Autor Wątek: Nowe kinówki NGE  (Przeczytany 128103 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline obik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #105 dnia: Lipiec 15, 2007, 12:54:03 pm »
Cytat: "Błotnik"
rupieci .

zważaj na swe słowa  ;)  a no rzeczywiście miałem taką tapete z Asuką właśnie ale to przed formatem czyli jakieś pół roku temu jak nie więcej teraz galerie mam prawie pustą  :roll: znaczy sie 100-200

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #106 dnia: Lipiec 15, 2007, 01:18:55 pm »
Zamiast rupieci? Mam nadzieję że chodzi Ci o te kawałki gruzu leżące na schodach. A tak poza tym masz linka do tego obrazka?

Offline Frey Ikari

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #107 dnia: Lipiec 15, 2007, 05:57:39 pm »
Cytuj
Jeśli dobrze poszperacie, to znajdziecie jego pierwotną wersję, gdzie na schodach zamiast tych rupieci stoi Asuka.

Coś tak mi się odbiło od oczu że miałeś pisać rozważniej, Sukę lubię z gier gainaxu bo tylko tam jej image posiada wystarczającą dozę empatii, która sprawia że mógłbym nawet z nią żyć

Offline obik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #108 dnia: Lipiec 15, 2007, 06:32:53 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Cytuj
Jeśli dobrze poszperacie, to znajdziecie jego pierwotną wersję, gdzie na schodach zamiast tych rupieci stoi Asuka.

Coś tak mi się odbiło od oczu że miałeś pisać rozważniej, Sukę lubię z gier gainaxu bo tylko tam jej image posiada wystarczającą dozę empatii, która sprawia że mógłbym nawet z nią żyć

przypomina mi to mecze w piłce nożnej gdy fanowie obydwóch drużyn się spierają a najwięcej obrywają ci postronni...  Asuka jest milsza w grach to fakt no ale bez przesady w serii nge nie miała kiedy tego zrobić a po za tym wiecie jak to z grami  ;)  :roll:

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #109 dnia: Lipiec 15, 2007, 08:01:11 pm »
Ech ech ech... Ja jestem fanatykiem Rei, który lubi Asukę. To jest możliwe. I jest to możliwe także w drugą stronę. Nikomu nie każę lubić, wystarczy akceptować. Dziękuję. Za spam przepraszam.

A Asuka w serii też bywała miła i to nie rzadko.

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #110 dnia: Lipiec 15, 2007, 09:31:56 pm »
No fajnie, ale za cholerę nie wiem o co chodzi Frey.
Chodzi ci o to, że zamiast słowa "gruz" użyłem słowa "rupiecie"?

Tak czy inaczej, oryginalny obrazek jakiś taki przyjemniejszy dla oka jest IMHO.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Pelios

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #111 dnia: Lipiec 16, 2007, 12:59:46 am »
Cytuj
A w życiu. Nie ma jej bo nie występuje w pierwszej części filmu i tyle. Nie ma co dorabiać niepotrzebnej ideologii.


Ale przecież, jak już było mówione, jest tam też Kaworu, który z pewnością nie pojawi się w serii przed Asuką(nawet jakby miał się pojawić wcześniej niż w serii TV. Kaworu zaś na plakacie jest.
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #112 dnia: Lipiec 16, 2007, 07:06:16 am »
A dlaczego niby Kaworu nie może się pojawić przed Asuką? Dla twórców to raczej nie problem. Dla mnie na dzień dzisiejszy sprawa jest jasna - Asuki nie ma bo nie ma jej w filmie i wydaje mi się to zrozumiałe. To tak samo jakby na plakacie reklamującym pierwsze 150 odcinków Klanu była pani Stenia. Wiadomo że to niemożliwe bo pojawiła się dopiero w następnych sezonach.

Offline Pelios

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #113 dnia: Lipiec 16, 2007, 01:39:26 pm »
Czemu ? Bo jest to remake, czyli nie zmieni w znacznym stopniu historii przedstawianej. Kaworu natomiast został ujawniony/wysłany/znaleziony w zastępstwie za Asukę.

Zresztą nieważne, przekonamy się zapewne we wrześniu ;].
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #114 dnia: Lipiec 16, 2007, 03:12:58 pm »
To ma być historia opowiedziana na nowo ale zmieniona. Kaworu równie dobrze może pojawić się w pierwszej jak i trzeciej części filmu. Plakat pozwala przypuszczać że pojawi się już w pierwszej ale to tylko przypuszczenia. Tak jak mówisz przekonamy się po premierze.

Offline Hamtaro666

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #115 dnia: Lipiec 16, 2007, 03:54:36 pm »
To może ja jeszcze dodam - poczekamy - zobaczymy ;) Jak spamować to spamować ;)

Offline Sorius

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #116 dnia: Lipiec 16, 2007, 09:51:23 pm »
Trailer który widzieliście wcześniej tyle ,że w normalnej jakości http://nge.byethost7.com/news.php?readmore=11

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #117 dnia: Lipiec 16, 2007, 10:00:36 pm »
No to teraz mogę już chyba spokojnie powiedzieć że pod względem graficznym zapowiada się wprost fenomenalnie!!! Ja już chcę ten film T_T

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #118 dnia: Lipiec 16, 2007, 10:57:12 pm »
Da musik sucks!
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline obik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #119 dnia: Lipiec 17, 2007, 08:07:58 am »
powiem tak ta muzyka pasuje do tego jak pierwnik do wiatraka ale i tak może być ;)  cholera trzeba czekać  :roll: