Autor Wątek: Zdejmowanie command groupa.  (Przeczytany 5313 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Silverman

Zdejmowanie command groupa.
« dnia: Wrzesień 19, 2006, 07:06:10 pm »
Monster, walczy z odziałem składającym się z 3 modeli - muzyka, sztandarowego i czempiona.
Monster, nie deklaruje, że bije czempiona, a wykonując swoje ataki zadaje 2 rany.
Czy gracz grający odziałem command groupowym może legalnie stwierdzić, że z tych 3 modeli zostaje mu sztandarowy? (czyli coś jakby czempion przejmuje sztandar...) :roll:

Offline thurion

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 19, 2006, 07:38:17 pm »
w nowej edycji sztandar zostaje do konca

wiec nawet musialoby byc tak jak napisales

Offline Silverman

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 19, 2006, 08:45:35 pm »
Wiem, że to może nie jest już istotnie, ale jak było w starej? :)

Offline thurion

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 19, 2006, 09:20:42 pm »
Cytat: "Silverman"
Wiem, że to może nie jest już istotnie, ale jak było w starej? :)


wybierales jak chciales, jak zostalo 3ch typa to ty decydowales ktory schodzi

Offline JK

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2006, 10:00:14 pm »
Cytat: "thurion"
w nowej edycji sztandar zostaje do konca

wiec nawet musialoby byc tak jak napisales


A gdzie to jest napisane - proszę o konkretny cytat, jeśli można.
Szukałem rozwiązania tej kwestii, ale jakoś się nie mogę dopatrzyć. Możliwe, że przeoczyłem, po prostu.

Offline sAddamiec

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 02, 2006, 08:39:50 pm »
No ja tez nie moge sie dopatrzec, wiec tez prosze o cytat dla slepej lajzy ;)

A poza tym to jak jest z ustawieniem commanda w jednostce? Wyczytalem jedynie tyle, ze musza byc w pierwszym szeregu (o ile jest miejsce). Przeoczylem cos, czy faktycznie jest tylko tyle na ten temat?
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

Offline Zox

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 02, 2006, 08:56:55 pm »
Cytat: "sAddamiec"
No ja tez nie moge sie dopatrzec, wiec tez prosze o cytat dla slepej lajzy ;)

A poza tym to jak jest z ustawieniem commanda w jednostce? Wyczytalem jedynie tyle, ze musza byc w pierwszym szeregu (o ile jest miejsce). Przeoczylem cos, czy faktycznie jest tylko tyle na ten temat?


Ja też nie moge :) Coś w tym jest...

Co do drugiej części postu: tak, tylko tyle że jest w 1 szeregu
(no i jak nie ma miejsca kto ten co jest w 2 jest out of game, chyba że zostanie związany walką, np: przez szarże na flanke :D)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Jankiel

  • Gość
Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 02, 2006, 10:02:20 pm »
Cytuj
A gdzie to jest napisane - proszę o konkretny cytat, jeśli można.

Napisano, że jeżeli oddział zostanie wyrżnięty do nogi, jego banner i tak traktowany jest jako zdobyty => ściąganie bannera wcześnie nic nie daje.

Offline grzech76

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 03, 2006, 07:15:47 am »
Cytuj


A poza tym to jak jest z ustawieniem commanda w jednostce? Wyczytalem jedynie tyle, ze musza byc w pierwszym szeregu (o ile jest miejsce). Przeoczylem cos, czy faktycznie jest tylko tyle na ten temat?


w sumie to teraz nawet champion i reszta CG może iść do drugiego szeregu, jezeli front zajmują sami herosi. nie dają wtedy bonusów, ale moga iść do tyłu.

Offline thurion

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 03, 2006, 08:58:13 am »
Cytat: "Trocki"
Cytuj
A gdzie to jest napisane - proszę o konkretny cytat, jeśli można.

Napisano, że jeżeli oddział zostanie wyrżnięty do nogi, jego banner i tak traktowany jest jako zdobyty => ściąganie bannera wcześnie nic nie daje.


o to mi chodzilo :)  troche blednie to ujalem :P

Offline TruePunk

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 03, 2006, 03:25:21 pm »
napisane jest ze wtedy jest przejety. no super. taki argument.

A co jesli w oddzial 5 osobowy (powiedzy black orcki z FCG) ktos mi walnie salwe - i 4 zejdzie? wtedy moze sie zdarzyc ze sztandar przepadnie najzwyczajniej w swiecie.

Wiec w CC, smiem twierdzic ze o ile nie deklaruje przeciwnik ze wali po championie - to wali po oddziale zwyklych. I champion przezywa.. a sztandar poprostu upada na ziemie, nie daje bonusow - ale nie jest w tym momencie jeszcze przejety. Albo champion chwyta sztandar i niesie (jest adnotacja ze po smierci sztandarowego inni zolnierze go przejmuja. niby fluffowe pierdzenie - ale czemu czempion nie moze go niesc niby?:P)

Offline TomCio

  • Zbrojmistrz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 139
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Goryl we mgle
Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 03, 2006, 03:30:59 pm »
Cytuj
ale czemu czempion nie moze go niesc niby?:P)


Bo jest czempionem.
Slayerski czempion może.
przykucnął z twarzą o kilka cali od tropu, a potem wpatrzył się w półmrok poszycia..

Offline TruePunk

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #12 dnia: Październik 03, 2006, 07:04:55 pm »
tak samo jak kazdy z graali.
w efekcie smiem twierdzic, ze nie ma adnotacji ze champion nie moze niesc sztandaru - poprosze o cytat.

W podreczniku polskim mamy napisane, ze gdy ginie sztandarowy to kolejny zolnierz od razu podnosi sztandar. Czy widzisz cos dziwnego w fakcie, ze gdy doswiadczony sierzant zostaje sam na polu bitwy to chwyta tez ten kawalek szmaty? Bo ja nie.
A uwazam ze skoro do zabicia go musze deklarowac ze ida w niego ataki, to w chwili kiedy deklaruje atak po oddziale - to champion w sposob oczywisty schodzi na samym koncu

Offline Zox

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #13 dnia: Październik 03, 2006, 08:37:24 pm »
niech ma sztandar i instumenty muzyka!
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline M|ke

Zdejmowanie command groupa.
« Odpowiedź #14 dnia: Październik 03, 2006, 08:46:47 pm »
i magiczne przedmioty po herosach, a co niech ma : P
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Czesc jestem Michal! Mam 18 lat ja w przeciwienstwie do innych jestem po prostu wyjebany pod niebiosa, a moj snobizm przejawia sie tym ze uzywam niestandardowych smile'ow : X