Autor Wątek: Nowe kinówki NGE  (Przeczytany 131185 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sachiel

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #195 dnia: Sierpień 18, 2007, 10:10:05 pm »
Szczerze trailery uważam za amatorskie, niektóre AMV prezentują się o wiele lepiej. Przedewszystkim moje ulubione "Mad World" i "Death Of Evangelion".
Ale najbardziej przeraża mnie fakt napisów / dubbingu o ile się jakieś studio podejmie w Polsce chodzi mi o jakość jak to "profesjonaliście" zrealizują.

Moje spostrzeżenie przedobrzyli trochę z animacją 3D przede jeśli chodzi o latającą fortecę Ramiela, wiem, że chodziło o pokazanie jego "krystalicznej" natury ale wygląda to jak marnej jakości amatorska scenka.
od save me from my friends.
 I can protect myself from my enemies.

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #196 dnia: Sierpień 18, 2007, 11:44:50 pm »
Co do napisów polskich można liczyć jedynie na fanowskie czyli nic wartego uwagi (chyba że Basaka się pokusi o tłumaczenie. Byłbym hepi ^_^). A co do dubbingu to za nic w świecie! Ja chcę piękne japońskie głosy a nie spolszczony albo tym bardziej zangielszczony badziew.

Offline zdzichuz

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #197 dnia: Sierpień 19, 2007, 12:04:02 am »
a mi sie marzy wydanie tych czterech kinówek na dvd z napisami pl np przez
anime-gate
Niech chwila , gdy żyję dla kogoś innego trwa wiecznie "

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #198 dnia: Sierpień 19, 2007, 12:16:51 am »
Mie też. Nawet miałem zamiar pisać maila z pytaniem do Anime Gate... może się jeszcze zbiorę ^_^

Offline zdzichuz

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #199 dnia: Sierpień 19, 2007, 11:41:08 am »
Wiesz nie głupi pomysł , ja napisze o tym na tamtym forum , a może cud sie stanie i wydadzą .
Niech chwila , gdy żyję dla kogoś innego trwa wiecznie "

Offline Revan

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #200 dnia: Sierpień 23, 2007, 06:28:06 pm »
Cytat: "Sachiel"
Szczerze trailery uważam za amatorskie, niektóre AMV prezentują się o wiele lepiej. Przedewszystkim moje ulubione "Mad World" i "Death Of Evangelion".

Może dlatego, że to trailery a nie AMV
Cytuj
Ale najbardziej przeraża mnie fakt napisów / dubbingu o ile się jakieś studio podejmie w Polsce chodzi mi o jakość jak to "profesjonaliście" zrealizują.

Racja, moim zdaniem polskiemu dubbingowi NIE co do napisów zależy od jakości tłumaczenia.

Cytuj
Moje spostrzeżenie przedobrzyli trochę z animacją 3D przede jeśli chodzi o latającą fortecę Ramiela, wiem, że chodziło o pokazanie jego "krystalicznej" natury ale wygląda to jak marnej jakości amatorska scenka.

Moim zdaniem nie zresztą możliwe, że jest ukazany w taki sposób tylko miejscowo, a gdzie indziej już trochę inaczej.
Jak dla mnie dali za dużo zieleni na Unit 01: brzuch zniosę mam nadzieje, że nikt nie wpadnie na taki sam pomysł w Evie 02 i 03 (odpowiednio pomarańczowy i biały pasek), ale zielone elementy na piersi oraz część po bokach głowy nie podobają mi sie trochę.

Offline Pelios

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #201 dnia: Sierpień 23, 2007, 06:54:55 pm »
Fosforylacja dobrze bynajmniej nie wygląda :/. Nie wiem po kiego ją dali.
No ale nie ma co narzekać przedwcześnie, ponarzekamy jak już obejrzymy :D (bo usatysfakcjonowanie w pełni fanów, którzy rozbierają swój obiekt czci na atomy jest raczej nierealne :P).
Swoją drogą został już tylko troszka ponad tydzień^^
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Revan

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #202 dnia: Sierpień 23, 2007, 07:19:31 pm »
Na fosforyzacje nie narzekam tak bardzo chociaż jest miejscami trochę za ciemno i wydaje się, że Eva jest mniej dopracowana (nie widać detali), bardziej narzekam na nadmiar zieleni na Evie w pewnych rejonach po prostu jest jej za dużo lub nie pasuje.

Offline Amarant

...
« Odpowiedź #203 dnia: Sierpień 29, 2007, 03:06:35 pm »
Co do planowanych filmów Amarant bardzo się cieszy, lecz tylko jego niezachwiana wiara w Gainax sprawia, że ma wciąż nadzieję, iż będzie to coś więcej niż tylko sprzedanie nam znanych odcinków TV w nieco lepszej jakości... No, ale dla samej tej nowej muzyki może czekać na te filmy w ciemno^^ Martwi go jednak kwestia wątpliwej ich dostępności...  :cry:
http://pl.youtube.com/watch?v=hn9N5R-LSYQ&mode=related&search=
http://pl.youtube.com/watch?v=icpzNutKu30&mode=related&search=
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline Ryba

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #204 dnia: Sierpień 30, 2007, 02:59:24 pm »
A wiec piosenka "Beatiful World" jest za*ebista, jeżeli Evangelion tez to będzie super! :D
Do Evangeliona już niedaleko, pojutrze już wrzesień ^^ :D

Offline Malar

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #205 dnia: Sierpień 30, 2007, 03:10:09 pm »
Cytuj
Martwi go jednak kwestia wątpliwej ich dostępności... Crying or Very sad

Niestety, znając życie zapewne obejrzę Rebulda dłuuugo po premierze :cry: .
Cytuj
A wiec piosenka "Beatiful World" jest za*ebista

Rzeczywiście jest świetna mógłbym jej słuchać całymi godzinami ^_^

Offline Pelios

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #206 dnia: Sierpień 31, 2007, 11:37:30 pm »
Hmm właśnie zdałem sobie sprawę z tego, że premiera Evangeliona miała miejsce zapewne 8,5 godziny temu (o północy). W końcu w Japonii mamy inną strefę czasową.
Czemu ja jeszcze nie szukam Rebuilda na torrentach !?
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #207 dnia: Wrzesień 01, 2007, 08:05:18 am »
Bo torrenty mają opóźnienie zwykle...
W kinie ledwie się pomieściliśmy :)
Nie będę spoilerował, pozostawię ocenę filmu każdemu z osobna.
Moja ocena jest negatywna (i nie pytajcie dlaczego, bo nie zdradzę wam treści filmu).
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline The_Pooky

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #208 dnia: Wrzesień 01, 2007, 12:04:03 pm »
Mógłby ktoś zamieścić tu torrenta jeżeli znajdzie?
Bym był bardzo wdzięczny.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #209 dnia: Wrzesień 01, 2007, 12:24:59 pm »
Za zamieszczanie torrentów będę bił po łapach włącznie z ostrzeżeniami. W ogóle radzę o torrentach nie rozmawiać.