trawa

Autor Wątek: Nowe kinówki NGE  (Przeczytany 128117 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #75 dnia: Czerwiec 24, 2007, 09:31:26 pm »
Eee... ja dałem tylko aluzyjkę do tematu o błędach w serii...

Offline Sorius

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #76 dnia: Czerwiec 27, 2007, 02:11:41 pm »
Bez beki amerykanie pracuja nad Rebuild of Evangelion ? Jak tak to strach sie bac  :shock: . Co droga scena bedzie w fastfoodzie :P

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #77 dnia: Czerwiec 27, 2007, 03:52:11 pm »
Nie! Amerykanie robią to debilne "Live Action" czyli film fabularny. Czteroczęściowy film anime jest tworzony przez Pana Anno i spółkę w Japonii.

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #78 dnia: Czerwiec 27, 2007, 04:36:54 pm »
No to będzie suuuuuper :(

Znowu przyleci banda dzieciaków podniecających się na widok Rei :(

I znowu w kiblu wszystko będzie obsikane i to drugie też :(

I znowu wykupią cały zapas pop-cornu i będzie trzeba jeść tacos :(

I znowu okaże się, że lepiej było poczekać na wersję DVD (wydaną 2 tygodnie później)... :(

Kurde... :(

W mordę... :(

Na szczęście już mam kupiony bilet do Tokio.
Tam Evangeliona wyświetlać będą z napisami angielskimi :)
Zapłaciłem 600 funtów za bilet, ale myślę, że warto było.
Wszystko wyjdzie w praniu...
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Tula

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #79 dnia: Czerwiec 27, 2007, 07:24:45 pm »
Tak na marginesie... Te całe nowe loga są paskudne. Zwłaszcza NERVowskie:

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/en/d/d0/First_New_NERV_Logo.jpg

Nie wiem kto to projektował, ale pomysł raczej nie wypalił (i jabłko, i liść, i motto, i cień na jabłku, i NERV i w końcu nie wiadomo już, co to ma przedstawiać).

Ciekawe co jeszcze przedobrzyli.

Offline Dreadorus Maximus

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #80 dnia: Czerwiec 29, 2007, 08:51:34 am »
Tu było trochę syfu, który wyciąłem. Było też parę głosów, że logo nie jest fajne
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Sorius

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #81 dnia: Lipiec 11, 2007, 11:11:33 pm »
Pojawił się trailer Rebuild of Evangelion 0:1. Żeby nie przedłużać odsyłam tutaj: http://nge.byethost7.com/news.php?readmore=10

Offline Chemik89

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #82 dnia: Lipiec 12, 2007, 07:26:44 am »
premiera za 2 miechy ?? ??

właściwie ... to jakis mix jest czy co ;] w tutaj 3/4 scen jest ze starego NGE ;p

Offline obik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #83 dnia: Lipiec 12, 2007, 11:12:09 am »
sceny może tak ale grafike chyba poprawiono ^^ no i liczy sie to że bedzie coś tam nowego a nie ^^ a po za tym stare nge i tak wymiata  ;)

Offline Malar

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #84 dnia: Lipiec 12, 2007, 01:56:07 pm »
Wygląda nieźle, myślę że Hideaki Anno tego nie zepsuje i Rebuild będzie co najmniej tak dobry jak stare NGE.
PS. Premiera 1 września w Japonii.

Offline Pelios

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #85 dnia: Lipiec 12, 2007, 03:02:33 pm »
Dodali nieco komputerowej animacji (nie jestem pewien czy to wyjdzie serii na dobre :/) co nieco się także pozmieniało. Zobaczcie choćby na Shamshela i jego białe wypustki.
A teraz pytanie. Czy ktoś uważa, że tych kinówek nie można będzie zaliczyć do kanonu ? Bo według mnie nie ma powodu by tak twierdzić (tak samo jak nie ma powodu by twierdzić, że Death and Rebirth nie należy do kanonu, a jednak parę osób tak twierdziło)
n order to gain anything one must sacrifice something of the same value - Rule of Aquivalent Trade(Fullmetal Alchemist)

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #86 dnia: Lipiec 12, 2007, 05:28:09 pm »
Jesli ta animacja komputerowa jest na takim poziomie jak w Naruto, to jestem spokojny. Muzyczka sprawiła, że zachciało mi się zobaczyć na nowo swój obiad, ale cóż... Może są i tacy, co chcą, żeby w Evangelionie ludzie zwracali sie do siebie w stylu 'Yo, homie!' i 'Yo Nigga-madafaka', jednak mnie ten styl strasznie odpycha... Wolałem już tą jazzową wersję.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #87 dnia: Lipiec 12, 2007, 07:16:16 pm »
Ładny trailer!!! I znowu bam napad niecierpliwegowyczekiwaniana... Muzyka też fajna. Trochę dziwnie wyglądał Shamshel. O kanonie będzie można pogadać jak już będziemy po filmie. Na razie czekam w napięciu. Rei mnie się podoba w tym trailerze. Szkoda że nie było Asuki ale ona dopiero w następnej części...

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #88 dnia: Lipiec 12, 2007, 10:59:40 pm »
No cóż... Muzyczka ci się podobała? Jakoś za bardzo zalatywała mi J. Lo itp. klimatami, ale to pewnie zboczenie zawodowe.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Niuniek

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #89 dnia: Lipiec 13, 2007, 06:56:40 am »
Muzyczka?
Toż jak dobrze słyszałem, to tam leciało "Fly me to the Moon"  :lol: