Autor Wątek: Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?  (Przeczytany 27081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 612

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #135 dnia: Czerwiec 27, 2007, 07:22:09 pm »
ale ja nie mowie o takich skrajnosciach jak cradle of filth tylko o tych wszystkich sztandarowych przekultach jak emperor, satyricon, maraduk, mayhem itd, tam nie ma zadnego zla tylko jakas pol-debilna zenada, naturalnie jak podejrzewam sa wyjatki o ktorych nie wiem bo tej muzyki nie slucham ze wzgledu na jej skrajna ulomnosc. Znam tylko jeden, ktory oczywiscie podobno nie jest black metalem bo za malo diabelsko gra i jest to Dissection a konkretnie ostatnia plyta ktora jest PRAWDZIWIE szatanskim napi****lem. Naturalnie wielu pieprzy ze to wygladzone granie pod publiczke (na pewno dla kasy - w koncu Jon strzelil se w leb po jej nagraniu) nie pasujace pod ich elitarne gusty jednoczesnie twardo stojac na stanowisku jakoby black metal mial byc narzedziem do zniewalania mas - to ze jedno wyklucza drugie mozna z powodzeniem dopisac jako kolejna ulomnosc tego srodowiska.

Offline VIIIX

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #136 dnia: Czerwiec 27, 2007, 07:26:11 pm »
Cytat: "612"
ale ja nie mowie o takich skrajnosciach jak cradle of filth tylko o tych wszystkich sztandarowych przekultach jak emperor, satyricon, maraduk, mayhem itd, tam nie ma zadnego zla tylko jakas pol-debilna zenada, naturalnie jak podejrzewam sa wyjatki o ktorych nie wiem bo tej muzyki nie slucham ze wzgledu na jej skrajna ulomnosc. Znam tylko jeden, ktory oczywiscie podobno nie jest black metalem bo za malo diabelsko gra i jest to Dissection a konkretnie ostatnia plyta ktora jest PRAWDZIWIE szatanskim napi****lem. Naturalnie wielu pieprzy ze to wygladzone granie pod publiczke (na pewno dla kasy - w koncu Jon strzelil se w leb po jej nagraniu) nie pasujace pod ich elitarne gusty jednoczesnie twardo stojac na stanowisku jakoby black metal mial byc narzedziem do zniewalania mas - to ze jedno wyklucza drugie mozna z powodzeniem dopisac jako kolejna ulomnosc tego srodowiska.

Mocne slowa, hehehehe. Bardzo mocne. Masz niezaprzeczalne prawo by wyglaszać swe wręcz porażające, subiektywne sądy, ale nie rozpędzaj się tak za bardzo, robaczku.

Offline 612

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #137 dnia: Czerwiec 27, 2007, 07:30:31 pm »
dobrze tato

Offline VIIIX

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #138 dnia: Czerwiec 27, 2007, 07:32:05 pm »
No! Dobre dziecię!

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #139 dnia: Czerwiec 27, 2007, 07:37:05 pm »
Black metal zabiły zespoły biorące swoje nazwy z "Władcy Pierścieni", a Dimmu Borgir ssie pałkę mejdżersom.

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #140 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:11:27 pm »
nie ma c**ja, dissection to tez black metal i nie zmieni tego nawet najnowsza plyta.
Cytuj
emperor, satyricon, maraduk, mayhem i

najlepsze jest to, ze wlasnie te sztandarowe zespoly juz dawno temu od bycia AUTENTYCZNIE bardami SZATANA sie odciely.
ja slucham tej muzyki glownie ze wzgledu na jej skrajna ulomnosc. przysparza mi to wiele radosci a czasami nawet mam kisiel w majtkach. dlatego ostatnimi czasy przedkladam produkcje mrocznej, alternatywnej sceny amerykanskiej czy francuskiej nad starych dziadow ze skandynawii, ktorzy niestety zaczeli bawic sie w wykonywanie zawodu profesjonalnych muzykow.
ćpać i ruchać

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #141 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:15:25 pm »
Generalnie taki produkt jak Satyricon przy chociazby Deathspell Omega to nie jest nawet black' n Roll tylko pop.
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #142 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:31:38 pm »
a mi sie ten popowy satyricon podoba. bo ci dwaj panowie popelnili np. taki utwor jak "the scorn torrent", w ktorym za*****alaja jak malo, ktora kapela metalowa, czy plyty do "volcano"( bedace wybitnie true) wiec swoje dla WIELKIEJ sceny juz zrobili i black pop mozna im wybaczyc, ba mozna go nawet polubic. a co powiecie na dead raven choir. to jest dopiero black metal. albo mystic forest.
ćpać i ruchać

Offline 612

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #143 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:32:40 pm »
Cytuj
nie ma c**ja, dissection to tez black metal i nie zmieni tego nawet najnowsza plyta.


akurat patrzac przez, ponoc tak istotny, aspekt ideologii ostatnie Dissection to black metal pierwszego sortu, tam zaangazowanie w rogaty biznes wychodzi drzwiami i oknami i to w sposob tak ekspansywny ze nie sposob sie przed tym bronic, to nie jest zadne elitarne pierdzenie dla zakompleksionych elitarystow tylko prawdziwie zniewalajacy masy szatanski piard. To wciaga, kaze ci sluchac, nie wychodzi z glowy, jest przystepne w formie i porazajaco bogate w przekazie, a jesli nie tak dziala diabel to ja juz nie wiem jak.

Cytuj
najlepsze jest to, ze wlasnie te sztandarowe zespoly juz dawno temu od bycia AUTENTYCZNIE bardami SZATANA sie odciely.
ja slucham tej muzyki glownie ze wzgledu na jej skrajna ulomnosc. przysparza mi to wiele radosci a czasami nawet mam kisiel w majtkach. dlatego ostatnimi czasy przedkladam produkcje mrocznej, alternatywnej sceny amerykanskiej czy francuskiej nad starych dziadow ze skandynawii, ktorzy niestety zaczeli bawic sie w wykonywanie zawodu profesjonalnych muzykow.


wszystko jest kwestia odbioru muzyki, mi sie ona nie podoba i tyle, jedyne czego mozna sie czepiac to tematow okolomuzycznych, ktore co by nie mowic w black metalu zawsze mialy istotna, jesli nie czolowa, pozycje.

Cytuj
Generalnie taki produkt jak Satyricon przy chociazby Deathspell Omega to nie jest nawet black' n Roll tylko pop.


a to ciekawe bo ponoc deathspell omega to obecnie jakis elitarny przekult

Offline Dr.Crane

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #144 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:49:18 pm »
a co sadzicie o Samael "Solar Soul" ? jak dla mnie powstal nowy gatunek - techno metal  8)
ever see the sky, never touch the sun, nothing more left but run run run...

Offline 612

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #145 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:51:47 pm »
chyba nie wraz z wydaniem tej plyty

Offline Lieut. Col. Bill Killgore

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #146 dnia: Czerwiec 27, 2007, 08:52:27 pm »
czizes przeciez jon zabil sie z ideologia wypisana na czole. lucyferianie nie pi****la sie nawet sami ze soba jesli chodzi o sprawy duchowe co jon potwierdzil odchodzac z tego swiata.
Cytuj
a to ciekawe bo ponoc deathspell omega to obecnie jakis elitarny przekult

dokladnie. to awangarda awangardy.
ćpać i ruchać

Offline papiesz

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #147 dnia: Czerwiec 27, 2007, 09:53:14 pm »
Cytat: "612"


Cytuj
Generalnie taki produkt jak Satyricon przy chociazby Deathspell Omega to nie jest nawet black' n Roll tylko pop.


a to ciekawe bo ponoc deathspell omega to obecnie jakis elitarny przekult


za dużo srogich wojowników BM pi****liło o tym zespole na forach internetowych i obecnie wie o nim zbyt wiele osób (m.in. nawet taki ignorant ja szczający na BM ciepłym moczem), żeby nazywać go elitarnym przekultem.

na szczęście jeszcze mało kto zna MROK.
nothing positive only negative

Offline Hellspawn

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 669
  • Total likes: 0
  • Pijesz? Pije! Jaki znak Twój? Orzeł Biały!
Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #148 dnia: Czerwiec 27, 2007, 10:21:18 pm »
alez ja do Satyricon nic nie mam, wrecz przciwnie.
Co do deathspell to c**j mnie czy to przekult czy nie, slucham bo lubie. I w dupie mam zdanie mocarnych, elitarnych, blackowych, internetowych przewojownikow szatana.
a pisalem tego posta sluchajac combichrist
Love sucks....... true love swallows.

Musley... why have You forsaken me!

Offline Sujka

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #149 dnia: Lipiec 01, 2007, 10:35:51 pm »
Bardziej jestem za rockiem :)):
-The Rasmus
-Linkin Park
-Vanilla Ninja

A z metalu nie pogardzę :)):
-Nightwish
-Rammstein
-Jack Off Jill

 

anything