Autor Wątek: Nowe kinówki NGE  (Przeczytany 128097 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline oficer

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #255 dnia: Wrzesień 26, 2007, 09:16:44 pm »
Wydaje mi się, czy kinówki będą miały poważniejszy klimat? Bliższy EoE niż niektórym motywom z serii odcinkowej. Grafika natomiast na trailerach bardzo ładna, większy realizm w ukazaniu bohaterów, maszyn itd. Zastanawia mnie czy będą w tym filmie tak lubiane przeze mnie z poprzedniej serii sekwencje z muzyką klasyczną. Podnosiło to troszkę artyzm dzieła i wyraźnie pasowało do całej opowiadanej historii. Pytań jest wiele i z chęcią bym to obejrzał na dużym ekranie, ale pewnie nie ma co liczyć na dystrybucje do naszych kin.

Offline Revan

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #256 dnia: Wrzesień 28, 2007, 07:51:14 pm »
No filmik fajny. Wreszcie coś innego niż Beautiful World. Ale ciekawych rzeczy można się dowiedzieć: Sachiel i Shamshel zamieniają się w krwawą papkę (ciekawe skąd wezmą teraz S2). Fajnie im wyszła scena z wystrzałem Ramiela, pięć budynków za jednym zamachem.

Cytat: "Amarant"
czy ktoś mi powie, jak oni do pierwszych odcinków wcisneli jeszcze Kaworu....?

Jak dla mnie to on tam tylko obserwuje akcje z boku nie wdając się w jakieś kontakty lub wręcz pojawia się na końcu filmu (przy tej jednej scenie można odnieść takie wrażenie) i postanawia spotkać Shinjiego czy coś w ten deseń.

Cytat: "haael"
Tylko to nie pochodziło z żadnej gry, tylko z pierwszego scenariusza Evangeliona. Serial NGE był trochę przerobiony w stosunku do pierwowzoru, nie było np. "toilet paper angel" (oryginalna postać Zeruela) a walka z Araelem miała się odbyć na Ziemi, nie na orbicie.

Masz na myśli coś takiego?? W sumie tak źle nie wygląda.
http://www.windsong.demon.co.uk/nge/manyworlds.html- coś o pierwotnym scenariuszu Evy, nie mam pojęcia na ile są to pewne informacje, ale ciesze się, że jest jak jest :)

Zgadzam się tła są cudne, muzyki klasycznej też przydałoby się trochę więcej, ważne, żeby trzymała taki sam poziom jak w serii TV i Endzie.

Offline Krova

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #257 dnia: Wrzesień 28, 2007, 11:07:06 pm »
Poproszę o jakieś linki do trailerów tych kinówek.... przejrzałem youtube ale tam żadnych Aniołów zamienianych w krwawą papkę nie ma ):
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Ginko

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #258 dnia: Wrzesień 28, 2007, 11:30:46 pm »
Nie wiecie przypadkiem czy można sobie to już ,,załatwić''? Bo napisów na animesub jeszcze nie widzę :D.
Haruhi Suzumiya's fan


Offline Revan

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #259 dnia: Wrzesień 28, 2007, 11:44:14 pm »
Cytat: "Krova"
Poproszę o jakieś linki do trailerów tych kinówek.... przejrzałem youtube ale tam żadnych Aniołów zamienianych w krwawą papkę nie ma ):

Proszę bardzo:
Sachiel
Trailer - scena z wbitym nożem: 02:01. W innym trailerze mamy Eve z biczami Shamshel zostały tylko one reszta zamieniła się w krwawą papkę po czym "wybuchła" i spadłą jak deszcz: http://stage6.divx.com/user/killte/video/1413197/ lub http://www.bigupload.com/d=FYRWYO0VHA doskonale widać, że to krew, a nie zwykły deszcz. Zresztą gdy po pokonaniu Sachiela widzimy  Eve również widać leją sie jak deszcz krew.

Wracając do Shamshela. IMO teraz znacznie trudniej jest się mu dobrać do core-obrazek
Core znajduje się tam gdzie jak wynika z filmiku Shinji wbija nóż między kośćmi tworzącymi "V" (Shinji prawdopodobnie jakoś odsłonił core-może kopnął Anioła jak leżał wbity w glebę) lub za kręgosłupem - jasny czerwony obszar (w tym wypadku core lub kręgosłup musiałby ulec przemieszczeniu, aby zgadzało się to z filmikiem) aczkolwiek jestem za pierwszym-widać tam kulisty kształt.

Offline Ryba

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #260 dnia: Październik 17, 2007, 07:47:26 pm »
Czekamy i czekamy..półtora miesiąca i nic! Kiedy go w kocu wydadzą? :o

Offline tamago

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #261 dnia: Listopad 12, 2007, 08:00:56 am »
hyba nigdy go nie wydadzą....szkoda navet ładnie się zapowiadało

Offline Frey Ikari

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #262 dnia: Listopad 12, 2007, 06:03:34 pm »
tamago z marketingowego punktu widzenia była by to wtopa roku albo bliska tego tytułu.

Offline pannajoanna

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #263 dnia: Listopad 12, 2007, 07:47:53 pm »
o rany! czy to nie wyjdzie nigdy na dvd?

normalnie aż bym kupiła, uczciwie, trzeba wspierać wspaniałą inicjatywę jaką jest nge w ogóle..

ale oni kompletnie zignorowali to, że są kraje, gdzie nie można obejrzeć tego w kinach...

zazwyczaj parę miesięcy po premierze jest już dvd,a tu ciągle nic:(
substitutes are always available.]

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #264 dnia: Listopad 16, 2007, 10:41:37 pm »
Trzeba było jechać ze mną na premierę :)
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!

Offline Sachiel

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #265 dnia: Grudzień 29, 2007, 09:29:15 pm »
Zadam jedno bardzo proste pytanie.
Czy istnieje w ogóle jakakolwiek kopia Rebuilda, która krąży po internecie, czy też prędzej się włamię do komputera CIA używając do tego zapałki spinacza i chusteczki higienicznej ?
od save me from my friends.
 I can protect myself from my enemies.

Offline Niuniek

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #266 dnia: Grudzień 29, 2007, 10:01:46 pm »
Na moje to drugie. Ale możesz jeszcze paczkę gumy do żucia mieć. ;)

Offline @

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #267 dnia: Grudzień 30, 2007, 11:56:15 am »
Cytat: "Sachiel"
Zadam jedno bardzo proste pytanie.
Czy istnieje w ogóle jakakolwiek kopia Rebuilda, która krąży po internecie, czy też prędzej się włamię do komputera CIA używając do tego zapałki spinacza i chusteczki higienicznej ?

Nie ma kopi, co najwyżej jakiś napaleniec mogł zrobić rip z kina, w co wątpię, zresztą jakoś takiego nagrania, na pokazach stojących jest oszałamiająco niska [wiem co mówie, widziałem rip kinowy Shreka xD]. A dopuki nie wszło DVD to nie ma na co liczyć

Offline Sachiel

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #268 dnia: Grudzień 30, 2007, 01:00:39 pm »
Cytat: "Niuniek"
Na moje to drugie. Ale możesz jeszcze paczkę gumy do żucia mieć. ;)


z paczką gumy to już dziecinna igraszka

Cytat: "@"
Cytat: "Sachiel"
Zadam jedno bardzo proste pytanie.
Czy istnieje w ogóle jakakolwiek kopia Rebuilda, która krąży po internecie, czy też prędzej się włamię do komputera CIA używając do tego zapałki spinacza i chusteczki higienicznej ?

Nie ma kopi, co najwyżej jakiś napaleniec mogł zrobić rip z kina, w co wątpię, zresztą jakoś takiego nagrania, na pokazach stojących jest oszałamiająco niska [wiem co mówie, widziałem rip kinowy Shreka xD]. A dopuki nie wszło DVD to nie ma na co liczyć


Wiem, że jakość takich ripów jest oszałamiająca, ale liczyłem bardziej na operatora projektora w kinie o jakieś działania mające na celu przechwycenia anioła eeem tzn Rebuilda ; )

Jakieś donisienia o planowanym wydaniu DVD ?
od save me from my friends.
 I can protect myself from my enemies.

Offline Błotnik

Nowe kinówki NGE
« Odpowiedź #269 dnia: Grudzień 31, 2007, 01:36:27 pm »
Koledzy słabo szukają :)
"Bezpłatna" wersja Rebuilda jest w necie od czasu premiery.
Jakość obrazu - całkiem niezła.
Jakość dźwięku - nawet troszkę lepsza niż obrazu.
Jakość napisów - bezbłędna.
Wersja lektor/napisy - japońska/japońska

Ponadto można sobie [chyba nadal] zamówić kolekcjonerski VHS z filmem w cenie 150$ za sztukę. Zamówienie można złożyć na stronie dystrybutora.
Film jest w wersji japońsko-japońskiej.
Adres stronki mogę wam podać na PW, aczkolwiek jest po japońsku.

DVD ma zostać wydane przed premierą kolejnego filmu, tj. najwcześniej za rok. Są plotki na temat tego, że ma jednak zostać wydana tylko "zgrzewka" -
wszystkie filmy i serial na 4 płytach DVD po premierze ostatniego fimu.
Daaaaaaaaaaaaaaaaaaagh!