trawa

Autor Wątek: Mistrzostwa Polski?  (Przeczytany 15099 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MiSiO

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #30 dnia: Wrzesień 25, 2006, 03:45:49 pm »
Ja najchętniej to ma Igrzsyka Olimpijskie w Mordheim ... to dobiero prestiż. Raz na 4 lata... a Takie MP ... to co roku ...

Offline Filth_of_Fenris

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #31 dnia: Wrzesień 25, 2006, 03:51:16 pm »
Hmmm Mistrzostwa UE to gitny pomysł  ;) .
There's no God. There's only the Emperor."

Offline MiSiO

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #32 dnia: Wrzesień 25, 2006, 04:45:20 pm »
I zamiast wpisowego 20zł to 20 euro.

Offline Demence

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #33 dnia: Wrzesień 26, 2006, 11:52:06 am »
Cytat: "Kretek"
M.in. , ale nie tylko dlatego.
1 Primo bezsensem jest robienie czegoś na siłę, jak się ma na to trochę ponad miesiąc czasu (bo tak sobie życzy organizator, a jak sobie zażyczy żebyś zatańczyła na golasa to też to zrobisz? bez obrazy) . W tej chwili nie masz ani sędziego ani terenów, ani regulaminu ani scenariuszy.
2. Primo nie wiesz co zapewnią Ci organizatorzy na Bazyliszku, jakby miało być tak jak na WM to podziękuję za takie MP
3. Primo patrz post Zielonego, w pewnym sensie się z nim zgadzam, turnieje można sobie nazywać jak się chce, mogę zrobić mistrzostwa Polski w domu 3-osobowe :lol:
4. Dlaczego te mistrzostwa mają być w Warszawie a nie w Krakowie, Lublinie, Gdańsku czy piździwulce? Bo to stolica , no i co z tego, generalnie i tak 50% graczy na tunriejach to przyjezdni.
5. Już o tym pisałem :arrow: ruszmy w końcu krok do przodu i załużmy ogólnopolską ligę Mordheim , WFB ma, WH40k ma, LOTR też ma. IMO Mordheim jest 4 systemem pod względem grywalności w Polsce, więc takie rozwiązanie teoretycznie ma rację bytu.
System prosty 2 mastery na miasto przy większej imprezie jak Falkon Bazyliszek WM, OMTH poza tym turnieje "lokalne", kampanie zaliczane jak turnieje lokalne. Wtedy możesz robić mistrzostwa Polski.


1. są dwa miesiące

a po kolejne zatrzymaj niektóre uwagi dla siebie.

@mecenasik: to nie mój pomysł z MP Mordheim.

Zupełnie nie rozumiecie o co chodzi. Nie chodzi o to czy ustanowić mistrzostwa polski w Mordheim, ale rozbiega się o istnienie turnieju Mordheima na tegorocznym Bazyliszku. Zgodzicie się nazwać to mistrzostwami polski to będzie Mordheim na Bazylu, nie zgodzicie się, to nie będzie Mordheima na Bazylu. I tyle.

.
)

Offline Musley

  • Steward
  • ******
  • Wiadomości: 6 346
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • (づ。◕‿‿◕。)づ
    • Soundcloud
Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #34 dnia: Wrzesień 26, 2006, 12:12:03 pm »
Ja cichaczem rozważałbym możliwość wyjazdu na Falkon. Do Wawy bym się zatem nie wybierał...

Offline Mad Hamster

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #35 dnia: Wrzesień 26, 2006, 12:33:01 pm »
uwaga uwaga !!!
miedzygalaktyczne mistrzostwa mordheim na falkonie !
mamy juz zgloszenia od pieknych wenusjanek oraz dwa z jowisza. mars nie przybedzie mimo ze maja blisko, bo akurat jakies swieto im wypadlo czy cos. czekamy tez na potwierdzenie zgloszen z alfa centauri ale nie wiadomo ile to potrwa bo poczta dlugo idzie.
pzdr.
ęęęędzia ! On mnie zwalowal ! Łord sejwa mu !!!

Offline Motorek

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #36 dnia: Wrzesień 26, 2006, 06:13:27 pm »
Cytat: "Demence"
a po kolejne zatrzymaj niektóre uwagi dla siebie.
Obraź się :roll: . Nie wiem jak to jest, zainteresowałem się nieco Bazyliszkiem i jak już pisałem z 6 tunrieji na nim tylko 2-3 ma w nazwie Mistrzostwa Polski.
Wracając do ligi ogólnopolskiej, temat umarł czy jest jakieś zainteresowanie?
PS: Spójrz na wyniki ankiety :roll:

Offline Nazroth

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #37 dnia: Wrzesień 26, 2006, 06:49:40 pm »
Kretek - daj spokój, bo Demence jest osobą, która nie odpuszcza... argumenty wypowiedziane tutaj trafiły, albo nie... wymnik ankiety mówi sam za siebie...
'Jedynym sposobem by zmądrzeć jest grać z mądrzejszym przeciwnikiem'

Offline Mistrz wałków :)

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #38 dnia: Wrzesień 26, 2006, 10:22:28 pm »
Ciekawy jestem kto był za mistrzostwami par ?? :)
Kamil. (miszczu)

Offline Zielony

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #39 dnia: Wrzesień 27, 2006, 12:09:32 am »
Sasza ukochany protegowany Musleya ;)
IMP  :O

Offline Motorek

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #40 dnia: Wrzesień 27, 2006, 07:23:26 am »
Cytat: "Zielony"
Sasza ukochany protegowany Musleya ;)
Tak to jest jak Musley poji niedzwiedzia kislevicką wódką ;)

Offline vader_NH

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #41 dnia: Wrzesień 27, 2006, 07:41:31 am »
Cytat: "Kretek"
Cytat: "Zielony"
Sasza ukochany protegowany Musleya ;)
Tak to jest jak Musley poji niedzwiedzia kislevicką wódką ;)


On włąsnie go nie poi. On go naciera  :badgrin:

Offline Mistrz wałków :)

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #42 dnia: Wrzesień 27, 2006, 07:48:21 am »
Czyli był obydwiema/obyczterema kudłatymi łapami za tym pomysłem? :)

Czy ktoś jeszcze może chciałby sobie pograc w turnieju par?? Może znajde czas na organizacje TPIII (trzecia edycja) i tak się głośno zastanawiam..
Kamil. (miszczu)

Offline Zielony

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #43 dnia: Wrzesień 27, 2006, 09:05:32 am »
Jestem za! ostatni turniej był BARDZO udany.
IMP  :O

Offline Demence

Mistrzostwa Polski?
« Odpowiedź #44 dnia: Wrzesień 27, 2006, 09:45:51 am »
jeśli chcesz to się obrażę n/p.

Nazie, a Ty nadal nie rozumiesz.

Wczoraj jak pisałam posta był stosunek głosów 10 na nie 9 na tak, więc nie była to jakaś szalona różnica.

Zostałam poinformowana, że Turniej Mordheim może być na Bazylu jeśli go sobie damy nazwać Mistrzostwami Polski. Mnie jest wszystko jedno, bo nie ważna nazwa a zabawa. Ale jak widzę większości chodzi o samą nazwę a nie próbowanie przeforsowania w ogóle Mordheima na Bazyla (za tym jest tylko kilka osób).
Zostałam poproszona aby zapytać tzw. "środowisko" co na ten temat sądzi, więc pytam.

Widzę też że część przegapiła moją opinię w tej kwestii. Osobiście uważam, że 2 takie imprezy tydzień po tygodniu nie wypalą, a że Falkon większy tam się uda większość, więc cokolwiek by nie zrobić i jakkolwiek by nie nazwać to co by mogło zaistnieć na Bazylu i tak okazałoby się klapą, chociaż... może właśnie nazwanie tego mistrzostwami ściągnęłoby więcej ludzi i może o to chodzi organizatorom.
)