Autor Wątek: Nowe zasady 7edycji a WE  (Przeczytany 1682 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Barto

Nowe zasady 7edycji a WE
« dnia: Wrzesień 30, 2006, 07:40:23 pm »
Mam prosbe czy jakaś dobra duszyczka poiwedziala by mi co się zmieniło wraz z 7e tycząc się WE, bo aktualnie nie mam dostępu do RB a bardzo mnie to interesi. śluszałem cos o osłabieniu skirmishu i takie tam  :?  ?????????????
img]http://images21.fotosik.pl/158/37a23079002ed978m.jpg[/img] Fear the allmighty power of mind :P czyli Barto i jego Tysiąc Synów

Offline kosa_elf

Nowe zasady 7edycji a WE
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 30, 2006, 07:44:25 pm »
skirmish traci marsz wg. normalnych zasad, nie mozesz się niczym dołaczać do treemka, warhawki straciły -1 do strzelania  w nich, magowie mogą korzystać tylko ze swych kosci magi chyba to tyle z tych najważneijszych :)
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline Zox

Nowe zasady 7edycji a WE
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 30, 2006, 09:40:05 pm »
proponuję przeczytać rulebook i wysnuć wnioski które zmiany tyczą tylko WE
generalnie każda zmiana odnosi się do wszystkich armii
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline ksuM

Nowe zasady 7edycji a WE
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 30, 2006, 09:41:55 pm »
Ale wtedy trzeba się wysilić a niestety nie każdy to lubi.

Offline Baniak

Nowe zasady 7edycji a WE
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 01, 2006, 07:00:38 am »
Cytat: "Zox"
proponuję przeczytać rulebook i wysnuć wnioski które zmiany tyczą tylko WE


Cytat: "ksuM"
Ale wtedy trzeba się wysilić a niestety nie każdy to lubi.


nie rozumiem takich "pomocnych" i "inteligentych" odpowiedzi, ktos pisze ze nie ma rulebooka, nie nam oceniac z jakich powodow, prosi o pomoc, ale nie... nie pomozemy bo co?? ehhh...

tak jak napisal kosa_elf plus: skirmish & pojedynczy bohaterowie (patrz biegacz) nie moga marszowac jesli wrog jest w promieniu 8 cali, tabelka miscasta jest teraz bardziej zabójcza, jest tez jednak np crossfire czyli jesli oddzial wroga ucieka przez nasz oddzial o US>5 to jest automatycznie zniszczony, WE sa ciagle dosc mobilna armia wiec powinny to latwo wykorzystywac.

Offline Barto

Nowe zasady 7edycji a WE
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 01, 2006, 10:09:54 am »
Dzieki za odpowiedz  ;) i sorry że jestem "leniwy"  :lol: . Dzisiaj dostaje RB od kumpla wiec bede miał okazje zaznajomić sie z zasadami "tej wspanialej 7 edycji"  :)
img]http://images21.fotosik.pl/158/37a23079002ed978m.jpg[/img] Fear the allmighty power of mind :P czyli Barto i jego Tysiąc Synów

Offline Bigpasiak

Nowe zasady 7edycji a WE
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 04, 2006, 07:03:35 pm »
nie ma juz proximity... patrz biegacz... boli aczkolwiek latwiej nam teraz pozbyc sie jakichs banshe czy ratlingow no i magowie nie beda juz sobie latac samotnie z jakimis piorunami i innymi czarami i nas kosic ale to oczywiscie w dwie strony dziala...
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?