Autor Wątek: ICO  (Przeczytany 3210 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline selene

ICO
« dnia: Luty 13, 2006, 03:46:22 pm »
Są takie gry, które zapadają w pamięć. Są gry, których nie da się prosto określić. Są gry, na które jedni psioczą, a drudzy wychwalają, jednak nikt nie jest wobec nich obojętny. Jedną z takich gier jest ICO, produkcja będąca poprzedniczką Shadow of the Colossus. Co takiego jest w tej grze? Przeczytajcie recenzję.

...i zapraszam do dyskusji :)

Offline Qraq

ICO
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2006, 10:10:00 am »
grało się, grało...  :)
nie zauwazyłem jakiejs wielkiej magii, nie przezylem wielkich uniesień. Może to dlatego ze gralem w sklepie w przerwach pomiedzy klientami, na telewizorze 12'' :)
Swietnie zaprojektowany zamek. Yorda miała cos w sobie. Była taka delikatna, ze jakos czulem ze muszę na nią bardzo uważać :)

Planują reedycję Ico w sklepach, wiec kto chce to moze sie załapać.

Offline Gambit

  • Koortynator Działu
  • Szafarz bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 498
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Gildia Gier Komputerowych
ICO
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 15, 2006, 01:37:17 pm »
Reedycja w związku z wydaniem Shadow of the Colossus. Czyli de facto ostry strzał na konsole.

Offline SickBastard

ICO
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 15, 2006, 10:59:17 pm »
pamiętam że kupiłem ja po recenzji w PSXextrem i jak ją odpaliłem to mnie poprostu oczarowała, była chyba najładniejszą grą jaką wtedy miałem. wracałem do niej kilka razy - to jedna z takich gier do których można wracać. po kilku miesiącach przerwy gra się z taką przyjemnością. poza tym to ostatnia gra którą przeszedłem na starej PS2 brata...
zawsze bardzo mnie śmieszyło jak on wołał tą dziewczynkę i kazał siadać jej na 'kanapie'  :badgrin:
ogólnie polecam.

Offline alli

ICO
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 02, 2006, 09:06:52 pm »
Ico, ico, ico... przegenialna pozycja, taka hmmm ambientowa.
Jedyna w swoim rodzaju, właściwie bez scenariusza i dialogów, jednak uzalezniająca i powodująca wzruszenie na samym końcu.
Poczuice odosobnienia i samotności w zamku przytłacza- etykietki 'must have' i 'geniusz' przylepione nie bez powodu :!:
jedyna w swoim rodzaju