trawa

Autor Wątek: Gwiezdne refleksje  (Przeczytany 260521 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Nehan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #240 dnia: Marzec 15, 2009, 10:39:24 am »
Cytuj
Postapocaliptica - tetsuo (anime - akira)
MEGAROTFLZOR :doubt:

gildia tajemnic - transformers(y)
ofttop - smiglo
muzyki - tibet



Offline Ryceros

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #241 dnia: Marzec 15, 2009, 01:47:30 pm »
Nehan - odbij...

Cytat: Ribald
jeśli o tę grę idzie wrzuciłbym rzygacza
Genialne! :D
Władca demonów to był ten gość w "alternatywnych zakończeniach gry", ale rzygacz bardziej do mnie przemawia :)

A może słynny "smok siła 7" ? ;-)

Horror - Freddie Kruger!

Offline Niuniek

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #242 dnia: Marzec 15, 2009, 03:37:10 pm »
Z anime można dać Songo (czy raczej Goku, bo tak się zwał w oryginale) z Dragon Ball-a. Nie jest to najlepszy, czy najfajniejszy bohater, a nawet nie jedna z lepszych serii, ale chyba jest najbardziej znany przeciętnemu forumowiczowi.  ;-)

Ewentualnie można zrobić najpierw odstrzeliwanie bohaterów na odpowiednich podforach.  :D

Offline Ryceros

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #243 dnia: Marzec 15, 2009, 04:30:47 pm »
Cytat: Niuniek
Ewentualnie można zrobić najpierw odstrzeliwanie bohaterów na odpowiednich podforach.
O!
To by było dobre.., tak żeby wszyscy modowie na swoich gildiach zrobili mały survival. Np. spośród 10 bohaterów (na każdym forum) lud wybrałby (drogą eliminacji oczywista :D) jednego przedstawiciela każdej z gildii, a potem cała ta śmietanka zmierzyłaby się w wielkim finale 8)

Ribaldo - zagadaj z moderatorami czy idą na to :)

Offline Nehan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #244 dnia: Marzec 15, 2009, 06:40:17 pm »
już sobie wyobrażam te tłumy walczące na forum tajemnic albo postapokaliptycznym!

Offline Ryceros

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #245 dnia: Marzec 15, 2009, 08:53:44 pm »
Takie same tłumy jak wszędzie indziej...
Stoi coś na przeszkodzie, żeby "ekipa offtopowa" postrzelała na gildii tajemnic?

Może być dużo śmiechu, a i moderatorzy mało uczęszczanych gildii mogą się postarać o naprawde fajne postaci. ;-)

Offline Hollow

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #246 dnia: Kwiecień 11, 2009, 08:14:18 pm »

Chyba najlepsza reklama związana z gwiezdnymi wojnami  :D

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #247 dnia: Czerwiec 03, 2009, 07:19:39 am »
A mam taki pytanie. Czy jest gdzieś wyjaśnione z czym związany jest regres technologii w świecie SW? Bo Stara Republika (i to nawet kilka tysięcy lat przed Nową Nadzieją) jest znacznie bardziej zaawansowana od "obecnych" czasów. Rzeczywiście wynika to z możliwości reżysera przy robieniu pierwszej trylogii - to wiem, ale czy zostało to jakoś uzasadnione w backgroundzie?

Offline Girwan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #248 dnia: Czerwiec 03, 2009, 07:25:34 am »
na cyzm opierasz twierdzenie, że Stara Republika była bardziej zaawansowana od obecnych czasów?



Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #249 dnia: Czerwiec 03, 2009, 07:34:55 am »
Robotyka, cybernetyka, SI, genetyka, czy choćby poziom kultury i nauki. Oczywiście to moje subiektywne odczucia i przez niepełną znajomość świata SW może mi się tylko wydawać, że w Starej Republice wszystko to było bardziej zaawansowane. Jedynie technologia broni masowego rażenia wydaje się rozwijać w czasach Nowej Nadziei.

Offline Girwan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #250 dnia: Czerwiec 03, 2009, 07:57:20 am »
Robotyka, cybernetyka, SI, genetyka, czy choćby poziom kultury i nauki. Oczywiście to moje subiektywne odczucia i przez niepełną znajomość świata SW może mi się tylko wydawać, że w Starej Republice wszystko to było bardziej zaawansowane. Jedynie technologia broni masowego rażenia wydaje się rozwijać w czasach Nowej Nadziei.
ja porównywałem statystyki statków - Stara Republika miała wolniejsze

co do innych gałęzi nauki - np klonowanie - wiedza pilnie strzeżona .. zaginęła lub się o niej nie mówiło :)



Offline Hollow

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #251 dnia: Czerwiec 03, 2009, 10:47:20 am »
Stara trylogia właściwie pokazywała w większości militarne zastosowanie technologii. Dopiero w nowej trylogii jest pokazane pokojowe zastosowanie nowych technologii i właściwie nie wiadomo na jakim poziomie naukowym było imperium

Offline lemland89

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #252 dnia: Lipiec 17, 2009, 04:33:12 pm »
Szalom, czy raczej: NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI!
mam pytanie, na które nie mogę sobie odpowiedzieć. oglądałem wszystkie części SW wielokrotnie (pewnie jak każdy z was albo mniej niż każdy z was :P ) i wszystko wygląda ok, ale zacząłem się zastanawiać nad jedną sprawą:

co było złego w imperium Sithów ? dlaczego z nimi walczono ?

Ok. Sithowie byli ŹLI, korzystali z ciemnej strony mocy. Ale czy robili coś złego poza tym dla społeczeństw ? Co tam się działo ?

Pozdrawiam.
Nienawidzę Games Workshop

Offline Hollow

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #253 dnia: Lipiec 17, 2009, 07:11:01 pm »
A wysadzanie stacją kosmiczną planet się nie liczy? Wyobraź sobie wszystko co jest złe związane z państwem totalitarnym i zamiast kraju weź galaktykę, a zamiast miast planety. I dzięki temu będziesz miał ogólny zarys sytuacji  :D

Offline Girwan

Odp: Gwiezdne refleksje
« Odpowiedź #254 dnia: Lipiec 18, 2009, 07:56:46 am »
A wysadzanie stacją kosmiczną planet się nie liczy? Wyobraź sobie wszystko co jest złe związane z państwem totalitarnym i zamiast kraju weź galaktykę, a zamiast miast planety. I dzięki temu będziesz miał ogólny zarys sytuacji  :D

wysadzanie planety to akurat tylko jeden z Sithów - Palpatine

natomiast w czasie ich panowania: terror, niewolnictwo (no . w Republice też to było) no i t oc napisał Hollow dalej :)



 

anything