trawa

Autor Wątek: Głupota. uuuuh?  (Przeczytany 1711 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Murmandamus

Głupota. uuuuh?
« dnia: Wrzesień 23, 2006, 09:36:33 am »
W głupocie w podręczniku napisane jest że ruszają połowę ruchu w compulsory , napisane jest też że nie mogą deklarować szarż strzelać czy czarować.

Aleee nic nie ma o zwyczajnym ruchu? To oznacza ze prócz tego compulsory można się ruszyć/marszować normalnie?(zakładając ze głupi ruch nie wprowadził nas do przeciwnika). Niech ktoś spojrzy do roolbuka i rozwazy to bo niby nie jest napisane jasno.
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

szafa@poznań

  • Gość
Głupota. uuuuh?
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 23, 2006, 10:02:01 am »
hihi dobre! nie dosc ze glupota nie daje zakazu ruchu, to jeszcze dodaje nam gratis polowe normalnego ruchu po oblaniu ;) gratuluje pomysłu ;)

Offline Murmandamus

Głupota. uuuuh?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 23, 2006, 10:40:18 am »
a zatem wniosek taki ze traktujemy to jako "maly gratisowy ruch" bez mozliwosci deklarowania szarż,strzelania, czarów ale z możliwoscią normalnego poruszania się tak?
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline Zox

Głupota. uuuuh?
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 23, 2006, 11:02:02 am »
"Jednostki które nie zdały testu głupoty, nie mogą same deklarować szarż, strzelać ani rzucać czarów w tej turze"

wychodzi na to że możesz sie ruszyć ale nie możesz szarżować :)

czyżby to oznaczało więcej trolli i COK?  :badgrin:

Ej niech jakiś spec sie tu odezwie :)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Jankiel

  • Gość
Głupota. uuuuh?
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 23, 2006, 11:06:39 am »
Cytuj
a zatem wniosek taki ze traktujemy to jako "maly gratisowy ruch" bez mozliwosci deklarowania szarż,strzelania, czarów ale z możliwoscią normalnego poruszania się tak?

Taki klimaciarz, a takie wałki wymyśla... :/

Offline Murmandamus

Głupota. uuuuh?
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 23, 2006, 11:08:59 am »
touche

ale tak naprawde znalazłem ten problem na druchii.net

http://www.druchii.net/viewtopic.php?t=45641
Zaciekawiło mnie to zatem chcę się upewnić w zasadac no to się tu zapytałem.
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

JJ

  • Gość
Głupota. uuuuh?
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 23, 2006, 11:32:19 am »
NIe wróżę powodzenia na turnieju z czymś takim. Nie ma oddzielnych faz ruchu - compulsary i normalnej, żeby się ruszać i w jednej i w drugiej.

Offline Padishah

Głupota. uuuuh?
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 28, 2006, 05:27:31 pm »
Cytat: "JJ"
NIe wróżę powodzenia na turnieju z czymś takim. Nie ma oddzielnych faz ruchu - compulsary i normalnej, żeby się ruszać i w jednej i w drugiej.


Hmm w ramach normalnego ruchu szarżuję na oddział strzelców, po 5 calach wchodzę w zasięg ich broni, oblewam panikę i uciekam (a więc compulsory move). Tym sposobem zrobiłem normalny i przymusowy ruch w jednej turze :P

Taki żarcik tylko hehe. Co do dodatkowego ruchu z głupoty to szczerze wątpie, żeby takie było zamierzenie.
nd the ground did tremble as the king marched to war.

Offline cielaq

Głupota. uuuuh?
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 30, 2006, 03:49:20 pm »
Cytat: "JJ"
NIe wróżę powodzenia na turnieju z czymś takim. Nie ma oddzielnych faz ruchu - compulsary i normalnej, żeby się ruszać i w jednej i w drugiej.
Ja tam się nie znam, ale po co w takim razie jest zakaz szarżowania? Przecież skoro się ruszyli przez głupotę, to (zgodnie z tym co napisałeś) i tak nie mogą się ruszyć drugi raz podczas szarży ;)
Sprawiedliwość? Kto szuka sprawiedliwości? Zaprowadzimy naszą własną sprawiedliwość - zwyciężając lub ginąc."

"If I advance, follow me! If I fall back, kill me! If I die, avenge me!"

Offline Guldur

Głupota. uuuuh?
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 30, 2006, 10:17:54 pm »
dlatego ze deklaracje szarz sa przed compulsary movement