trawa

Autor Wątek: Lucky Luke  (Przeczytany 217809 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Piniooo

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #60 dnia: Lipiec 10, 2011, 03:39:41 pm »
Narzekanie na Egmont przez wielu użytkowników tego forum, nie tylko w stosunku do Lucky Lucka, jest moim skromnym zdaniem głupie i bardzo powierzchowne. Czy wy wszyscy narzekający zapomnieliście, że Egmont przez te 10 czy 12 lat działalności na polskim rynku wyciągnął go z "komiksowego grajdołka". Trochę szacunku dla dotychczasowych osiągnięć, a to, że teraz trochę zwolnił no cóż :)
A teraz możecie po mnie jechać ile wlezie bo kto by się przejmował takimi wypocinami.
Pozdrawiam wszystkich narzekających :))

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #61 dnia: Lipiec 10, 2011, 10:14:39 pm »
Krytyka na forach zawsze byla i zawsze bedzie. Nikt chyba nie ma watpliwosci kto nadaje rytm naszemu rynkowi komiksowemu.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline skil

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #62 dnia: Lipiec 12, 2011, 03:31:35 pm »
Akurat o LL byłbym spokojny. Tak jak w przypadku Tintina, Egmont raczej z niego nie zrezygnuje. Trzeba trochę poczekać i tyle.
qui hic minxerit aut cacaverit, habeat deos superos et inferos iratos

Offline Thiago

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #63 dnia: Lipiec 12, 2011, 09:59:10 pm »
Akurat o LL byłbym spokojny. Tak jak w przypadku Tintina, Egmont raczej z niego nie zrezygnuje. Trzeba trochę poczekać i tyle.

Egmont nigdzie oficjalnie nie zrezygnował z Tintina. A podobno dwa kolejne tomy mają ukazać się wraz z polską premierą filmu. Tintin ma ten plus że jest serią krótką (w większości już wydaną w mini serii) w porównaniu do dziesiątek albumów LL.

ramirez82

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #64 dnia: Lipiec 12, 2011, 11:34:28 pm »
Ale skil pisał, że akurat jego zdaniem, o LL, tak jak i o Tintina nie ma się co martwić, bo Egmont raczej z nich nie zrezygnuje. Już pomijając fakt, że co do LL pewności być nie może, to co do Tintinów nie tylko oficjalnie Egmont z niego nie zrezygnował, ale wręcz zapowiedział pozostałe 3 tomy w okolicy premiery filmu.

Offline Spik

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #65 dnia: Lipiec 17, 2011, 09:02:17 am »
Tak? HIP-HIP-HURRA!!! :D

Offline radef

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #66 dnia: Lipiec 19, 2011, 01:02:57 pm »
Gdyby na bieżąco się czytało, odpowiedzi pana Kołodziejczaka, to od dawna by się o tym wiedziało.

DRUGI POST (8 wrzesień):

Słyszałem, że w poniedziałek wyszedł trzeci tom, czy może ktoś powiedzieć jakie albumy są zapowiedziane na następny tom.

Pytam, ponieważ zamówiłem go razem z Profesorem Kosmosikiem, i przez to dostanę go dopiero w przyszłym tygodniu.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 08, 2011, 07:22:07 pm wysłana przez radef »
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline radef

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #67 dnia: Wrzesień 12, 2011, 09:19:04 am »
(Odpowiadam na własne pytanie)
Na tylnej okładce nowego "Lucky Luke'a" nie ma wymienionych komiksów, które mają być w następnym tomie, a to powoduje, że ciekawią mnie dwie rzeczy:
Czy Egmont będzie dalej wydawał "Lucky Luke'a"?
Jakie komiksy znajdą się w następnym tomie?

Dlaczego zastanawiam się jakie komiksy będą w następnym tomie. Ponieważ zastanawiam się czy będą publikowali komiksy, które już w Polsce się ukazały (Billy Kid).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

Offline Ystad

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 509
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek Jastrzębski
    • Biceps Zin (ATY)
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #68 dnia: Wrzesień 12, 2011, 10:04:40 am »
Dlaczego zastanawiam się jakie komiksy będą w następnym tomie. Ponieważ zastanawiam się czy będą publikowali komiksy, które już w Polsce się ukazały (Billy Kid).

Skoro w Tintinie są powtórki (również Egmontowe), więc można założyć, że i w LL w końcu będą powtórki.
världen, du kan kyssa mitt arsle

Jedną z podstawowych różnic pomiędzy Tobą a mną jest fakt, że ja mam odwagę powtórzyć Ci prosto w oczy każde słowo które napisałem do Ciebie na forum....

Offline radef

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #69 dnia: Wrzesień 12, 2011, 10:38:12 am »
Tutaj jest inna sytuacja (akurat z Billy Kidem), w Przygodach Tintina są powtórki przed 9 lub 17 lat, a tutaj byłaby powtórka przed 5 lat (jeżeli tom by się ukazał w następnym roku).
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

ramirez82

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #70 dnia: Wrzesień 12, 2011, 01:36:11 pm »
Właśnie też się zastanawiam, czy aby niepodanie co będzie w następnym tomie, nie oznacza zakończenia serii. Mam nadzieje, że nie. Tymczasem czytam nowy tom i przednio się przy nim bawię.

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 26, 2011, 03:51:08 pm »
O, tak! Nie ma to jak trochę się odstresować przy lekturze "Lucky Luke'a". :D
I kolorki znowu nasycone jak trzeba.
Wszystkie trzy albumy bardzo sympatyczne, ze wskazaniem na "W cieniu wież wiertniczych".
Wydaje mi się, że to właśnie w tej części ukształtował się ostateczny wizerunek Jolly Jumpera.
W tomie "Na tropie Daltonów" debiutuje Bzik, chociaż z całą pewnością nie zdaje sobie z tego sprawy. :)
I pewnie zauważyliście, jak Morris się walnął "W górę Missisipi" na stronie 19. (w dół strony - dwa ostatnie kadry)?

A na koniec niech przemówi Jolly Jumper: "Tam i nazad, tam i nazad! Zaczynam mieć tego dość! Oni jadą konno, a ja zasuwam piechotą!". :D

Offline TePe

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 17, 2012, 12:56:40 pm »

ramirez82

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #73 dnia: Wrzesień 18, 2012, 10:24:17 am »
Rok czekania został wynagrodzony kolejnym tomem z przygodami dzielnego kowboja. Trzy znakomite historie, w których Lucky Luke próbuje pojednać dwa od dawna skłócone ze sobą klany, wyrusza wraz z grupą naukowców do Wayoming, oraz do Kanady w pościg za Daltonami. Jak zwykle kupa pierwszorzędnej zabawy!

Offline Death

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #74 dnia: Wrzesień 22, 2012, 12:31:58 pm »

Przeczytałem w pociągu niebieski zbiorczy tomik, trzech albumów Lucky Luke`a. Jak zwykle w najsłabszej historii LL musiał zmierzyć się z Daltonami. Nie przepadam za tymi postaciami, ani za psem Bzikiem. Nigdy nie rozumiałem, dlaczego akurat oni pojawiają się tak często. Albumy BEZ Daltonów są zawsze bez porównania lepsze. Też tak macie?


Wyścig dwóch parostatków i wydobywanie ropy na wschodzie Stanów genialne.
Szczególnie wymiata stary sternik, swoimi opowieściami o rzece:
"Missisipi! 3700 km brudnej wody! Za gęstej żeby po niej pływać i za rzadkiej by ją uprawiać'." 
Albo: "Latoś Missisipi była tak sucha, że ryby stały na głowach, żeby się nie udusić."
I jeszcze: "Czy już ci opowiadałem o czasach, gdy Missisipi była tak sucha, że można było pływać tylko o poranku po rosie?"
Teraz czas się zaopatrzyć w zielony.


Ps. Format tych albumików, czyli pomniejszanie plansz nadal ssie.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 07, 2013, 01:36:05 pm wysłana przez Death »