Autor Wątek: Dział powikłań vol.3  (Przeczytany 122081 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline @

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #45 dnia: Wrzesień 25, 2006, 09:01:08 pm »
Oj Ryba, wszystko zgodne :lol: Jak córka jest już przecież dorosła a miał święcenia potem... Zresztą są przypadki ze ksiądz przechodzi z Anglikanizmu na kosciół rzymsko-katolicki, nawet ja ma dzieci.

Panowie[i Panie oczywiście! ;)], jak my to robimy że temat ma kilka godziń a my już prawie na 4-ej stronie! :badgrin:

Offline steelie

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #46 dnia: Wrzesień 25, 2006, 09:02:55 pm »
Cytuj
jak my to robimy że temat ma kilka godziń a my już prawie na 4-ej stronie!

Jak mawiają Wikingowie: Spam, spam, spam, spam, spam...

Offline flowingwater

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #47 dnia: Wrzesień 25, 2006, 09:24:25 pm »
Cytat: "Ryba"
Cytat: "Monkey10_PL"
A u nas w Toruniu jest nawet ksiądz który ma dzieci :lol:
Oczywiście dzieci są już dorosłe, a ksiądz siwy, ale troche głupio to wyglądało jak po święceniach podbiega do niego dziewczyna, i głośno: "Gratuluję tato!" :lol:


No ale to jest niezgodne z prawem chrzescijanskim, jak to mozliwe??

No chyba ze malpka wciska kit.... :shock:

mogła jego żona umrzeć , a on potem został księdzem- to możliwe, prawda/?

Offline Dreadorus Maximus

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #48 dnia: Wrzesień 25, 2006, 09:30:01 pm »
Cytuj
mogła jego żona umrzeć , a on potem został księdzem- to możliwe, prawda/?

Nie jest to możliwe. Nawet samo usiłowanie* wstąpienia w związek małżeński dyskwalifikuje delikwenta. Jedyne rozwiązanie to wymieniony wyżej diakon stały.

*jak ktoś na przykład się zaręczył, to już nie może. Nie musi nawet dojść do ślubu, wystarczy, że ludzie wiedzą, że obiecał jakiejś kobiecie, że weźmie ją za żonę.

Bardzo mi się to spodobało
Cytat: "Sol"
Spamem jest to co, co ja za spam uznam, wulgaryzmem to, co mnie razi. Ze względu na specyfikę tematu podkreślam, że każdy pisze ze świadomością swoistego ryzyka. Użytkownikom bardzo aktywnym w poprzednich edycjach zalecam zastanowić się przed wysłaniem postu.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline @

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #49 dnia: Wrzesień 25, 2006, 09:51:01 pm »
Oki, już z Dreadem na GG szczegóły spawy ustaliyłem i można być księdzem z córką gdy jest ona adoptowana/ lub można dostać swięcenia diakonatu.

Idę z psem, potem jeszcze tylko zadanek kilka z matmy, no i może będę mógł spokojnie zasnąć :lol: Może... :roll:

Offline Chemik89

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 25, 2006, 10:25:33 pm »
ufff a ja znowu z działki wracam xD
na wagarach byłem ... wieńce zalewać betonem xD
hehhh
2 filozofie wyniosłem :
"waksy nie popłacają"
"wiadra z betonem są cieżkie" xD (szczegulnie jak je sie podaje 2M UP :) )

ps- jutro szkoła ... wreszcie se wypoczne xD

Offline Miyamoto Hachimaro

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 25, 2006, 11:09:33 pm »
Cytat: "Ijon Tichy"
Hachi, pęź mi z tym pesymizmem! Do pudełka go i za okno, chyba, że juz się do niego przywiązałeś, to do kieszeni, ale nie pokazuj chama.

Jakby mi się uśmiechało pozostawanie w podłym humorze.

Cytat: "Ijon Tichy"
A co do budy: narazie oceny dobre, ale się rozkręca imprezka; za tydzień kartkóweczka z ruska...

A ja jutro z niemca mam. Przygotowany jak jasna cholera...

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Jak to kiedyś ktoś powiedział: "do ludzi z ideałami strzelaj najpierw".

Ma pierś zawsze jest gotowa na przyjęcie dodatkowych kul. Choć nie jestem pewien, czy chciałbyś widzieć mnie w roli męczennika...

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Cała masa jest takich na pierwszym roku, siedza sobie z gitarami i śpiewają "Arkę Noego" i "Tymoteusza".

Musi to wcale uciesznie wyglądać ^__^ Ja tam wolę psalmy dawidowe, ale de gustibus et coloribus non est disputandum.

Cytat: "Krova"
"MACIE MYŚLEĆ TAK, JAK JA WAM ROZKAZUJĘ!!!"

Jakbym się wkurzył, odpowiedziałbym "czyli w ogóle?".

Cytat: "flowingwater"
Mnie zawsze religii uczyli fajni księża. jeden był fajny, bo się nam zwierzał, mimo(a może właśnie dlatego), że większość nie uważała  ;) powiedział nam na 1. lekcji min., że "każdy kiedyś przechodzi kryzys wiary". Nie wiem, ale jakoś fajnie to było usłyszeć od księdza (a raczej młodego zakonnika). można to stosować też do innych aspektów życia...Pozatym bardzo szczerze mówił np. o tajemnicach watykanu...

Choć katolikiem nie jestem, od tego roku eksperymentalnie zacząłem chodzić na religię i nie żałuję. Jako katechetę dostałem minorytę, doskonałego w swoim fachu. Bardzo dobrze mi się z nim dyskutuje, nawet pomimo różnic doktrynalnych. Ogółem, spoko koleś.

Cytat: "Ryba"
Co do religii to tu jest wybor ze hoho. Ale tu trzeba chodzic, ale sa do wyboru Sowi, Ewangelizm, Katolicyzm i Turecka religia. Jak bylem w Polsce to nie musialem chodzic jak nie chcialem (ale chodzilem bo jestem wierzacy  ;) )

Na miecz Pana, jak mawia Mordimer Madderdin. Niechby mnie ktoś spróbował przymusem na religię zaciągnąć! Ha! Dobre sobie!

Cytat: "Monkey10_PL"
Wiecie ile taki ksiądz wyciągnie na miesiąc? 2k zł :roll: I nie musi wydawać tego na jedzenie czy lokal, to ma zagwarantowane :o

A tacunia ma być pełniunia... Fucha bardzo dobra, tyle tylko, że żony nie można w domu trzymać, bo zaraz ktoś podejrzeń nabierze.

Cytat: "Frey Ikari"
Z dzisiejszych nowości to zabiłem 5 komarow i ponad 30 much w tym 3 za jednym zamachem... Konkluzja..., skąd one się biorą, nalot czy jak?! :idea:  ;)

Słyszałem o pewnym gatunku ryb polujących na owady... Hmm...

Cytat: "Dreadorus Maximus"
Bardzo mi się to spodobało
Cytat: "Sol"
Spamem jest to co, co ja za spam uznam, wulgaryzmem to, co mnie razi. Ze względu na specyfikę tematu podkreślam, że każdy pisze ze świadomością swoistego ryzyka. Użytkownikom bardzo aktywnym w poprzednich edycjach zalecam zastanowić się przed wysłaniem postu.

Oj tak, bardzo lubisz "Nocne schizy".

Cytat: "Monkey10_PL"
Oki, już z Dreadem na GG szczegóły spawy ustaliyłem i można być księdzem z córką gdy jest ona adoptowana/ lub można dostać swięcenia diakonatu.

... lub można mieć po cichu, na boku. I takie przypadki widziałem.

Cytat: "Monkey10_PL"
Idę z psem, potem jeszcze tylko zadanek kilka z matmy, no i może będę mógł spokojnie zasnąć :lol: Może... :roll:

A ja się jeszcze spakuję i spróbuję trochę pouczyć z niemca... Avatar zmienię później... Ech... Z całego serca Bogu zaufaj...

Pozdrawiam serdecznie, życząc dobrej nocy i miłego dnia
A.


Klasyka to to, co wszyscy chcieliby przeczytać i czego nikt nie czyta. – Mark Twain

Offline Pokpoko

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 25, 2006, 11:37:40 pm »
Cytuj

Z dzisiejszych nowości to zabiłem 5 komarow i ponad 30 much w tym 3 za jednym zamachem... Konkluzja..., skąd one się biorą, nalot czy jak?

psiejuchy se ciepły kąt chca zapewnić za darmo, jak im chitynę zmrozi. generalnie jestem człowiekiem łagodnym, nieskorym do przemocy(po po przemocy zostają paskudne plamy na ścianach), ale dziś z bólem serca musiałem ubic jedną muche, bo zachowywała się zgoła chamsko, i zamiast jak reszta pochować się po kątach, latała pod sufitem brzęcząc. no to dostała gazetą.

Offline BOGINS

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 26, 2006, 08:53:33 am »
Hmm ja jestem pyromaniakiem :). Było sobie jabłko, ucięte w połowie. Dzień później wokół niego roiło sie już z 100 pare muszek owocówek - tych takich śmiesznych małych. Wziąłem więc zapalniczkę i dezodorant...die die die, burn bi...3 sekundy potem były juz tylko trupki wokół jabłka.
Niestety panowie byłem niewzruszony i wymieniłem stare na nowe jabłko tak by znowu przyleciały.
Posunąłem się nawet do planu specjalnego zakłądającego położenie ogryzka w mikrofali  :roll:  :badgrin:  :evil:  :p . To byłoby muchobujstwo - prawie komora
laanesh!!! The time has come! Fear me mortals.

Offline Astaroth

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 26, 2006, 09:15:03 am »
He he, sadysta...  :)

Żegnam się z wami, droga braci forumowa, na najbliższe cztery dni (czas jakże długi  :( ). Bawcie się dobrze i zmuście Dreada do założenia czwartej edycji tego tematu.  :lol:  ;)  To do zobaczyska!
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline @

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 26, 2006, 01:38:57 pm »
Jak miło... laczo z niemca [czasy perfekt i imperfekt... :|
No na pocieszenie 5 wagi 4 i  5wagi 1 z matmy :lol:
Ale facet od niemca jest conajmniej pogrzany, mialem 39%, na maturce bym zdał, a tu mi nadal do 2 brakuje! 45% to 2, gdzie każdy błąd, nawet literówka, to 0 pkt... :|

Teraz czeka mnie powrót do domku, obiad, matma, matma, fiza, more matma... :| Szykuje się "miłe" popołudnie? :?

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 26, 2006, 01:55:11 pm »
O tak niema to jak język niemiecki, mam go 6 lat, a i tak więcej z angola potrafie.
Monkey głosuj na Giertycha to ci każe 6 postawić na maturce  :lol:  :lol:
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.

Offline Ryba

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 26, 2006, 02:01:12 pm »
Monkey, przeciez Ci tlumaczylem, co jak jest. Nie uczyles sie!! Znowu  :lol:

Jestem ze szkoly i zaraz mykam. Apropo wyjazdu to ja za miesiac opuszcze was na 4 dni  :o Astaroth milej podrozy  :D

Offline nolifesking

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 26, 2006, 02:02:37 pm »
Księdzem można zostać nawet jako wdowiec. Znaczy tak mi mówił kiedyś ksiądz na katechezie...

Offline @

Dział powikłań vol.3
« Odpowiedź #59 dnia: Wrzesień 26, 2006, 02:14:28 pm »
Cytat: "Kaworu Nagisa"
O tak niema to jak język niemiecki, mam go 6 lat, a i tak więcej z angola potrafie.
Monkey głosuj na Giertycha to ci każe 6 postawić na maturce  :lol:  :lol:


No widzisz, ja nie jestem za giertychem, a przecież matury z niemca nie mam zamiaru zdawać...

Cytat: "Ryba"

Monkey, przeciez Ci tlumaczylem, co jak jest. Nie uczyles sie!! Znowu


Własnie się uczyłem, ale wiesz, jak się głupie literówki liczyły jako całe zdanie źle... W ten sposób były tylko 3 pozytywne ocenki... 3,3,5 :|