trawa

Autor Wątek: Malakai a DoW  (Przeczytany 1603 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Baniak

Malakai a DoW
« dnia: Wrzesień 22, 2006, 04:51:39 pm »
Malakai jest traktowany jako RoR, czy armia DoW moze go wziac? w opisie jest tylko o Dwarfach i Imperium...

Offline Doom

Malakai a DoW
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 22, 2006, 06:33:55 pm »
A nie był przypadkiem zastrzeżony tylko dla armi z doomseekerami?
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Baniak

Malakai a DoW
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2006, 09:57:59 am »
pomószta
 ;)

Offline Doom

Malakai a DoW
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2006, 10:59:07 am »
Wczoraj zanalazłem army list Slayer kultu. Przy malakaju nic nie pisało że to DoW ani RoR jedynie że slayersi mają go jako rare, a imperium i zwykłe dwarfy jako rare i hero. Chyba że było już gdzieś prostowane że to jednak RoR? jjeśli nie to czy na turniejach typu limited można go normalnie wziąć?
Osiem głosów na Tak, jeden głos na Nie. Jednogłośnie wygrywa Nie

Offline Baniak

Malakai a DoW
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2006, 11:13:02 am »
http://stormofchaos.uk.games-workshop.com/book/assets/SoC_slayerarmy.pdf
na samym dole w sekcji RARE jest napisane ze jest ROR, moje pytanie brzmi czy to ze jest ROREM czyni go dostepnym dla armii DOW, jesli tak to czy zzera tez slot hero?

Offline rroghl

Malakai a DoW
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 23, 2006, 11:26:06 am »
mógłby się wypowiedzieć jakiś organizator turniejów? Jak to jest rozwiązane. To dość ważne.
Żeby nie było cytat z armylista:
Cytuj

The Goblin Hewer is a Regiment of Renown. It may also be taken in a normal Dwarf army or in an Empire army, counting en each as one Hero and one Rare choice

EDIT:
Dodam jeszcze, że w tym samym army liści są Long Drong Slayer Pirates i również mają opis "This is a Regiment of Renown"... ergo malakai i long drondzy są takimi samymi RoR, ergo można ich brać w armii DoW.

Ziemko

  • Gość
Malakai a DoW
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 24, 2006, 11:01:11 am »
Oczywiscie , ze moze i jest Rorem !!! PRzy kazdym Rorze jest napisane jakie inne armie poza Dow moga go wziac... Niedorzecznym faktem by bylo jakby jakis RoR nie moglby byc w dogsach... Na pewno w Bydzi DoW bedzie moglo wziac malakaja....

Offline Baniak

Malakai a DoW
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 24, 2006, 11:07:09 am »
przy kazdym RoR jest napisane ze moze byc wziety przez DoW i jakie zzera sloty, przy Malakaiu nie ma slowa o DoW wiec stad rodzi sie pytanie

Offline rroghl

Malakai a DoW
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 24, 2006, 11:12:06 am »
No i pytanie zasadnicze - jakie sloty zajmuje? takie jak u slayerów (rare) czy takie jak u dwarfow i empire (hero + rare)?

Ziemko

  • Gość
Malakai a DoW
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 24, 2006, 11:13:55 am »
Owszem , ale ja to traktuje jako niedopatrzenie GW... Z army builderze jak odpalisz Rory malakai jest w rarach - nie wydaje mi sie , zeby AB ( kotre ma sporo ) mialoby ,az taki duzy...  Nie wydaje Ci sie Bania dziwnym schematem , bo w koncu wszystkie Regiments OF Renown sa zrobione przede wszystkim do armii Dogs of War i dziwne by bylo jakby Dow nie mogly go wziac... Takie jest moje zdanie i takowego bede sie trzymal , a graczy Dow jest na tyle malo w Polsce , ze branie przez nich Malakaja nie wypaczy wynikow turnieji ;)

Shino

  • Gość
Malakai a DoW
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 24, 2006, 11:16:27 am »
Cytat: "Ziemko"
Oczywiscie , ze moze i jest Rorem !!! PRzy kazdym Rorze jest napisane jakie inne armie poza Dow moga go wziac... Niedorzecznym faktem by bylo jakby jakis RoR nie moglby byc w dogsach... Na pewno w Bydzi DoW bedzie moglo wziac malakaja....


nie masz racji.. moze ale jest rarem I hero
w SoCu jest ewidentnie napisane, ze tylko wslayerach jest liczony jako tlyko rare...

Offline Baniak

Malakai a DoW
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 24, 2006, 11:22:41 am »
jestem jak najbardziej za braniem malakaia przez DoW, tylko ciekawil mnie stosunek i wytlumaczenie organizatorow do ich pogladow, bo pytalismy z Marcinem od 2 dni bez reakcji :D po za tym np Rugluds Armoured Orcs sa tez w 'Ard Boyzach jako rare, po czym sa zamieszczeni w sekcji RoR na stronie DOW jako special. Myslalem ze to dziala analogicznie  :oops:

Offline rroghl

Malakai a DoW
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 24, 2006, 03:11:24 pm »
Cytat: "Shino"

nie masz racji.. moze ale jest rarem I hero
w SoCu jest ewidentnie napisane, ze tylko wslayerach jest liczony jako tlyko rare...

mylisz się, w SoCu jest napisane, że dodatkowo (oprócz tego, że w można go brać w slayerach i jest RoR) może go brać empire i dwarfy i wówczas liczony jest jako hero i rare. Tak de facto o tym, ile slotów zajmuje w DoW nie ma ani slowa, tylko to, że jest RoR.