Autor Wątek: Nowe kinówki NGE  (Przeczytany 129003 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Sachiel

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #285 dnia: Styczeń 13, 2008, 11:15:37 am »
Czy nie można tego wliczyć do kanonu hmm to się okaże po wszystkich czterech częściach co nie zmienia faktu, że Rebuild ma być bardziej przejrzysty ... Jak narazie mój Cam rip nie jest ani trochę przejrzysty, ale to chyba wina tego że nie mam napisów, chociaż niektóre sceny znam już na pamięć.

Swoją droga scena z ręką chyba została celowo usunięta ( zakładając, że ma to być kanon ) aby pokazać, że ewa sama przez się (_Y_) nie ruszy : )
od save me from my friends.
 I can protect myself from my enemies.

Offline Revan

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #286 dnia: Styczeń 13, 2008, 12:44:56 pm »
Cytat: "Sachiel"
Czy nie można tego wliczyć do kanonu hmm to się okaże po wszystkich czterech częściach


Po obejrzeniu filmu oraz zapowiedzi drugiego nie ma takiej możliwości.

Cytuj
Swoją droga scena z ręką chyba została celowo usunięta ( zakładając, że ma to być kanon ) aby pokazać, że ewa sama przez się (_Y_) nie ruszy : )


Może i tak, ale wskazywała, że Unit 01 nie jest normalny bo berserk to jeszcze można wytłumaczyć, że Eva wyrwała się spod kontroli tak jak Unit 00, ale Eva bez zasilania, bez entry pluga wyciągająca rękę i zasłaniająca pilota wskazuje, że nie jest to normalne.

Offline Sachiel

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #287 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:06:05 pm »
Na moje zapowiedź to częściowo żart ze strony twórców nie sądzę, żeby postanowili tak dalece ingerować w fabułę aby wprowadzać nową postać nową Evę ... swoją droga ma ona wejście jak czarodziejki z księżyca  :D
Swoją drogą Adam jest rewelacyjny ... zostaję przy stwierdzeniu, że Gainax robi sobie z nas jaja.
od save me from my friends.
 I can protect myself from my enemies.

Offline obik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #288 dnia: Styczeń 13, 2008, 01:37:49 pm »
Cytat: "Sachiel"
Na moje zapowiedź to częściowo żart ze strony twórców nie sądzę, żeby postanowili tak dalece ingerować w fabułę aby wprowadzać nową postać nową Evę ... swoją droga ma ona wejście jak czarodziejki z księżyca  :D
Swoją drogą Adam jest rewelacyjny ... zostaję przy stwierdzeniu, że Gainax robi sobie z nas jaja.

Wiesz co ? Nigdy nie widziałem by ktoś sobie robił jaja przy ubijaniu interesów...
Rebuild nie bedzie brany do kanonu chociasz panują tam podobne zasady tak jak w serii ale poniekąt inne. Chodźby sama eva  05.

Offline Revan

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #289 dnia: Styczeń 13, 2008, 02:22:48 pm »
Nawet gdyby zapowiedź była żartem to to co jest już w filmie uniemożliwia włączenie tego do kanonu.

Offline Frey Ikari

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #290 dnia: Styczeń 13, 2008, 05:48:21 pm »
Nie no dajmy sobie już spokój z tym kanonem bo tylko ogranicza. :?

A i jeszcze dzięki Dino za hinta. ;)

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #291 dnia: Styczeń 13, 2008, 06:42:38 pm »
Jakim żartem? Przecież od początku (może pamiętacie tego pierwszgo super skromego trailera składającego się z samych napisów) było mówione że będzie nowa postać, maszyna, historia. Wy na pewno sądzicie że trailery będące częścią tak wielkiej kampanii mogą być żartem? Według mnie twórcy takiego zjawiska musieliby być masochistami. Nie ma co dorabiać jakichś dziwnych teorii do trailerów  :roll:

Nie ma za co Frey ^^

Offline Chemik89

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #292 dnia: Styczeń 15, 2008, 08:00:51 am »
Cytat: "Revan"
Z starych scen moim zdaniem brakuje tej jak Eva zasłania Shinjiego ręką,

Moim tez ;]

Nie podoba mi sie jeszcze przerobienie scen z Rei - zmienia to troche jej charakter .. ale to pewnie dla tego zeby bylo bardziej przejrzyste kim ona jest ...
No i ten parawan w szatni przed 2ga akcja xD

Jednak tyle razy ogladalem serial ze teraz takie rzeczy mnie intrygują ;]

Offline Revan

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #293 dnia: Styczeń 15, 2008, 09:56:12 am »
Cytat: "Chemik89"
Nie podoba mi sie jeszcze przerobienie scen z Rei - zmienia to troche jej charakter .. ale to pewnie dla tego zeby bylo bardziej przejrzyste kim ona jest ...


Możesz podać jakiś przykład?

Cytuj
No i ten parawan w szatni przed 2ga akcja xD


Ja dziwię się, że nie było do tej pory informacji o masowych tajemniczych zgonach fanów Rei :badgrin:

Offline Chemik89

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #294 dnia: Styczeń 16, 2008, 12:26:21 pm »
Cytat: "Revan"

Możesz podać jakiś przykład?


np. scena w ktorej przedstawia plan akcji shinowi ;]

Cytat: "Revan"

Ja dziwię się, że nie było do tej pory informacji o masowych tajemniczych zgonach fanów Rei

Nie jestem jej fanem ;]

Zreszta nie pisze wcale ze jest gorzej - poprostu troche sie gryzie z poprzednia wersja ;] i niech sie gryzie ;]

Offline Pacool

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #295 dnia: Styczeń 16, 2008, 10:05:02 pm »
Obejrzałem dziś w końcu rebuilda i powiem wam że nadal mnie oczy i uszy bolą od tej jakości. Jeżeli mówimy o tym samym RAWie od [zero-raws] to nie wiem która grupa subberska się podpisze pod tą jakością... Ja bym poczekał na DVD


Co do kanonu... mam dość tego słowa w stosunku do NGE :P oduczyłem się go używać, a raczej nadużywać... No ale jak mam się wypowiedzieć a ochotę mam  to powiem tak, nie zaliczy się to do kanonu.


Walka z Ramielem jest genialna! W ogóle nowy Ramiel jest sugoi i kakoi no ale to co innego ^^ muzyka w czasie walki git. Ale mam wrażenie że z shinjiego zrobili bohatera tam xDD.

Reszta filmu: Po wielokrotnym obejrzeniu serii czułem w pewnych miejscach duży(żeby nie powiedzieć ogromny) niedosyt... O animacji przy tej jakości za dużo powiedzieć nie można w kluczowych momentach za dużo nie widać T-T. Muzyka w dużej części stara ale na nowo skomponowana. Rei mi się dużo bardziej podoba :P

Preview następnej części zapowiada szybkie jej wydanie więc czekam z niecierpliwością i trzymam kciuki :P
url=http://ubanimator.com][/url]
"The self has always been composed of two selfs: The self that is observed and the self that observes the self".
- 12th Angel, Leliel

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #296 dnia: Styczeń 19, 2008, 08:22:52 pm »
Cytat: "Revan"
Ja dziwię się, że nie było do tej pory informacji o masowych tajemniczych zgonach fanów Rei :badgrin:

Bo i po co? Ładnie wyszła.

I fajnie, że jeszcze poprawili jej usmiech jak ją Shin wyciągał z evy. Tyle, że przez o będę musiał upgradować tapetkę na komie. :P

No i te zmiany krztałtu w 4tym (5tym?) wymiarze aniołka. :D

Ocena: **** "Warto".
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline @

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #297 dnia: Styczeń 22, 2008, 03:11:55 pm »
Cytuj
Pierwszy z nowych filmów z serii Evangelion trafi na rynek domowy 25 kwietnia. Będzie to dwupłytowe wydanie DVD w cenie 5985 jenów. Miesiąc później, 21 maja, ukaże się wydanie jednopłytowe za 4935 jenów. King Records, wydawca płyt, nie planuje obecnie edycji w formacie HD.

Za ACP.

Offline Frey Ikari

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #298 dnia: Styczeń 22, 2008, 05:58:13 pm »
Od 2 dni mam rebulida za sobą i narazie jest to odsmażony kotlet polany nowym sosem i kawałkami marchewki, co nie zmienia faktu że nadal jest to tylko ten sam kotlet... Dodanie nowej dziewczyny uważam za dobre rozwiązanie szczególnie jesli wymusi to zmianę fabuły bo wtedy to będzie całkiem nowe danie a nie stare odsmażki. Pewne sceny dodano inne zmieniono i jeszcze inne wycięto (np. ucieczka Shina i rozmowa z Kensuke była bardzo ważna). Zmienia to trochę profile bohaterow i zapewne będzie zmieniać fabułę (Misato wie o Lilith).

Offline obik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #299 dnia: Styczeń 22, 2008, 07:35:10 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Od 2 dni mam rebulida za sobą i narazie jest to odsmażony kotlet polany nowym sosem i kawałkami marchewki, co nie zmienia faktu że nadal jest to tylko ten sam kotlet... Dodanie nowej dziewczyny uważam za dobre rozwiązanie szczególnie jesli wymusi to zmianę fabuły bo wtedy to będzie całkiem nowe danie a nie stare odsmażki. Pewne sceny dodano inne zmieniono i jeszcze inne wycięto (np. ucieczka Shina i rozmowa z Kensuke była bardzo ważna). Zmienia to trochę profile bohaterow i zapewne będzie zmieniać fabułę (Misato wie o Lilith).

ale bedzie to podobny kotlet smażony na podobnych zasadach  :p
nie oglądałem rebuilda. Nie miałem czasu xD

 

anything