Gildia Star Wars (www.starwars.gildia.pl) > Forum Star Wars

Gwiezdne refleksje

<< < (2/68) > >>

Ribald:

--- Cytuj ---Ja niedawno od kurzyłem swoje TAZO, uznałem że dużo z tych podwójnych egzemplazy przyda mi się do moich sesji do SW.
--- Koniec cytatu ---


SW RPG? Wreszcie ktoś grający się ujawnił :)


Moje ostatnie Tazo służy jako kostka do gitary ;]
Reszta gdzieś się zapodziała :(

Sadow:
Cały album Tazo,
Cały zeszyt w naklejkach z lizaków,
Całe pudło zabawek,
Cała półka książek.

:D

Swego czasu zrobiliśmy z Kweethulem (były forumowicz-prekursor armii pingwinów chaosu  8) ) karcianke bazując na magic the gathering - drukowaliśmy karty pisaliśmy instrukcje itp gdzies je jeszcze mam :D

Zrobiliśmy także bitewniaka z modeli z masy modelarskiej, które wglądały bardzo ładnie, tylko jakoś do dzisiaj nie pomalowane, część już zniszczona, część zgubiona.

Gra we własne systemy była przednia, tak samo jak osadzenie fabuły w świecie SW.

W RPG gralem dawno temu, jakoś nikomu się prowadzić tego nie chciało, jak byłem młodszy, ze słabą znajomością angielskiego (a tylko taki mieliśmy podręcznik, z hameryki)

Karty mam do dzisiaj - obrazki głownie z SW Rebellion, lub ręcznie rysowane, prawie jak Kinder Niespodzianki.  :D

Inquisitor_Matematicus:

--- Cytat: "Ribald" ---
--- Cytuj ---Ja niedawno od kurzyłem swoje TAZO, uznałem że dużo z tych podwójnych egzemplazy przyda mi się do moich sesji do SW.
--- Koniec cytatu ---


SW RPG? Wreszcie ktoś grający się ujawnił :)


Moje ostatnie Tazo służy jako kostka do gitary ;]
Reszta gdzieś się zapodziała :(
--- Koniec cytatu ---


Prowadzę wszystkie rodzaje od narracji prze d20 do cudownego d6 :D

Ja oprócz tego że mam limitowany podręcznik: Revised Core Rulebook Star Wars D20 i kilka książek oraz albumów posiadam. Pierwsze wydanie "Heir to The Empire" autorstwa Timothy'ego Zahn'a które maiłem znaleźć szczęście : leżało koło kosza na śmieci.( jak dorwę tego heretyka co wyrzucił to arcydzieło to pozna co to zanaczy poddać się złu i ciemnej stronie :badgrin: ) Rogi okładki są troszkę zniszczone :cry:  ale ogólnie wnętrze nie ucierpiało  :roll:

Rybb:
Mam w posiadaniu starą ksiązkę Imperium Kontratakuje, taka w niby złotej oprawie, nigdy nie wróciła do szkolnej biblioteki ( w podstawówce )  :badgrin:

potworek:
A ja kiedyś zwędziłem ze świetlicy figurkę szarego ewoka, tzn. wpadła mi do worka z butami i jakoś nigdy jej nie odniosłem  :lol:  stare dobre czasy

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

[*] Poprzednia strona

Idź do wersji pełnej