszcze oczekiwać?

Zychu gratuluje tego, i z niecierpliwością oczekuje następnych wydawnictw.[/url]

Offline Samuel

Chomiki
« Odpowiedź #47 dnia: Listopad 23, 2006, 07:14:14 pm »
Najbardziej dziwi mnie to, że "Chomik" zgarnął dobre recenzje w "Przekroju" i we "Wproście". Ichni recenzent niejaki mister Gociek napisał, że jest to nafajniejszy album polski od czasu Esensji (mniej wiecej tak napisał), a na serwisach komiksowch cisza - żadnej recenzji.
Tymczasem mniejsze, skromniejsze i mniej ciekawe artsytycznie wydawnictwa są recenzowane.

Nie rozumiem tego. A wy?
erefere

Offline Samuel

Chomiki
« Odpowiedź #48 dnia: Listopad 23, 2006, 07:17:22 pm »
Najbardziej dziwi mnie to, że "Chomik" zgarnął dobre recenzje w "Przekroju" i we "Wproście". Ichni recenzent niejaki mister Gociek napisał, że jest to nafajniejszy album polski od czasu Esensji (mniej wiecej tak napisał), a na serwisach komiksowch cisza - żadnej recenzji.
Tymczasem mniejsze, skromniejsze i mniej ciekawe artsytycznie wydawnictwa są recenzowane.

Nie rozumiem tego. A wy?
erefere

Offline Kingpin

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 273
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Official Mroja Spokesman
Re: Chomiki
« Odpowiedź #49 dnia: Listopad 23, 2006, 10:28:04 pm »
Cytat: "Samuel"

Nie rozumiem tego. A wy?

W sumie też tego nie rozumiem. Ale podsunąłeś mi myśl, że rzeczywiście wartoby coś napisać o tym komiksie...

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #50 dnia: Listopad 24, 2006, 09:48:01 am »
może doszli do wniosku że album mówi sam za siebie  ;)
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline empro

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #51 dnia: Listopad 24, 2006, 10:50:55 am »
to chyba ogólnie lepiej, że się mówi o komiksie poza komiksowym światem, bo w komiksowym świecie to z takiego gadania i tak nic nie wynika :)

Offline Binareus

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #52 dnia: Listopad 24, 2006, 11:34:35 am »
Cytat: "empro"
to chyba ogólnie lepiej, że się mówi o komiksie poza komiksowym światem, bo w komiksowym świecie to z takiego gadania i tak nic nie wynika :)

E tam, według specjalistów każda reklama jest dobra  :)

Offline empro

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #53 dnia: Listopad 24, 2006, 12:02:05 pm »
Cytat: "Binareus"
Cytat: "empro"
to chyba ogólnie lepiej, że się mówi o komiksie poza komiksowym światem, bo w komiksowym świecie to z takiego gadania i tak nic nie wynika :)

E tam, według specjalistów każda reklama jest dobra  :)


nie ważne gdzie, nieważne jak byle nazwiska nie przekręcili :)

ale tak na serio, środowisko komiksowe i tak wie że taki komiks się ukazał, i tak wie czego się mniej więcej spodziewać, więc i tak jakieś zdanie ma, i kto ma kupić pewnie i tak kupi,
a w mediach nazwijmy je "pozakomiksowych" wszelkie wzmianki sa na wagę złota, bo byc może w jakiś sposób zainteresują kogoś spoza naszego komiksowego bagienka :)

Offline Jaszcząb

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #54 dnia: Listopad 24, 2006, 02:40:22 pm »
A pozwolę sobie się nie zgodzić. Moim zdaniem pozytywne recenzje, kontrowersje wokół komiksu na forach(patrz Żbik;)) itd. mogą chyba poprawić jego sprzedaż wśród stałych czytelników komiksów. Przy takich nakładach jakie mamy każden jeden nabywca się liczy. Nie mówiąc o tym, że do komiksów Polaków podchodzi się na dzień dobry z rezerwą i każda dobra opinia może mu pomóc.

Offline Julek_

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #55 dnia: Listopad 24, 2006, 02:42:02 pm »
czekam aż komiks do mnie dojdzie


 8)  :D

Offline Ty_draniu

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #56 dnia: Listopad 24, 2006, 04:05:30 pm »
Cytat: "xDrugiejSzansy"
czekam aż komiks do mnie dojdzie


Teraz to go pewnie listonosze z nudów czytają  ;)
Ludzie potrzebują wiary w bogów, choćby dlatego, że tak trudno jest wierzyć w ludzi. Bogowie są niezbędni.

Offline Titos2k

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 493
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Nie umiem rysować.
    • Titos2k.pl
Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #57 dnia: Listopad 25, 2006, 12:15:21 pm »
strajkują, to się nudzą.
www.titos2k.pl - blog + portfolio.

Offline Maciej

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #58 dnia: Listopad 29, 2006, 09:06:41 am »
url=http://www.forum.gildia.pl/login.php?logout=true&sid=d50706ce8e8e80cb43136eb5a41e6082]super strona z gołymi babami!!![/url]

Offline zychu

Kotlet i Zombi: Chomik zagłady
« Odpowiedź #59 dnia: Listopad 29, 2006, 11:10:32 pm »
jestem wzruszony :D
Ta pani dokonała niemożliwego- streściła fabułę! Teraz jak ktoś pyta o czym jest "Chomik" to będę ją cytował. Bez kitu :shock: