Autor Wątek: Gwiezdne refleksje  (Przeczytany 256618 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kaelder Dherven

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #300 dnia: Styczeń 17, 2011, 01:53:36 pm »
My się tak naprawdę z tego nabijamy, ale koniec końców wielką krzywdę zrobili tutaj Sebastianowi Shawowi, który gra Vadera i który powinien tam być, a nie Hayden :P Trochę też nie rozumiem zabiegu jaki zastosował Lucas.. Obi-wan Kenobi nie jest młodszy, Yoda to swoją drogą, więc czemu młodego Anakina dali :P I tak najlepszy w nowym RC jest Prune Face :D

Offline Hollow

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #301 dnia: Styczeń 17, 2011, 03:03:38 pm »
Nie twierdzę, że wy się nabijacie. Ten motyw faktycznie był bez sensu. Gdyby chociaż zamiast Aleca Guinnessa dali dodatkowo McGregora to jeszcze miałoby jakiś sens (chociaż wydaje mi się, że Guinnessa zostawili tak jak był aby uczcić jego pamięć).

Mi bardziej podobał się motyw z Sandcrawlerem.

Offline Hollow

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #302 dnia: Kwiecień 13, 2011, 07:21:06 pm »
Wybiera się ktoś na dni fantastyki do wrocka?

Offline Girwan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #303 dnia: Kwiecień 13, 2011, 07:59:18 pm »
dla mnie za daleko :(



Offline Ribald

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #304 dnia: Czerwiec 07, 2011, 11:50:01 am »
mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Girwan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #305 dnia: Czerwiec 07, 2011, 12:01:33 pm »



Offline Hollow

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #306 dnia: Czerwiec 07, 2011, 01:52:09 pm »
Trailer naprawdę niezły (choć jak dla mnie pierwszego z atakiem na świątynie Jedi nie przebije). Już po raz trzeci widzimy w akcji Dartha Malgusa i po raz drugi Jedi z drugiego trailera (chociaż teraz było ich pierwsze spotkanie).

Offline Girwan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #307 dnia: Czerwiec 07, 2011, 02:01:23 pm »
No tutaj to była jeszcze uczennicą. Mi się za to podobał Przemytnik. Ni to Cad Bane ni to Han Solo - wypośrodkowali toto.


z drugiej strony fajnie to prezentują, bo pokazują w filmach wszystkie klasy - Żołnierza, Przemytnika, Sitha, Jedi, i Łowcę ..


no i jak zawsze filmik dopieszczony :)







Offline Ribald

mam swoje zdanie, z którym się nigdy nie zgadzam

Offline Girwan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #309 dnia: Sierpień 19, 2011, 04:24:45 pm »



Offline Hollow

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #310 dnia: Luty 11, 2012, 03:37:46 pm »
Dzisiaj w saloniku prasowym w mojej okolicy znalazłem coś ciekawego: Książka Darth Bane Droga zagłady za 5.99. Nawet nie wiedziałem, że coś takiego ma wyjść. Zapowiada się ciekawie. Szkoda tylko, że wydane książki (a ma ich być 26) obejmują okres przed wydarzeniami sprzed epizodu 4

Offline Girwan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #311 dnia: Luty 11, 2012, 06:05:29 pm »
puszczają reklamę w TV - to takie kieszonkowe wydanie :)



Offline Hollow

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #312 dnia: Luty 11, 2012, 06:29:11 pm »
Teraz wiem co tracę kiedy nie oglądam telewizji. A najlepsze jest to, że spełniło się marzenie każdego kto czyta książki i nie mam dodatkowych stron ze streszczeniami wszystkich innych książek.

Offline Girwan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #313 dnia: Luty 11, 2012, 08:30:16 pm »
Na Twoim miejscu nie liczyłbym, że kolejne części będą w tej samej cenie co pierwsza :)



Offline Hollow

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #314 dnia: Luty 11, 2012, 08:53:38 pm »
W to nie wątpię, że będą droższe, ale i tak będą pewnie tańsze niż miałbym je kupić normalnie w księgarni. Do tego i tak jedyne co planuje kupić z całej serii to książki których bohaterem jest Darth Bane i "Poza Galaktykę" Timothiego Zahna ( W końcu pojawia się w niej Thrawn zanim jeszcze został admirałem Imperium).