Autor Wątek: Zjawisko zwane ORBS  (Przeczytany 27365 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kilroy_06

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 26, 2007, 06:51:09 pm »
Na zdjęciach to wygląda tak jakby powietrze się skarplało na obiektywie i światło sie odbijało od kropelek wody, ale pewnie jak zwykle się mylę  :cry:

Offline Moher

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 29, 2007, 12:01:58 pm »
Na tym filmie wygląda jakby ktoś bawił się latarką ,świecąc po ścianach.

Offline Masay

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2007, 07:38:52 pm »
Cytat: "MJOLNIR"
kulka energii, która pojawia się w tedy gdy są silne emocje - obojętne czy powiedzmy to pozytywne czy negatywne


Wyjaśnij mi proszę, jakie to są silne, obojętne emocje??  8)

Cały czas czekamy na zdjęcia
O to to..."

Offline MJOLNIR

Prosze bardzo :)
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 30, 2007, 08:41:16 pm »
Rdość, smutek, gniew, miłość etc :) Orbsy w tedy można najczęściej zarejestrować, przynajmniej tak się dzieje na moich zdjęciach, proszę o cierpliwość do nierdzieli, zdjęcia na bank, będą w sobotę wieczorem, ale daje sobie jeszcze 24 zapasu, gdybym, miał mieć kłopoty z prądem lub siecią w TePSA :)

Offline Learen

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 23, 2007, 08:11:25 pm »
Po pierwsze... nie "orby" jak tu co po niektorzy pisza, ale "ORBSy". To róznica znacząca, niepotrzebnie spolszczacie i wprowadzacie zamieszanie dla osób, ktore "nie siedzą" w tym temacie.
Po drugie. Ja rozumiem, że wśród was jest masa niedowiarków, którzy uważają, że to "zdjęcia wlosow, pyłków i tym podobnych", ale ja swoje wiem i będe mówić dalej. To nie są pyłki. Zbyt wiele filmów (zwłaszcza tych z kamer noktowizyjnych czy starszych) je pokazuje, zbyt wiele zdjęc je lapie. Nie wmówicie mi chyba, że wyciągnięty nowiusieńki aparacik, jeszcze zapakowany w firmową folę jest... zakurzony. Na koniec posyłam dwa linki. Impreza z miejscowego klubu. Przyjzyjcie sie uważnie. Nie tylko masa ORBSów, ale również zdjęcia mgły (bo jak na dym z papierosów mi to nie wygląda...)
http://www.atieq.fora.pl/viewtopic.php?t=34[url]http://www.atieq.fora.pl/viewtopic.php?t=30http://Enjoy ;]
obrzy umierają młodo.
Oto dlaczego nieśmiertelność
zarezerwowana jest dla największych
spośród złych


http://s8.bitefight.pl/c.php?uid=20882

Offline Muhomorniczy.

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 23, 2007, 08:34:55 pm »
czeba by sie dowiedzięc jaki skład ma powiecze,i czy jeden ze skłądników niemógł by dawac takich efektów,bedac fot ografowanym,mam tu na mysli jakis skłądnik niekonieczni e gazowy
bardziej jakeis mineralne czy organiczne
elo rap
a mejbi this is e czasteczka wody
no dobra parenascie czasteczek wody
estem tu aby wam pomocować

Offline Charlie86x

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 24, 2007, 07:42:17 am »
Propo zdjęć, to na niektórych z nich ORBSy :D  odbijają się w lustrach lub szybach, co w 100% wyklucza teorie o pyłkach, kroplach wody i włosach. :idea:

Offline Tomsik

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 24, 2007, 09:33:06 am »
Um, jeżeli to jest coś nadprzyrodzonego to dlaczego widać to tylko na zdjęciach? Aparaty działają nie aż na tak bardzo odmiennej zasadzie. Światło musi dotrzeć w obydwu przpadkach, a jeżeli dociera do jednego to dlaczego nie i do drugiego?
emoniszcze! Tysiacletnia wskazówka i krewetki!

Offline Muhomorniczy.

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 24, 2007, 10:18:44 am »
może i dociera,ale nie chce widzieć tego mózg,sygnał inforamtyczny o nie których bodźcach jest szybko ucinany,jako zbędne dane.w ukladzie nerwowym.jest tak na pewno z niektórymi sygnałami ale zapomniałem z jakimi,dawno żem otem czytał,
estem tu aby wam pomocować

Offline Charlie86x

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 24, 2007, 12:08:49 pm »
Zgadzam się z moim nadmówcą. To ponoć tak jak z aurą, którą człowiek posiada, ale jej nie widzi, gdyż mózg uznaje te informacje za zbędną i nie bierze jej pod uwagę. Tak więc niektórych żeczy nie możemy zobaczyć pomino ich istnienia.

A tak w ogóle, to ponoć zwierzęta są w stanie widzieć orbsy, jak by nie było zwierzęta mają od nasz lepiej rozwinięte zmysły, więc czemu nie.

Offline Learen

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #40 dnia: Marzec 24, 2007, 04:58:06 pm »
A wzięliście pod uwagę fakt, że gdyby nie rozwijająca się cywilizacja, ludzie wiąż by zauważali pewne zjawiska "nadprzyrodzone"?...
obrzy umierają młodo.
Oto dlaczego nieśmiertelność
zarezerwowana jest dla największych
spośród złych


http://s8.bitefight.pl/c.php?uid=20882

Offline Misiek3000

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #41 dnia: Marzec 24, 2007, 09:25:26 pm »
ja myśle że to może być np wyschnięta woda na obiektywie lub pyłki bo sam sporo fotografuje dość dobrym aparatem, ludzi, różne sytuacje i żadnych ORBSów nie widze, jedynie to zdjęcia robione specjalnie na dziwnych ustawieniach ale tamte efekty idzie wytłumaczyć
órniczo-hutnicza orkiestra dęta
robi nam paparairai...

Offline Learen

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #42 dnia: Marzec 25, 2007, 01:59:09 pm »
Wyschnięta woda, co?... Ehhh... polecam Ci Fundację Nautilius. Tam doskonale obalają teorie "wyschniętej wody na obiektywie"... Poza tym: który z fotografów pozowli sobie zanieczyścić obiektyw wodą!?:-o Człowieku! Podstawowa zasada uzywania obiektywów: NIGDY nie dopuścić do zabrudzenia soczewek, co Ty sugerujesz...
obrzy umierają młodo.
Oto dlaczego nieśmiertelność
zarezerwowana jest dla największych
spośród złych


http://s8.bitefight.pl/c.php?uid=20882

Offline Muhomorniczy.

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #43 dnia: Marzec 25, 2007, 05:13:44 pm »
ale co prawda to prawda
na moich też niema
po prostu brudasy jesteście i tyle
zagadka wyjaśniona
estem tu aby wam pomocować

Offline Pokpoko

Zjawisko zwane ORBS
« Odpowiedź #44 dnia: Marzec 25, 2007, 05:25:30 pm »
Cytat: "Learen"
A wzięliście pod uwagę fakt, że gdyby nie rozwijająca się cywilizacja, ludzie wiąż by zauważali pewne zjawiska "nadprzyrodzone"?...

pewnie. ludzie widzieliby śliczne latające kule, od czasu do czasu ducha, a w miedzyczasie byliby zżerani przez co dziksze zwierzęta, umierali z głodu bo ze zbieractwa żyje sie dobrze tylko w pewnych warunkach, a jak mieliby szczęscie umieraliby osiągnąwszy matuzalemowy wiek lat trzydziestu na katar. ale to mała cena za widzenie codziennie latających światełek,nie?