trawa

Autor Wątek: Lucky Luke  (Przeczytany 216061 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Itachi

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #180 dnia: Marzec 27, 2015, 07:54:50 pm »
Tylko to żaden argument, koszt produkcji jakiegoś małego plastikowego elementu jest znacznie niższy niż druk komiksu. Jasne korpo się uprze to wyda, tylko że w Naszym interesie jest jednak, żeby sprzedawała się dobrze, a nawet bardzo dobrze, bo tylko wtedy jest szansa na kolejną.

Offline Youreck

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #181 dnia: Marzec 27, 2015, 08:06:11 pm »
Być może kolekcja LL wejdzie w miejsce Thorgala, to moim zdaniem byłoby najlepszym wyjściem, ale odnoszę wrażenie że w jej miejsce mogła wejść kolejna nisza, a mianowicie SD.
Mogę poprosić o rozszyfrowanie skrótu SD?

Offline Itachi

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #182 dnia: Marzec 27, 2015, 08:09:22 pm »
Proszę bardzo: Sędzie Dredd.

Offline Koalar

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #183 dnia: Marzec 27, 2015, 08:31:39 pm »
Lucky Luke ma szansę. Będą go kupować komiksiarze i osoby, które pamiętają bajkę, dla swoich dzieci. Szału pewnie nie będzie, ale może wystarczy na całą kolekcję.

Sędzia Dredd ma mały potencjał. Czytałem 3 komiksy wydane w Polsce z tym bohaterem (2 z Batmanem i jeden, nie wiedzieć czemu, w kolekcji Mistrzowie Komiksu). I lipa. Parę tomów od Studia Lain można wziąć, ale całą kolekcję? Nie ma na nią szans.
http://pehowo.blogspot.com/ - moje komiksy (Buzz, PEH, Horror)

Offline graves

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #184 dnia: Marzec 27, 2015, 09:48:40 pm »
Lucky Luke ma szansę. Będą go kupować komiksiarze i osoby, które pamiętają bajkę, dla swoich dzieci.
Nie zapominaj, że LL jest znany w Polsce już od 1962 roku, odkąd wychodził w "Na przełaj"...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline radef

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #185 dnia: Marzec 27, 2015, 10:13:12 pm »
Jak pisałem wcześniej
Cytuj
Reakcja przeciętnego Kowalskiego po emisji...
spotu reklamującego kolekcję z Luckym Luke: a to ten komiks z tym kowbojem z tej kreskówki
I oczywiście, przeciętny Kowalski nie będzie kupował kolekcji, ale to że przeciętny Kowalski kojarzy LL oznacza, że grupa osób, które mogą zdecydować się na zbieranie kolekcji jest duża. Ile z nich się zdecyduje - trudno powiedzieć.
Czytaj Kaczą Agencję Informacyjną - http://www.komiksydisneya.pl/
Kupuj na Book Depository wspierając KAI - http://www.bookdepository.com/?a_aid=kaczaagencja

celtic

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #186 dnia: Marzec 28, 2015, 10:41:21 am »
Drodzy znawcy, poczekamy zobaczymy.
To samo ględzenie można było przeczytać przy kolekcji komiksów Marvela i kolekcji Thorgala, a kolekcje sprzedają się dobrze i to te kolekcje rozruszały rynek.

Offline pa3ck

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #187 dnia: Marzec 28, 2015, 11:25:54 am »
Drodzy znawcy, poczekamy zobaczymy.
To samo ględzenie można było przeczytać przy kolekcji komiksów Marvela i kolekcji Thorgala, a kolekcje sprzedają się dobrze i to te kolekcje rozruszały rynek.


W 100% się zgadzam.

Offline vision2001

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #188 dnia: Marzec 28, 2015, 01:48:38 pm »


Kolekcje rządzą się innymi prawami niż zwykła sprzedaż danych rzeczy. Sam wielokrotnie rozpoczynałem np. zakupy filmów na DVD i robiłem duble dokupując już posiadany tytuł do kolekcji albo kupując tytuł mnie nie interesujący po to, by ten paskudny rysunek na grzbiecie prezentował się w całości.


Na kartonowej ulotce w zaprezentowanej opisówce imię Bzika jest w oryginale. Przeraziło mnie to... No, ale okazało się, że wewnątrz jest Bzik :)
Wydają na razie tytuły, które były dostępne w PL. Pewnie powodem jest zakup praw do już wykonanych tłumaczeń niż nowe tłumaczenie komiksu.


W Iławie LL również dostępny w kioskach i w salonikach prasowych w różnych ilościach (czasem 1 egz., czasem 5 egz.).

DOBRA ALTERNATYWA DLA forum.gildia.pl:
---> https://forum.komikspec.pl/ <---

KukiOktopus

  • Gość
Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #189 dnia: Marzec 28, 2015, 02:23:55 pm »
A uwidział może kto to w Wawie? Luckiego Luka ma sie rozumiec. Bo u mnie na wsi odnaleść nigdzie ja nie mógł. Co prawda je taka, iże nie szukał wszedzie, bo akurat z mućkami wybył, co by powypasały sie trochu, i utrapienie nijakie z gadaniem mioł w fujarkę co rusz gembom dmuchając, ale ni w Ruchach żadnych ni nigdzie indziej kolekcjów tych ze smutkiem nie spotkał  :sad:

Offline adro

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #190 dnia: Marzec 29, 2015, 09:46:34 am »
no tez nie moge znalezc. BTW to jest test na 100%, bo kolekcji LL nie ma w sklepie gildii.  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #191 dnia: Marzec 29, 2015, 09:54:02 am »
A Thorgala od Hachette tam masz?

Offline adro

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #192 dnia: Marzec 29, 2015, 09:55:49 am »
ale wkkm mam  :biggrin:
pzdr
tylko cisza i spokoj moga nas uratować
ALIVE AND KICKING!!!
King of Pop is dead... :(:(
Czesc Semicowi, to JUZ 20 lat!!!!
Czesc Prezydentowi RP i Jego Malzonce!!!
Czesc wszystkim poleglym pod Smolenskiem Bohaterom!!!

Offline Itachi

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #193 dnia: Marzec 29, 2015, 01:52:26 pm »
50% to nie 100% :roll:

Offline HaVoK

Odp: Lucky Luke
« Odpowiedź #194 dnia: Marzec 29, 2015, 04:04:43 pm »
"Lucky Luke" w wersji Hachette wygląda naprawdę pięknie. Szkoda, że WKKM nie prezentuje się tak fajnie (okładka plus dodatki).

 

anything