trawa

Autor Wątek: Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?  (Przeczytany 26811 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Hermiona

Metal
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 15, 2006, 11:11:53 am »
Ja uwielbiam sluchac metal  :D :!:  :!:  :!:  Mocne brzmienie, szybka gra na gitarach, perkusja, i wokal :!:  :!:  :!:  Wszystko razem miodzio.Nie wiem jak ktos moze uwazac muzykow metalowych za darciuchow  :evil: :!:  :!:  :!: :?:  :?:  :?:
anga forever :)

Offline MAGOG AGOG

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 15, 2006, 11:47:15 am »
wow! mozesz w nastepnym poscie uzyc jeszcze wiecej emotikonow? poza tym to co napisalas o metalu to faktycznie... hmm... jak napisal piotr zakladajac ten topic - sprawia, ze sluchanie metalu to obciach.
 will summon every kind of terror against Gog, says the Lord GOD; every man's sword will be against his brother.
Exekiel 38:15-23

Offline Saladyn

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 15, 2006, 11:53:00 am »
Kim są darciuchowie? :o
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

Offline Skrzydlaty

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 15, 2006, 04:08:02 pm »
Mimo że swój spam próbujecie ukryć pod sprytnymi pytaniami, czy stwierdzeniami, to ja skomentuje to radosnym:

HYHYHYHYH.

Offline Gietki

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 18, 2006, 05:01:14 pm »
Metal nie ma sam w sobie niczego fajnego, bo jest zimny twardy i czasem bywa groźny ( rtęć ). Mimo to uwielbiam go słuchać. Weźmy na przykład śrubki...  :lol:  Zasuszyło... Tak na serio to... DeF Metal Oraz BuŻum  :badgrin:  (żartuje... nie słucham bużum, no ewentualnie DeF czasem posłucham.) jest o tyle fajniejszy od czego innego, że ma ziarnko ambitności w sobie... i nie powtarza tych samych tematów melodyjnych. ( i nikt niezwykł  puszczać go w esce. :P ) Ale i tak ROCK ' n ' Roll wymiata. Bitlesi i Bydżisi... i Roling Stąsy. Elvis też był dobry. Lata 60 w ogóle wymiatają. Hello Vietnam.  :o  ( Blag 27 LoL ) \m/ SZATAN ( 666, 696, 69, 999 969 - Moje szczęśliwe liczby, szczególnie 69), Koko dżambo i do przodu, to moje motto.  :evil:  :evil:  :evil:
oczuj to człowieku. Poczuj to.

Offline zyon

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 18, 2006, 06:24:46 pm »
Cytat: "Gietki"
Ale i tak ROCK ' n ' Roll wymiata. Bitlesi i Bydżisi... i Roling Stąsy. Elvis też był dobry. Lata 60 w ogóle wymiatają. Hello Vietnam.  :o  ( Blag 27 LoL ) \m/ SZATAN ( 666, 696, 69, 999 969 - Moje szczęśliwe liczby, szczególnie 69), Koko dżambo i do przodu, to moje motto.  :evil:  :evil:  :evil:


Chyba nie trafiłeś w temat


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Gietki

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 20, 2006, 08:07:12 am »
Nie wiem czy wiesz ale Metal właśnie od Rocka się wywodzi.

Ale ktoś napisał, źe obciachowo jest być metalem. Nie jest wcale obciachowo, jak się nie jest obciachowym. Nie jest to związane z subkulturą, ale z poszczególnymi osobami. Tak samo jak ktoś moźe być obciachowym "skejtem"... albo HIP-hopowcem. Czasem po prostu ludzie, zapominają dlaczego się znaleźli w takiej subkulturze. Nie zwracają uwagi na muzykę, ale na to jak być lepsiejszym Metalowcem. Tak samo można czytać poradnik, jak być dobrym Metalowcem. Czy to ma sens? :? Co za róźnica czy ktoś słucha Metalu i Rocka, czy Metalu i klasyki. Jest Metalowcem bo chce się łatwiej komunikować z ludźmi, którzy też mają podobny gust. To tak jak forum. Pewne osoby, sądzą, źe metalem jest się po to żeby komuś dosrać albo co... Jak chcesz komuś dosrać to idź na mecz. I takie osoby są obciachowe.  :roll:
Ja na przykład, lubię Metal, Rock'n'Roll, i klasykę. I uważam się za Metalowca. Czy to złe?

A z metalu nie trzeba wcale wyrosnąć. Znam wielu po studiach, co lubią. :P
oczuj to człowieku. Poczuj to.

Offline zyon

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 20, 2006, 12:45:07 pm »
Cytat: "Gietki"
Nie wiem czy wiesz ale Metal właśnie od Rocka się wywodzi.


Dzięki wielkie za uświadomienie 8)

To że z rocka się wywodzi to nie powód żeby pisać tu o Elvisie, Stones'ach etc. Metal rockiem jest, ale rock nie koniecznie metalem być musi...więc pisz na temat.


You can’t snort a line of coke off a woman’s ass and not wonder about her hopes and dreams, it’s not gentlemanly.

Offline Julek_

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 20, 2006, 01:24:50 pm »
Cytat: "Gietki"
A z metalu nie trzeba wcale wyrosnąć.


Trzeba.

O tym jest ten topik

Offline Idaan

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 20, 2006, 08:02:28 pm »
Cytuj
Ale ktoś napisał, źe obciachowo jest być metalem. Nie jest wcale obciachowo, jak się nie jest obciachowym.

Jest.

Cytuj
Brothers of metal know no masters
Metal's our religion
Take it to the grave.

 :roll:

Offline Gietki

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 23, 2006, 05:30:18 pm »
Fakt... z tego się wyrasta, ale ja lubię słuchać muzyki. Trudno jednak jej słuchać jeżeli w radiu leci jakieś Holi Doli, idiotyczna sciema, z nieco dziwnej fińskiej piosenki. W tym momencie kiedy słuchasz jakiejś, ambitniejszej muzyki, ludzie od razu przypisują cię do jakiejś subkultury. Czy więc każdy kto wyrasta ze swojej subkultury, staje się od razu sezonowcem? Czy, po prostu ignoruje muzykę... jednocześnie kiedy zaś słuchasz muzyki z eski czy z zetki, również stajesz się obciachowy. Hmmm... wyjscia są dwa, albo mieć to w .... albo przyłączyć się do którejś z subkultur. A kiedy masz to w .... i słuchasz co ci odpowiada, wołają na ciebie Andergrandowiec. (Ale się ośmieszam... :P [Deam... shout the f**k up!]   :evil:)
oczuj to człowieku. Poczuj to.

Offline Clayman_

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 23, 2006, 05:51:28 pm »
w ogole nie zrozumialem o czym piszesz
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Mafi

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 24, 2006, 04:14:55 pm »
Cytat: "Gietki"
Fakt... z tego się wyrasta, ale ja lubię słuchać muzyki. Trudno jednak jej słuchać jeżeli w radiu leci jakieś Holi Doli, idiotyczna sciema, z nieco dziwnej fińskiej piosenki. W tym momencie kiedy słuchasz jakiejś, ambitniejszej muzyki, ludzie od razu przypisują cię do jakiejś subkultury. Czy więc każdy kto wyrasta ze swojej subkultury, staje się od razu sezonowcem? Czy, po prostu ignoruje muzykę... jednocześnie kiedy zaś słuchasz muzyki z eski czy z zetki, również stajesz się obciachowy. Hmmm... wyjscia są dwa, albo mieć to w .... albo przyłączyć się do którejś z subkultur. A kiedy masz to w .... i słuchasz co ci odpowiada, wołają na ciebie Andergrandowiec. (Ale się ośmieszam... :P [Deam... shout the f**k up!]   :evil:)



a Ten wywod to apropo czego??


Cytuj
w ogole nie zrozumialem o czym piszesz


to samo
Kobieta jest jak książka, która zawsze,czy dobra czy zła, musi sie najpierw spodobać za pośrednictwem karty tytułowej. Jeśli ta nie jest interesująca, książka nie skłania do lektury"

Offline Ralf Night

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 27, 2006, 03:07:41 pm »
Bardzo lubie słuchac metalu rowniez ;) A zespoły np. Slipknot, Korn, Theater of Tragedy, SOAD, Children of Bodom, and more.. :)
url=http://tatushow.com]Tatu[/url] Eurowizja Virgin Doda

Offline freak182

Metal - jakiego słuchacie lub słuchaliście?
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 30, 2006, 09:44:16 pm »
ja kocham Korn chociaz ostatnio to niewaidomo co to jest :P i innych też sie słucha :)
'm gonna cut myself and watch the blood hit the ground