Autor Wątek: Dział powikłań vol.3  (Przeczytany 121944 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Ryba

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 25, 2006, 06:18:03 pm »
A zauważyliście, że temat się nazywa Dział powikłań, a nie Dział powitań??  ;)

Offline Ijon Tichy

  • Słynny gwiazdokrążca.
  • Moderator
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 3 730
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 25, 2006, 06:22:11 pm »
Hachi, pęź mi z tym pesymizmem! Do pudełka go i za okno, chyba, że juz się do niego przywiązałeś, to do kieszeni, ale nie pokazuj chama.

A co do budy: narazie oceny dobre, ale się rozkręca imprezka; za tydzień kartkóweczka z ruska...
Uśmiechaj się, zawsze! ;)

Offline Krova

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 25, 2006, 06:26:51 pm »
Cytat: "Ryba"
A zauważyliście, że temat się nazywa Dział powikłań, a nie Dział powitań??  ;)


 Refleks szachisty Ryba :lol:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Ryba

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 25, 2006, 06:30:26 pm »
Cytat: "Krova"
Cytat: "Ryba"
A zauważyliście, że temat się nazywa Dział powikłań, a nie Dział powitań??  ;)


 Refleks szachisty Ryba :lol:


Ja wiedzialem od poczatku, tylko sie pytam szanownych Was  :o

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 25, 2006, 06:35:12 pm »
Cytuj
To czym niby mamy tu pisać? :P


Zobacz sobie posty piąty, szósty, ósmy, szesnasty i osiemnasty. Tego typu postów powinniście unikać. Zostawiam je na pamiątkę, ale następne zwyczajnie będę usuwał, a autorów napominał.

Głównie chodzi tu o pisanie "aktualności", czyli "co było dzisiaj".
A "powikłań" dlatego, że to już nie bedzie to samo co wcześniej. Mamy nowe, niekoniecznie lepsze zasady, ale przestrzegać ich trzeba.

Albo będę gryzł.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline nolifesking

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 25, 2006, 06:53:25 pm »
*rozciera uryzienie* macie na to jakąś maść. Czuje się odrzucony przez społećzeństwo Forum gildi:(
Wciąz jestem tylko nowym:P Moim zdaniem ciekawie zmieniona nazwa bo bardziej pasuje. Mam pomysł na nazwe na vol 4. Na przykład Free for all, albo offtop:P. Nie no żartuje;]
Ha ja mam genialnego ksiedza od katechezy a w szkole ogólnie mamy fajny, można z nim pogadać o wszystkim a i oceny wymierne są:D
Mam tylko pytanie. Kto z was w tym roku(prócz mnie) zzdaje ta genialną nowszą nową mature? I co o tym sądzicie;]

Offline Saladyn

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 25, 2006, 07:04:05 pm »
Cytuj
A my mamy nawiedzoną katechetkę, z rodzaju tych, które nauczanie religii uważają za swoją misję... Straszne, dzisiaj kiedy ktoś głośno powiedział "o nie, co ja zrobię, jedynka z religii zrujnuje moje życie', ta baba z pianą na ustach rzekła, że skoro nie bierzemy JEJ przedmiotu poważnie, będzie nam wstawiać jedynki z... matematyki

Ale głupia baba!
Mój wielbłąd z chęcią by ją ugryzł!
A ja mam na avatarku Mangekyou Sharingana którego osiągnął Itachi"

Jestem cyckami Genesisa P-Orridga

gość1

  • Gość
Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #22 dnia: Wrzesień 25, 2006, 07:28:58 pm »
Yo mi`ski! =D Witam Was po powrocie z najlepszego polskiego turnieju off-line od czasów wyjścia WCG z Expo xD Dla tych, którzy są z Wawy: żałujcie, że Was nie było. A Ci, którzy nie są, niech załują jeszcze bardziej =p Jedyną wadą była mała frekwencja widzów. Więcej w relacji na GGK =>

Yo ^___^

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #23 dnia: Wrzesień 25, 2006, 07:38:58 pm »
Cytuj
A my mamy nawiedzoną katechetkę, z rodzaju tych, które nauczanie religii uważają za swoją misję... Straszne, dzisiaj kiedy ktoś głośno powiedział "o nie, co ja zrobię, jedynka z religii zrujnuje moje życie', ta baba z pianą na ustach rzekła, że skoro nie bierzemy JEJ przedmiotu poważnie, będzie nam wstawiać jedynki z... matematyki

Na uczelni o takich mówimy "mutanci". Ludzie z poczuciem misji, którzy uważają, że nauczając religii zbawią świat. Cała masa jest takich na pierwszym roku, siedza sobie z gitarami i śpiewają "Arkę Noego" i "Tymoteusza". Odpadają po pierwszym semestrze, ale kilku twardszych przechodzi dalej. Sporo wylatuje po oblanej łacinie i logice, wielu nie wytrzymuje dwóch lat filozofii. Potem niektórzy, ci co jeszcze nie odpadli mądrzeją, niektórzy nie wytrzymują praktyk i kolesia od misji kanonicznych, ale zawsze jedna, dwie osoby przelecą przez to sito. Zwykle są to stare panny, które miały być zakonnicami, ale coś sprawiło, że nimi nie zostały. Najgorsze jest to, że takie nieliczne przypadki psują cały obraz katechetów świeckich jako takich.
Jak to kiedyś ktoś powiedział: "do ludzi z ideałami strzelaj najpierw".

Ja praktyk nie robiłem, dlatego nigdy raczej nie uświadczycie lekcji religii w moim wykonaniu. Niemniej jednak wiedzę i umiejętności mam, nie posiadam wyłącznie uprawnień.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline steelie

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #24 dnia: Wrzesień 25, 2006, 07:55:15 pm »
Heh, a ja mam świetnego katechetę. Jest na tyle dobry, że religia stała się jednym z moich ulubionych przedmiotów. Facet ma długie włosy, brodę, a jeszcze w sandałach podobieństwo do Jezusa jest uderzające :lol: Podczas lekcji siada po turecku na biurku, żeby mieć na nas lepszy widok, a co najważniejsze uczy w sposób naprawdę ciekawy. I to nie jest tylko moje zdanie. Koleś zachęcał nas żebyśmy mówili, co sądzimy o religii nawet jeśli nie jest to zgodne z oficjalną doktryną KK. Nie chce na lekcjach bezmyślnych owieczek, i dobrze.

Offline Ryba

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #25 dnia: Wrzesień 25, 2006, 07:57:53 pm »
Cytat: "steelie"
Heh, a ja mam świetnego katechetę. Jest na tyle dobry, że religia stała się jednym z moich ulubionych przedmiotów. Facet ma długie włosy, brodę, a jeszcze w sandałach podobieństwo do Jezusa jest uderzające :lol: Podczas lekcji siada po turecku na biurku, żeby mieć na nas lepszy widok, a co najważniejsze uczy w sposób naprawdę ciekawy. I to nie jest tylko moje zdanie. Koleś zachęcał nas żebyśmy mówili, co sądzimy o religii nawet jeśli nie jest to zgodne z oficjalną doktryną KK. Nie chce na lekcjach bezmyślnych owieczek, i dobrze.

Zazdroszcze Ci  :cry:
Aprpo religii, to u nas gadamy o Hitlerze, nazistach, przemocy - to nie jest religia!! Nie ma co, nie ma zadnego watku religijnego, same nudy, badziewia - i podsumowanie - Chce wracac do Polski  :cry:  :D

Offline Krova

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #26 dnia: Wrzesień 25, 2006, 08:20:18 pm »
Niestety, nie ma sposobu, żeby nasze katechetka nas polubiła... obmyśliliśmy z kumplami plan - na każdej lekcji mamy inne podejście.

1 lekcja - wszyscy skupieni, z uwagą śledziliśmy każde jej słowo - "Jesteście bezmózdzy!"

2 lekcja - równo ją olewamy - "Nie słuchacie mnie!"

3 lekcja - to była moja ulubiona :D - byliśmy sługami Boga. Wpadaliśmy jej w słowo, z ogniem w oczach słuchaliśmy jej prawd, klęliśmy na niewiernych, mówiliśmy, jak to byśmy się wysadzili za Boga i inne brednie - "Jaja sobie robicie!"

4 lekcja - mentalność przedszkolaka. "Trzeba być dobrymi bo pójdziemy do piekła proszę pani", "Szatan jest głupi!", "Proszę pani, proszę pani, czy Bóg ma pępek?" - "Znowu sobie robicie jaja!"

5 lekcja - dyskutanci - staraliśmy się wszcząć poważną dyskusję na temat wiary - "MACIE MYŚLEĆ TAK, JAK JA WAM ROZKAZUJĘ!!!"



 Ta, przynajmniej jest ciekawie.
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Ryba

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #27 dnia: Wrzesień 25, 2006, 08:24:07 pm »
Nie moglem sie powstrzymac ale: Krova czy to zart?? Czy wy tak naprawde robicie?? Przeciez to zachowanie malych dzieci  :roll:

Czyli takich, ktorych wiele tu w Germany (to sa duze dzieci ale z malymi mozgami). W Polsce w gimnazjum gdzie chodzilem (jedno z lepszych w miescie) nie bylo takich debili.....

Offline steelie

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #28 dnia: Wrzesień 25, 2006, 08:30:46 pm »
Cytat: "Krova"
"MACIE MYŚLEĆ TAK, JAK JA WAM ROZKAZUJĘ!!!"

Tacy są najgorsi :doubt:
Cytat: "Ryba"
Nie moglem sie powstrzymac ale: Krova czy to zart?? Czy wy tak naprawde robicie?? Przeciez to zachowanie malych dzieci

Albo ludzi z absurdalnym poczuciem humoru

Offline @

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 25, 2006, 08:34:51 pm »
Nie wiem czemu ale chyba tylko ja nie mam pogrzanych nauczycieli :lol:
Religię mam z księdzem, można podyskutowac na kilka fajnych tematów, no i czasem pójść pograć w nogę czy Quake III :o