Gildia Star Wars (www.starwars.gildia.pl) > Forum Star Wars

Gwiezdne refleksje

(1/68) > >>

Ribald:
Szukając albumu z "Mrocznego Widma" znalazłem piękną mapę galaktyki dołączoną chyba do jakiegoś wydawnictwa D'Agostini. Przy okazji przypomniało mi się jak przerżnąłem zwycięstwo w konkursie o SW na jakimś konwencie, nie potrafiąc odpowiedzieć na pytanie jakie koordynaty ma Coruscant :P

A Wy trzymacie takie pamiątki ? :)

potworek:
Heh, ja dwa miesiące temu sprzątając strych natknąłem się na album z naklejkami z Mrocznego Widma....  :)  Ileż wspomnień, naklejki można było kupić tylko w jednym kiosku w Pruszkowie  :D

Ribald:
Ja pamiętam że pierwszą rzeczą jaką zbierałem były "Tazo", które znajdowało się w chipsach Rufflesach :D  Niestety już tych chipsów nie ma :-( Pamiętam że na moim pierwszym Tazo był Obi-Wan, który tak już został do końca ulubioną postacią ;]

Było to w okresie szału na punkcie odnowionej Trylogii, która właśnie leciała w kinach(96/97). I wtedy się zaczęło.. :)

potworek:
HA! Ja też miałem Tazo! Pamiętam jak to chodziły ploty że za 3 znaczki z logiem Star Wars są nagrody  :lol:  I miałem taki fajny album, za 5 zł ze spożywczego, odłożony przez ekspedientkę specjalnie dla mnie (to prawie jak na zamówienie)Z tego co pamiętam miałem wszystkie albo prawie wszystkie. Ileż z tego było radości...

Inquisitor_Matematicus:
Ja niedawno od kurzyłem swoje TAZO, uznałem że dużo z tych podwójnych egzemplazy przyda mi się do moich sesji do SW.  Jestem szcześliwym posiadaczem dwuch pełnych seri Tazo oraz ponad 300 luźnych  :D Moim peierwszym tazo było zdjęcie z Nowej Nadzieji w momencie ataku na Gwiazdę Śmierci z mysliwcami: TIE  oraz TIE-Advanced. :D

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej