trawa

Autor Wątek: Mistrzostwa Polski?  (Przeczytany 14998 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Slayer_Lublin

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 25, 2006, 05:20:29 am »
Cytat: "Wojtek_Krz"
Niech ten turniej bedzie sie nazywał oficjalnie Mistrzostwa a my bedziemy wiedzieli swoje :)


To w takim razie to jest bez sensu :P

Offline Wojtek_Krz

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 25, 2006, 06:11:47 am »
Nie, bo jesli ten turniej nei zostanei uznany jako mistrzostwa wogóle się nie odbędzie

Offline Nazroth

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 25, 2006, 10:15:26 am »
to zróbcie sobie "mistrzostwa warszawy" albo "mistrzostwa kozidupic podlaskich"...ale jakim prawem chcecie organizowac Misrtrzostwa Polski? Bo tego nei rozumiem... z czyjego ramienia? W czym jesteście lepsi, o ile bardziej uprawnieni jesteście od innych graczy/organizatorów?
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline mecenasik

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 25, 2006, 10:41:29 am »
Naz...ja tylko w kwestii formalnej (i nie zebym jakas wojenke mial wywolac): o jakich "o nas" mowisz? :) - uklad jakis albo inne obce sily :) -bo jakby nie patrzec to nie byl pomysl kogos z Warszawy zeby byly jakies mistrzostwa Polski..ba nawet to nie ktos z Warszawy wymyslil zeby zorganizowac turniej w Warszawie (co jest tylko potwierdzeniem moich wczesniejszych slow ze u nas to Mordka lezy i kwiczy)...wiec Cie prosze...bo wyjdzie ze sie Krakow z Warszawa nie lubi :) - ja tam uwazam ze taki turniej moze sie odbywac gdziekolwiek, ale wybor miejsca to wyroznienie...a na takie (IMHO) jeszcze Warszawa nie zasluzyla

ja jestem w pelnej rozciaglosci za tym zeby to nie byly jakiekolwiek mistrzostwa...turniej to turniej...o mistrzostwach to my mozemy mowic jak bedzie jakos zorganizaowane srodowisko (w sensie liga) i wtedy bedziemy mogli wylaniac kogos primus inter pares..teraz to chyba byloby to smieszne

to nie jest temat na takie rozmowy (dyskusja taka toczyla sie kiedys w topicu Czoko Hunters) ale moze naprawde pomyslmy o jakiejs lidze

wydaje mi sie ze ten pomysl z "mistrzostwami" to tylko taki "pomysl" organizatorow...mistrzostwa Polski w WHFB,WH40k,Mein Panzer,Confrontation i milion innych systemow...to ze dopiszemy do tego jeszcze Mordke to moze byc ciekawie (choc wolalbym inny tytul do zdobycia...no "misciunio" mi jakos nie lezy :)

Offline vader_NH

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2006, 11:03:55 am »
Cytat: "mecenasik"
(choc wolalbym inny tytul do zdobycia...no "misciunio" mi jakos nie lezy :)


Kozak od wyjadania konserw ?? :P

A tak serio to juz sie wypowiedziałrem co o tym sądze.Wiadomo, że mi sie jakos po kraju za Mordką nie chce jeździc i jak cos w Kraku nie jest zorganizowane to mnie to wręcz wcale nie interesuje, ale no cóz takie "MP" to jest lekko śmieszne.

Nad Grand Prix sie mozna jeszcze zastanowic. 3 miasta, 3 turnieje kazdy z innym fluffem, ale jednak połączone (jak tomy trylogii  :p ) identyczna punktacja. A co najważniejsze dobry sponsor

No i wtedy mozna sie nawet zastanowić nad czymś takim

Offline mecenasik

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 25, 2006, 11:19:15 am »
hmm...iteresujacy pomysl z tym Grand Prix...ale niestety organizator konwentu wymyslil takie a nie inne "nazewnictwo".koncepcia na nastepny rok jak najbardziej sluszna...co oznacza ze chyba serio nad ta liga musimy pomyslec :)

"kozadkdo wyjadania konserw"...hmm...zaintrygowalo mnie to :)

Offline MiSiO

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 25, 2006, 12:03:22 pm »
Jednym słowem nazwa to tylko chwyt rekalmowy. Wolałbym aby elementem przyciągającym ludzi była większa sala [niż ostatnio], dobre tereny [żeby uczestnicy nie musieli być gwarantem zobaczenia jakichkolwiek terenów], kompetentni sędziowie hobbystyczny itp.  Jak się tego nie zagwarantuje to turniej, niezależnie od nazwy, będzie średnim wydarzeniem. Jaką wartość będzie miał tytuł Mistrza Polski gdy 2/3 najlepszych graczy nie przyjedzie?

Są wogóle jakieś założenia do regulaminu czy rzucono tylko hasłem "MP w Mordheim - przywieźcie swoje tereny"? [trochę złośliwa uwaga ;)]

Kto będzie organizatorem itp.

Offline Motorek

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 25, 2006, 12:48:21 pm »
Cytat: "Nazroth"
to zróbcie sobie "mistrzostwa warszawy" albo "mistrzostwa kozidupic podlaskich"...ale jakim prawem chcecie organizowac Misrtrzostwa Polski? Bo tego nei rozumiem... z czyjego ramienia? W czym jesteście lepsi, o ile bardziej uprawnieni jesteście od innych graczy/organizatorów?
Zgadzam się w 100% , tylko nie wiem kim są Ci ONI;p (sorka lostów przed chwilą oglądałem i tak sobie skojarzyłem).
Wracając do Bazyliszka, na październikowym wśród 6 turnieji są tylko 2-3, które mają w swojej nazwie "Mistrzostwa Polski" więc jak to jest z tym wymogiem Bazyliszkowych Mistrzostw Polski?:>
Pomysł Vadera też jest całkiem fajny Grand Prix jak w żużlu.
Cytat: "MiSiO"
Są wogóle jakieś założenia do regulaminu czy rzucono tylko hasłem "MP w Mordheim - przywieźcie swoje tereny"? [trochę złośliwa uwaga  ;) ]
Akurat z Twojej strony ta uwaga mnie śmieszy :arrow: WM ;)
Co do ligi/Grand Prix/Mistrzostw Polski
Trzeba takie coś skoordynować , IMO 1-3 osoby z każdego klubu wybierane przez klub jako ich reprezentanci.
Tak jak w innych ligach klasyfikacja uwzględniająca turnieje i kampanie.
Punktacja powinna być w miarę prosta, w zależności od liczby członków np grało 14 osób na turnieju pierwsza dostaje 14 pkt druga 13 itd ostatnia 1, grało 6 osób to pierwsza dostaje 6 pkt itd, wiadomo , że łatiwje powalczyc jak jest mniej uczestników o wygraną , bo jest mniejsza konkurencja, na masterach punkty można by liczyć podwójnie, za sędziowanie też jakieś  pkt, za przyjazd do innego miasta poza swoim województwem pkt. i jeszcze coś.
Albo tak jak napisał Vader Grand Prix w kilku miastach po jednym turnieju i z tego końcowa klasyfikacja wyłaniająca najlepszego.
Wtedy można mówić, że ktoś jest Mistrzem Polski.

Offline MiSiO

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 25, 2006, 12:58:52 pm »
Cytuj
Akurat z Twojej strony ta uwaga mnie śmieszy Arrow WM Wink


MW to na pewno nie były MP. Nie ma porównania. Właśnie o tym pisałem. Do tego brak noclegu - i powód jakości jasny i klarowny - zresztą uczestnicy wiedzieli na co się piszą z terenami itp. Takie "Zrób to sam z przeszkodami". Nie ma co kotleta odgrzewać. Jeśli robić MP to ktoś musi, organizator, zagwarantować WSZYSTKO.


Co do ligi ... znowu zaczyna się, chyba po raz 3, rozmowa o lidze ... i znowu nic z tego nie wyniknie, "bo robić ni ma komu".

Offline Motorek

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 25, 2006, 01:09:30 pm »
Cytat: "MiSiO"
Co do ligi ... znowu zaczyna się, chyba po raz 3, rozmowa o lidze ... i znowu nic z tego nie wyniknie, "bo robić ni ma komu".
Jak nie ma komu :?: Wybiera się zarząd, radę czy jak to się w wfb nazywa ligową i oni działają, każdy klub ma swoich przedstawicieli  i można działać.

Offline Filth_of_Fenris

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 25, 2006, 01:57:48 pm »
Ehhh ludzie spokojnie. Nazwa jak już napisali to taki wymóg by turniej mógł sie odbyć wtedy. Ale doszliśmy z Demencją do wniosku ze można by olać to i pojechać na Falkon i tam zmierzyć sie ;)  (bo po prostu po co konkurować i robić 2 turnieje w odstępie tygodnia z mniejszą frekwencją niż jeden duży.). Co wy na to??

 No a poza tym paru z nas chce znowu zakosztować znowu Perły Mocnej  ;)
There's no God. There's only the Emperor."

Offline MiSiO

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 25, 2006, 02:11:07 pm »
Kretku ... wiem, że juz z 2 rozmowy na ten temat były. Bez skutku. Stąd prosty wniosek - nie ma chętnych do organizacji. Jeśli jednak cos się zmieniło to powiem, że jestem zaskoczony.

Offline Motorek

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 25, 2006, 02:14:15 pm »
Cytat: "MiSiO"
Kretku ... wiem, że juz z 2 rozmowy na ten temat były. Bez skutku. Stąd prosty wniosek - nie ma chętnych do organizacji.
Z takim podejściem to na pewno się nic nie zorganizuję, po co próbować skoro nić z teog nie wyjdzie, lepiej się od razu poddać :?

Offline MiSiO

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 25, 2006, 02:27:52 pm »
Ee... po prostu na forum rozmawia się o różnych rzeczach dla samego faktu pogadania - przychodzi etap organizacji ... i zostają nieliczni. Możliwe, że to wina braku klarownej propozycji. Nie tak, jak wcześniej, że każdy miał swoją i na tym się skończyło... tylko jedną, wartą przemyślenia.

Dlaczego zawsze jak zaczyna się jakakolwiek rozmowa muszę się ze swojego  stanowiska tłumaczyć? ;) Przecież można mieć wątpliwości przed zaangażowaniem się w dowolny projekt. Od ich rozwiania zawsze zależy sporo rzeczy.

Cytuj
to na pewno się nic nie zorganizuję


Pytanie czy ludzie chcą ligi. Można zrobić temat o takim tytule i po wynikach ankiety będziemy wiedzieli, czy wogóle jest po co myśleć nad takim przedsięwzięciem.

P.P.S.
Mam nieodparte wrażenie uczestniczenia w sporym off-top'ie ;)

Offline G O N Z O

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 25, 2006, 02:49:39 pm »
Cytat: "Filth_of_Fenris"
(...)olać to i pojechać na Falkon i tam zmierzyć sie ;)  (bo po prostu po co konkurować i robić 2 turnieje w odstępie tygodnia z mniejszą frekwencją niż jeden duży.). Co wy na to??

 No a poza tym paru z nas chce znowu zakosztować znowu Perły Mocnej  ;)

W końcu jakiś dobry pomysł!
Ja również uważam, że skoro nie ma ligi i przyjezdni gracze nie pojawią się w komplecie to takie MP można sobie w NOS wsadzić. To może na Falkonie zrobimy Mistrzostwa Europy? Albo UE? :lol:  ;)
pies Ci morde lizał...

MORDHEIM PL -> http://paradoks.net.pl/read/1698

 

anything