trawa

Autor Wątek: Nowe kinówki NGE  (Przeczytany 128086 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #240 dnia: Wrzesień 04, 2007, 07:42:55 pm »
Ja taką pamiętam jeszcze z Sailor Moon, ale za cholerę nie przypomną sobie jak miała na imię.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Frey Ikari

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #241 dnia: Wrzesień 04, 2007, 08:51:56 pm »
Nop to może ta kolejna dziwczyna z innej gry z Shinjim, tylko że nie pamiętam jak miała na imię ale feler jej był taki że też miała tkanki anioła w sobie, oby to nie była ona bo nie podobała mnie się wizualnie... :?

Offline haael

  • Asesor
  • ******
  • Wiadomości: 9 996
  • Total likes: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Polska polska nie ciapolska.
Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #242 dnia: Wrzesień 04, 2007, 08:55:54 pm »
Cytuj
Nop to może ta kolejna dziwczyna z innej gry z Shinjim, tylko że nie pamiętam jak miała na imię ale feler jej był taki że też miała tkanki anioła w sobie, oby to nie była ona bo nie podobała mnie się wizualnie...

Też mi się z tym skojarzyło. Tylko to nie pochodziło z żadnej gry, tylko z pierwszego scenariusza Evangeliona. Serial NGE był trochę przerobiony w stosunku do pierwowzoru, nie było np. "toilet paper angel" (oryginalna postać Zeruela) a walka z Araelem miała się odbyć na Ziemi, nie na orbicie.
Prepara tu palo en mano, que hay vienen los hombres malos.
Prepara tu palo hermano, que hay vienen los hombres malos.

Offline Revan

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #243 dnia: Wrzesień 25, 2007, 07:25:02 am »
Nowy filmik z Rebuilda bardzo ciekawe rzeczy pokazują.
http://jp.youtube.com/watch?v=wowHngrWJOw

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #244 dnia: Wrzesień 25, 2007, 04:05:59 pm »
Coś pięknego!!! Kiedy to wyjdze na dywydy?? T_T Fajną muzę podłożyli.
00:55 - w tym momencie padłem ^_^

Offline Frey Ikari

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #245 dnia: Wrzesień 25, 2007, 07:04:26 pm »
Bardzo dobra muzyka przypomina mi Star Wars: Republic Commando. Też czekam by wkońcu obejrzec... :(

Offline Amarant

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #246 dnia: Wrzesień 25, 2007, 07:28:32 pm »
to ja padłem koło 1 48 :P
czy ktoś mi powie, jak oni do pierwszych odcinków wcisneli jeszcze Kaworu....?
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline pannajoanna

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #247 dnia: Wrzesień 25, 2007, 08:53:01 pm »
Oh, uznali po prostu, że należy nieco zmienić fabułę (czyżby twórcy postawili na silniejszą więź Shinji-Kaworu?).

Ja nie mogę zwyczajnie uwierzyć, że tego nadal nie ma nigdzie do ściągnięcia:| a to się ci Japończycy zabezpieczyli:pp zero przecieku..

Nie będę ukrywała, że nie zamierzam się zaopatrzyć w wersję oryginalną, ale czekanie boli;)
substitutes are always available.]

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #248 dnia: Wrzesień 25, 2007, 09:07:29 pm »
Ja tam ściągać raczej nie planuję. Wolę sobie poczekać na DVD i obejrzeć w pełnej krasie ^_^ A czemu Kaworu jest od pierwszej części to nie wiem. Aha, ta nowa dziewczyna w okularach nawet nie umywa się do Rei i Asuki... przynajmniej z wyglądu. Muzyka świetna w tym filmiku. Jakby ktoś miał tytuł to bym bardzo prosił o podanie ^_^

Offline wyspa

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #249 dnia: Wrzesień 26, 2007, 10:42:15 am »
Ja się ciesze ze Evangelion dostał w końcu animację na jaką zasłużył... w starej serii wydawało mi się iż jest czasami za mało klatek ^^

Offline pannajoanna

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #250 dnia: Wrzesień 26, 2007, 05:52:36 pm »
oo tak:)

nareszcie wszystko wygląda jak powinno:) tzn, przynajmniej na zwiastunach.
była taka scena w serii jak Asuka i Rei były w windzie, to aż sie przestraszyłam, że się obraz zwiesił:PP
substitutes are always available.]

Offline Dino

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #251 dnia: Wrzesień 26, 2007, 06:24:04 pm »
No coś Ty, przecież to właśnie była fajna scena, ta "zawiecha" dała dobry efekt. Podobnie jak kiedy Shinji trzymał Kaworu w 26 odcinku albo gdy Shinji i Misato zobaczyli się na peronie w 4.

Offline pannajoanna

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #252 dnia: Wrzesień 26, 2007, 06:52:15 pm »
Ależ ja wcale nie twierdze, że były to złe sceny - uważam że budowały napięcie i takie było ich zadanie.

Ale i tak taka statyczność troszkę mnie przerażała- o ile rozumiem, że główni  bohaterowie się nie ruszają, nie mówią itp, to jak już nawet tło nie drga, zaczynam się martwić;) trailery za to prezentują pięknie dopracowany w szczegółach plan drugi, czyli nareszcie jest jak być powinno. wszelkie spekulacje co do 'nowej jakości' utnie chyba tylko możliwość obejrzenia RoE jak już wyjdzie na dvd. chociaż strasznie żałuję, że nie będzie tego w naszych kinach- zupełnie inaczej się ogląda filmy na wielkim ekranie, zwłaszcza takie, które zachwycają walką itp.
substitutes are always available.]

Offline Amarant

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #253 dnia: Wrzesień 26, 2007, 07:43:43 pm »
Tak, skoro mowa o tych "przedłużonych" scenach to faktycznie robią wrażenie, jak ktoś się wczuł mocno w klimat. Zwłaszcza w 24-ce, gapiłem się na to i tylko 'zabije go, czy nie'? Klimat to zawsze mocny punkt Gainaxu...
 Dlatego właśnie byłoby dobrze, gdyby wszyscy umarli... "
http://going-nowhere.blog.onet.pl/

Offline wyspa

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #254 dnia: Wrzesień 26, 2007, 08:48:01 pm »
A mi się bardziej scena w windzie podobała... pokazuje prawdziwą Asukę XD