Autor Wątek: Nowe kinówki NGE  (Przeczytany 128047 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline SoczI

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 18, 2007, 08:06:06 pm »
Cytat: "Pelios"
Cytuj
A w życiu. Nie ma jej bo nie występuje w pierwszej części filmu i tyle. Nie ma co dorabiać niepotrzebnej ideologii.


Ale przecież, jak już było mówione, jest tam też Kaworu, który z pewnością nie pojawi się w serii przed Asuką(nawet jakby miał się pojawić wcześniej niż w serii TV. Kaworu zaś na plakacie jest.


Gdzieś w wywiadzie z Anno czytałem, że postanowili zrobić z Kaworu bardziej pierwszoplanową postać i dlatego będzie występował już od początku w pierwszej części.
aworu died for your sins!

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 18, 2007, 08:10:19 pm »
Ta zmiksowana wersja to zbeszczeszczenie "Fly me to tha Moon". Inaczej tego nie potrafię opisać.
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline @

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 18, 2007, 08:41:33 pm »
lol, było pełbno innych wersji i jest jeszcze więcej, więc się nie dziwię, że przedtawili next wersję, bp by nudno było. Nie znasz sie na muzie i tyle.

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 18, 2007, 09:20:36 pm »
Mi tam się ta wersja "Fly Me To The Moon" podoba. Zresztą odkąd się przekonałem do tego utworu (mniej więcej przy trzecim oglądaniu serii) lubię słuchać wszystkich jego wersji, których jak wiadomo jest od groma i jeszcze więcej. Skoro serii zawsze towarzyszył ten utwór to logiczne że teraz kiedy Evangelion wkracza na nowo potrzebna jest także nowa, całkiem inna niż poprzednie, wersja tej piosenki. Zresztą fajna wersja.

Kaworu bardziej pierwszoplanową postacią. I to mi się podoba. Kaworu to postać po prostu świetna. Mam nadzieję że twórcy naprawdę dobrze go poprowadzą.

Offline obik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 18, 2007, 09:27:43 pm »
teraz bedziemy oglądać od początku jak Kaworu staje się Gey ^^

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 18, 2007, 09:38:45 pm »
Ciebie interesują takie rzeczy?
Co na to twoi rodzice?
Mówiłeś im już o tym?
 :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:  :shock:
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 18, 2007, 09:46:55 pm »
Kaworu nie jest gejem! A nawet jeżeli by był to co z tego? Jest genialną postacią i tyle. Fajnie że pojawi się wcześniej bo żałowałem że w serii był tak krótko ale przez ten jeden odcinek kiedy był naprawdę go polubiłem.

Offline Niuniek

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 19, 2007, 07:59:36 am »
Cytat: "Dino"
Kaworu nie jest gejem!

To może biseksualistą, co?
Toż ktoś pisał, że Kaworu mówił Shinowi, że go kocha. I miał na myśli miłość partnerską z cielesnym porządniem.

Ale na moje, to bardziej chodziło o to, że kochał ludzi jako całość. W końcu oddał swoje życie, aby ludzkość mogła żyć.

Ciekawe jak to będzie pokazane w tych nowych filmach.

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 19, 2007, 08:53:10 am »
Ktoś napisał też że Kaworu zachowywał się tak jak się zachowywał bo nie rozmiał ludzkich uczuć przez co używał ich nieumiejętnie. Dlatego wyglądało to tak jakby się podwalał do Shina. Ale w sumie to kto wie co Tabrisowi w łebku siedziało/się działo...

Offline Frey Ikari

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 19, 2007, 10:11:13 am »
Cytuj
Gdzieś w wywiadzie z Anno czytałem, że postanowili zrobić z Kaworu bardziej pierwszoplanową postać i dlatego będzie występował już od początku w pierwszej części.

Mam nadzieję że nie jest to prawda, bo NAPRAWDĘ nie jestem jego fanem, to już lepiej by zrobił rozwijając relacje Shinji-Asuka lub Shinji-Rei.

Offline SoczI

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 19, 2007, 12:55:34 pm »
Niestety, ale to jest prawda. Może Tobie on nieodpowiada (swoją drogą nie wiem jak można tak powiedzieć po zaledwie 12 minutowym występie w NGE :) ), ale generalnie środowisko odebrało to jako ukłon w ich stronę i bardzo się cieszą z tego, że ostatni Anioł będzie pośród bohaterów od samego początku.
aworu died for your sins!

Offline obik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 19, 2007, 01:27:56 pm »
przecież matka wszystkich aniołów wbrew pozorą była od samego początku nge  ;) teraz bedzie duet? ehh :roll:

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 19, 2007, 01:40:31 pm »
Socz1 - Ale ostatni Anioł cały czas był pośród bohaterów. Choćby w postaci Shinjiego, Asuki, Misato czy Fuyutsukiego bo ostatni Anioł to Lilim - wszyscy ludzie.

To tak na marginesie bo oczywiście wiadomo o co Ci chodziło ^_^

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 19, 2007, 07:43:22 pm »
A ja chciałbym wiedzieć, o jakie środowisko ci chodziło soczI.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Hamtaro666

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 19, 2007, 08:09:54 pm »
No właśnie - strasznie enigmatyczna wypowiedź :roll:

 

anything