Autor Wątek: wybieranie lorow na turniejach,  (Przeczytany 2264 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline lorgoth

wybieranie lorow na turniejach,
« dnia: Wrzesień 26, 2006, 06:57:13 pm »
Czy to jaki dany mag ma lore wybiera sie i zapisuje przed turniejem i obowiazuje to na wszystkie bitwy czy tez przed kazda moze sobie wybrac lory na nowo?

Offline Guldur

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 26, 2006, 07:01:17 pm »
przed kazda bitwa wybierasz

Offline lorgoth

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 26, 2006, 07:04:56 pm »
Wydaje mi sie ze to jaki lore zna mag jest tak samo charakterystyczne jak to jakie ma bloodliny czy jakie przedmioty moze uzywac.

Jak sobie wyobraze takiego hi elvickiego generala na 4 magach mogacego wybierac lore pod przeciwnika (zwlaszcza w 7edycji) to wydaje mi sie to grubo przegiete i niezgodne z rozsadkiem. Bo dlaczrgo by niemoc wymieniac dispeli na powerstony jezeli rpzeciwnik niegra magiczna armia? itd itp

Offline Gelo

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 26, 2006, 07:12:02 pm »
Cytat: "lorgoth"
Wydaje mi sie ze to jaki lore zna mag jest tak samo charakterystyczne jak to jakie ma bloodliny czy jakie przedmioty moze uzywac.

Jak sobie wyobraze takiego hi elvickiego generala na 4 magach mogacego wybierac lore pod przeciwnika (zwlaszcza w 7edycji) to wydaje mi sie to grubo przegiete i niezgodne z rozsadkiem. Bo dlaczrgo by niemoc wymieniac dispeli na powerstony jezeli rpzeciwnik niegra magiczna armia? itd itp


Ta gra w wielu miejscach ma mało wspólnego z rozsądkiem Na turniejach to jest tak że prosisz kolege o rozpiske, i dopiero wtedy wybierasz lory jak ci sie tylko podoba. Czyli np. lore of light na undeadów zeby miec d6 z sila 6 itd. :)
url=http://ubanimator.com][/url]

Offline lorgoth

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 26, 2006, 07:15:12 pm »
Hmmm czy to tylko działa na lory spellow czy moge np na kazdy pojedynek zmienic mark chaosu na moim spawnie? Albo oddziale?

Offline Zox

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 26, 2006, 07:17:33 pm »
TYLKO na lory
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Remo

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 27, 2006, 09:49:40 am »
Cytat: "Gelo"

Ta gra w wielu miejscach ma mało wspólnego z rozsądkiem Na turniejach to jest tak że prosisz kolege o rozpiske,

Akurat fakt, że prosisz kolegę o rozpiskę jest wynikiem braku rozsądku ale kogoś innego niż twórców tej gry... Ale wiem wiem, głupio jest przegrać z jakimś początkującym bo poukrywał różne magiczne przedmioty, trzeba przecież jakoś zmaksymalizować swoje szanse i punkty do tabelki dołożyć.
RZEKAŻ 1% PODATKU NA LEŚNE ELFY.
Program Walki z Biedą.

Offline wokrze

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 27, 2006, 11:43:04 am »
Jeszcze jedno pytanie w temacie: po wybraniu lore'a losowanie czarów odbywa się zgodnie z podręcznikiem czy można wybierać dowolną kombinację?

Shino

  • Gość
wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 27, 2006, 12:14:20 pm »
:lol:  :lol:  losuje sie.. tak by bylo zbyt duzo magow na stolach :lol:

Offline Zox

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 27, 2006, 02:55:59 pm »
pozatym Seer byłby bezużyteczne: zastanówmy się po co płacić 30pkt za coś co mielibyśmy za darmo? :)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Shino

  • Gość
wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 27, 2006, 03:30:08 pm »
idac tym tropem turnieje powiny byc tajne... (sa przedmioty, ktore zmuszaja przeciwnika do pokazania swoich itemow)

Offline Zox

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 27, 2006, 03:39:34 pm »
powinny... w polhammerze są tylko jawne
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline grzech76

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 27, 2006, 04:18:54 pm »
Cytat: "Zox"
powinny... w polhammerze są tylko jawne


prawdę mówiąc, ja raczej nie zaglądam do rozpisek przeciwnika przed bitwą. i jestem za rozpiskami tajnymi :-)

oczywiście, wszystko zależy od przeciwnika, ale cóż - czasami ktoś się da na to namówic i jest ciekawie

Offline Zox

wybieranie lorow na turniejach,
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 27, 2006, 04:30:02 pm »
Ja też jestem za, ale nie da się tego wprowadzić na standart turniejowy :) (był już o tym temat)

EOT
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline grzech76

ostatni raz o tym i milknę
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 28, 2006, 07:29:46 am »
Cytat: "Zox"
Ja też jestem za, ale nie da się tego wprowadzić na standart turniejowy :) (był już o tym temat)

EOT


jeżeli umówisz się z przeciwnikiem, że tak będzie ciekawiej, zabawniej, i jemu też się spodoba, to może za jakiś czas, ludzie zaczną tak grać i wprowadzenie tego na turnieje nie będzie aż takim problemem jak teraz.

lepiej zaczać od małych kroczków niż narzekać że nic się nie da zrobić.