Autor Wątek: o Benedykcie Dampcu  (Przeczytany 67588 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Maciejaszek

  • Gość
Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #75 dnia: Październik 26, 2008, 07:08:11 pm »
No właśnie.
Masz szansę aby i Tobie spełnił się belgijski sen.

Gilbaert

  • Gość
Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #76 dnia: Październik 26, 2008, 07:27:58 pm »
aż mi się łezka w oku zakręciła

Offline Mysza_

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #77 dnia: Październik 26, 2008, 07:43:32 pm »
a co dopiero mi...lol

Offline indyjr

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #78 dnia: Październik 26, 2008, 08:09:41 pm »
Ale serio napinaj, nie na forum siedzisz!  :lol:

siedzę przy biurku, a na nim stoi włączony komp. poza tym kolory kładę z kompa.  :)

NO RETREAT, NO SURRENDER

Offline bąbielek

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #79 dnia: Październik 26, 2008, 08:20:04 pm »
Aha. A słuchaj, bo się "Ziniola" naczytałem ostatnio, Ty wiesz co to jest perspektywa? I nie chodzi mi o spółdzielnię mieszkaniową.

Klick me up, klick me down.

Offline indyjr

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #80 dnia: Październik 26, 2008, 08:24:27 pm »
Perspektywa to nie wiem. Ale ciuchcie, plecy i konie umiem. I na tym bazuję.
NO RETREAT, NO SURRENDER

Offline bąbielek

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #81 dnia: Październik 26, 2008, 08:32:20 pm »
Plecami konia komiksowe piekło jest wybrukowane. Wyprzedzam ripostę - wara od "From Hell".

Klick me up, klick me down.

Offline indyjr

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #82 dnia: Październik 26, 2008, 09:13:39 pm »
Aha. A słuchaj, bo się "Ziniola" naczytałem ostatnio, Ty wiesz co to jest perspektywa

A tak w ogóle to o co chodziło z tą perspektywą bo nie wiem ?
To, że coś jest krzywe i się wali, to nie znaczy, że nie jest w perspektywie. Krzywa wieża w ząbkowicach albo ta włoska nie są w perspektywie ?

[img=http://img511.imageshack.us/img511/7353/000ho9.th.jpg][img=http://img511.imageshack.us/images/thpix.gif]

NO RETREAT, NO SURRENDER

Offline bąbielek

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #83 dnia: Październik 26, 2008, 09:38:39 pm »
Lol.
To jeszcze mówisz, że to przerysowane i przerysować nie umiesz? Popatrz na linię parapetów okien czy cokolwiek innego. Chociaż dobra, nic już nie mówię, ja się tam nie znam, tylko tyle, że się "Ziniola" naczytałem. Plus za to, że człowieka w tym samym miejscu umieściłeś! Gdyby był w innym pewnie proporcje by się posypały!

Klick me up, klick me down.

Offline indyjr

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #84 dnia: Październik 27, 2008, 12:29:12 am »
Lol.
To jeszcze mówisz, że to przerysowane i przerysować nie umiesz? Popatrz na linię parapetów okien czy cokolwiek innego. Chociaż dobra, nic już nie mówię, ja się tam nie znam, tylko tyle, że się "Ziniola" naczytałem. Plus za to, że człowieka w tym samym miejscu umieściłeś! Gdyby był w innym pewnie proporcje by się posypały!

Raz, że nie wiem w jakiej bajce żyjesz i w jak nierealnym świecie, sugerujesz, że każdy rysunek ma być z głowy, z kosmosu, z pamięci?

Jeżeli dla ciebie bazowanie na zdjęciu czy żywej scenie/modelu to przerysowywanie to jest mi niezmiernie przykro i świadczy to tylko o tym, że z rysunkiem/malarstwem/rzeźbą w praktyce nie miałeś zbyt wiele do czynienia.

Co do okien i parapetów - jest to mój rysunek i moja interpretacja, nigdzie nie napisałem, że to hiperrealizm i odwzorowanie rzeczywistości 1:1.

99% pewności, że chodziło ci o kamienice z lewej strony, kiedy pokazałem zdjęcie, czepiłeś się parapetów, żałosne, przykre, dr freud stwierdziłby pewnie, że masz trudne przeżycia z dzieciństwa, zaraz padnę na kolana, wezmę w dłoń ekierkę i zacznę specjalnie dla ciebie prostować parapety, tylko proszę sprawdź jeszcze płatki kwiatków w donicach, żebym dwa razy planszy nie poprawiał...

Ale gratulacje, że znalazłeś ten rysunek na deviantart, świadczy to o wielkim zapale i chęci edukowania mnie w kwestii perspektywy.





NO RETREAT, NO SURRENDER

N.N.

  • Gość
Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #85 dnia: Październik 27, 2008, 08:04:19 am »
Paź, pax, panowie. Albo uprawiacie obrzydliwy offtop (więc przestańcie), albo kłócicie się o komiks, którego jeszcze nie ma (więc tym bardziej przestańcie).

Popieram w pełni + texty 'per osoba" kierowane przez indyjr - zasługują na upomnienie. Kolejne takie osobiste wycieczki będą nagrodzone "ostrzeżeniem".
graves
« Ostatnia zmiana: Październik 27, 2008, 08:42:19 am wysłana przez graves »

Offline bąbielek

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #86 dnia: Październik 27, 2008, 08:49:54 am »
Ok, kończę, bo teksty w stylu "żałosne" oraz "freud to" świadczą o tym, że jednak dyskusja idzie w złym kierunku i jest bliska dna. Za dużo onetu chyba.
Indyjr - google se użyłem, żaden tam zapał.

Klick me up, klick me down.

Offline indyjr

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #87 dnia: Październik 27, 2008, 10:12:11 am »
Paź, pax, panowie. Albo uprawiacie obrzydliwy offtop (więc przestańcie), albo kłócicie się o komiks, którego jeszcze nie ma (więc tym bardziej przestańcie).

Jedno i drugie. Ja ze swojej strony przepraszam, dałem się podpuścić jak koko i wciągnąć do bezsensownej dyskusji, więc bardziej na temat - wiem co to jest perspektywa, 10 lat uczyłem się co to jest perspektywa, w dampcu nie zawsze będzie perspektywa, rysuję jak uważam za słuszne i niekoniecznie realistycznie.

Popieram w pełni + texty 'per osoba" kierowane przez indyjr - zasługują na upomnienie. Kolejne takie osobiste wycieczki będą nagrodzone "ostrzeżeniem".
graves


Ok. tylko zwróć uwagę na to, że nie ja wyciągnąłem planszę, która nie ma z dampcem nic wspólnego i nie ja zacząłem offtop.


NO RETREAT, NO SURRENDER

Offline Dariusz Hallmann

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 3 391
  • Total likes: 2
  • Batman: Ben Affleck Case
Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #88 dnia: Październik 27, 2008, 04:25:04 pm »
Będzie jeden na pewno. ;-)

A mógłbyś zdradzić coś więcej - tytuł, objętość, coś o treści?...

Offline Anonimowy Grzybiarz

Odp: o Benedykcie Dampcu
« Odpowiedź #89 dnia: Październik 27, 2008, 04:53:48 pm »
Mam nadzieję, że odzew wśród rysowników będzie duży. :)

Trreker też chyba coś majstruje (?)