trawa

Autor Wątek: Mistrzostwa Polski?  (Przeczytany 15116 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Demence

Mistrzostwa Polski?
« dnia: Wrzesień 22, 2006, 11:03:43 am »
Cytat: "Kretek"
Ale ten Bazyliszek tydzień wcześniej niż oMTH to nie jest Bazyliszek, na którym będzie Mordheim, Mordheimowy Bazyliszek ma być w listopadzie, wiem bo rozmawiałem o tym z Szafą na Polkonie. 21 października ma być WFB na Bazyliszku.
Pozdro ;)


Mordheim może być w Warszawie w listopadzie, ale pod warunkiem, że będą to Mistrzostwa Polski.
Termin to 25-26 listopada 2006 i Mistrzostwa Polski Mordheim odbyłyby się razem z Drużynowymi Mistrzostwami WFB.
A może z Mordheima mistrzostwa par?
)

Offline Mistrz wałków :)

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2006, 12:16:46 pm »
Sądze ze to mogło by się udać. :)
Tymbardziej że jak narazie największa frekwencja i największy przekrój reprezentantów z różnych miast mieliśmy właśnie na Bazylu w Warszawie.
Starły by sie wtedy dwie silne frakcje Krakusów i Lublina. Wreszcie wyłonilibysmy ten "silniejszy klub"/ośrodek mordheima.
A mze pojawił się nowy konkurent na arenie?? :)

Pytnie tylko kto by się zajął organizacją?? I kto by sie poświecił, bedąc niegrającym sędziom (w tym wypadku taka osoba była by konieczna!!).
Ja jeszcze nie wiem czy się nie skuszę na grę, ale jesli tak by się nie stało, to mógłbym sędziować :)
Kamil. (miszczu)

Offline mecenasik

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2006, 12:23:50 pm »
tylko nie pary...ale Mistrzostwa Polski?a moze wszechswiata?:)ja tam nigdy nie kapowalem tego pomyslu bo wydaje mi sie ze takie "formuly" nie pasuja do hobby..jakiegokolwiek hobby - ale na turnieju chetnie zagram i chetnie zaangazuje sie w jego przygotowania

Offline Zielony

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 22, 2006, 01:23:15 pm »
mysle ze oMTH to są mistrzostwa polski ;)
IMP  :O

Offline vader_NH

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 22, 2006, 02:19:42 pm »
To ja jestem za zrobieniem Polskiego Związku Mordheim i zgłosmy nasz system do MKOL.

Jak brydź i szachy mogą byc to Mordheim tym bardziej  :lol:

A tak naprawdę. Ligi nie przepchnęlisci to teraz o Mistrzostwach gadacie, a po co to komu?? Najlepiej jest tak jak jest, pojedyńcze turnieje nie mające ze sobą nic wspólnego.

Offline Wojtek_Krz

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 22, 2006, 03:04:50 pm »
Ja jestem za obiema rekami. Turniej poprstu bedzie uznawany za Mistrzostwa z nazwy.

Po co to komu?

Jak jedziesz na turniej to szukasz wyzwan, mistrzostwa polski byłby by wystarczajaco dobym wyzwaniem dla ciebie?

Oczywiscie to czy ten turniej zyska miano mistrzostw okaze sie juz 25 listopada gdy dowiemy sie ile osób przyjedzie,

Offline G O N Z O

Re: Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 22, 2006, 04:15:40 pm »
Cytat: "Demence"
Termin to 25-26 listopada 2006 i Mistrzostwa Polski Mordheim odbyłyby się razem z Drużynowymi Mistrzostwami WFB

Hmm... To weekend po Falkonie (17-19 listopada). A co znaczy tytuł "Mistrzostwa Polski"? Będą wypaśne nagrody, sława, chwała i rozgłos na skalę Europy? Za pomocą jednego turnieju będzie można zostać Mistrzem Polski? Ciekawe...
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

Offline Mistrz wałków :)

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 22, 2006, 06:04:16 pm »
Oj chyba to źle zrozumieliście..(tzn moją opinię)
Oczywiście tak jak to już ktoś wspomniał były by to mistrzostwa tylko z nazwy(wymóg organizatora). A w realu zakłdając frekwencję, turniej mógłby przypominac własnie Bazyla na którym zwycięzca dostał statułetkę smoka :) - to było COŚ!!:)
Kamil. (miszczu)

Offline mecenasik

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 22, 2006, 07:30:31 pm »
ma taki maly wniosek: moze zmienmy pytanie w ankiecie na: czy chcesz zeby turniej 25-26 listopada byl Mistrzostwami Polski w Mordheim?(czy moze wolisz zeby byl bez takich gornolotnych okreslen)

pomysl przedni ale jakos tak mi nie pasuje do mojego ukochanego miasta gdzie Mordka lezy na calej linii

Krakow ma swoje oMTH - swietna idea...serio cos takiego jak otwarte mistrzostwa klubu bardziej mnie jara niz mistrzostwo Polski...nie ma to jak wybic sie na "terenie wroga" - niestety zdobywanie 3 dyplomu uniemozliwi mi obecnosc na tej imprezie

w WHFB to ma jakis sens...liga, setki graczy, cyklicznosc itd ale Mordka chyba troszke za mala na takie rzeczy

i zeby bylo jasne: w pelni popieram idee turnieju w Mordke w Warszawie, zaangazuje sie w jej przygotowanie jak tylko bede mogl(niestety czasowo to ja leze a i domkow mam malutko)i na bank bede (nie powiem termin ustrzelony pieknie..ktos to chyba zgral z PW:) ale moze nie nadawajmy temu az takiej rangi...zreszta jakokolwiek by byla nazwa tego turnieju satysfakcja z obecnosci, grania i kolejnego spotkania z swietnymi graczami  z calej Polski bedzie ogromna i bedzie to niezapomniany weekend

ja jestem za i podpisuje sie pod ta impreza w calej rozciaglosci

Demence - gratuluje pomyslu, jakby co wiesz jak mnie namierzyc :)

pozdrawiam
pzdr

Offline Motorek

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 22, 2006, 08:29:11 pm »
jestem na nie dlaczego napisze jak dojde dfo siebie. obema rekami pisze nie :!:

Offline Demence

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 23, 2006, 10:14:59 am »
To nie mój pomysł, to idea organizatorów całej imprezy.
Wypytywałam o Mordheima na Bazyliszku to dostałam taką odpowiedź, że może się odbyć taki turniej ale jeśli będzie nazwany Mistrzostwami Polski, jeśli nie będzie się tak nazywał nie będzie Mordheima w listopadzie.

I właśnie... dodatkową przeszkodą związaną z listopadową imprezą w Wawce jest Falkon, który jest tydzień wcześniej w Lublinie. Nie podoba mi się wizja konkurencyjnej imprezy tydzień po tygodniu, bo niewielu graczy wtedy ściągnie do Warszawy zważywszy na skalę Falkonu (chociaż przyznam się, że chętniej wybrałabym się w podróż do Wawy bo to tylko 3h pociągiem, nie 5)

Kretku, a ja wiem dlaczego ;) chyba masz zajęcia na uczelni wtedy ;)
)

Offline Motorek

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 23, 2006, 08:10:06 pm »
M.in. , ale nie tylko dlatego.
1 Primo bezsensem jest robienie czegoś na siłę, jak się ma na to trochę ponad miesiąc czasu (bo tak sobie życzy organizator, a jak sobie zażyczy żebyś zatańczyła na golasa to też to zrobisz? bez obrazy) . W tej chwili nie masz ani sędziego ani terenów, ani regulaminu ani scenariuszy.
2. Primo nie wiesz co zapewnią Ci organizatorzy na Bazyliszku, jakby miało być tak jak na WM to podziękuję za takie MP
3. Primo patrz post Zielonego, w pewnym sensie się z nim zgadzam, turnieje można sobie nazywać jak się chce, mogę zrobić mistrzostwa Polski w domu 3-osobowe :lol:
4. Dlaczego te mistrzostwa mają być w Warszawie a nie w Krakowie, Lublinie, Gdańsku czy piździwulce? Bo to stolica , no i co z tego, generalnie i tak 50% graczy na tunriejach to przyjezdni.
5. Już o tym pisałem :arrow: ruszmy w końcu krok do przodu i załużmy ogólnopolską ligę Mordheim , WFB ma, WH40k ma, LOTR też ma. IMO Mordheim jest 4 systemem pod względem grywalności w Polsce, więc takie rozwiązanie teoretycznie ma rację bytu.
System prosty 2 mastery na miasto przy większej imprezie jak Falkon Bazyliszek WM, OMTH poza tym turnieje "lokalne", kampanie zaliczane jak turnieje lokalne. Wtedy możesz robić mistrzostwa Polski.

Offline Ludwik

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 24, 2006, 07:26:43 pm »
... hymm ... robicie turniej Mordheima w Warszawie - fajnie, nazywacie go Mistrzostwami Polski - fajnie ale i tak wszyscy ( lub większośc) będzie wiedziała, że to dla ... jaj ... ? :lol: jednak, jeśli to jedyny sposób żeby zrobić turniej na Bazylu to jestem za ...

  ... a co do prawdziwych mistrzostw to Motor ma racje...
pozdro

Offline Nazroth

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 24, 2006, 08:54:06 pm »
Dla mnie pomysł nie udany. Nie ma mistrzostw Polski nawet w 40stce i battlu - jest natomiast LIGA, wyłaniająca prawdziwych mistrzów... liga, która bierze pod uwagę wszystkie ważne turnieje, frekwencję i wyniki... taka prawda.
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Wojtek_Krz

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 24, 2006, 09:11:10 pm »
Niech ten turniej bedzie sie nazywał oficjalnie Mistrzostwa a my bedziemy wiedzieli swoje :)