trawa

Autor Wątek: Hellblazer  (Przeczytany 157452 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline 4-staczterdzieściicztery

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #300 dnia: Luty 20, 2009, 10:04:50 am »
Obawiam się właśnie tego, że to JESZCZE pięć trade' ów, a nie "tylko" pięć trade' ów.
"Życie to banda włóczących się razem komórek, mających wspólny cel."

Offline Koro

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #301 dnia: Luty 21, 2009, 02:25:03 pm »
Mi Hellblazer Ennisa podchodzi coraz bardziej. Po Dangerous Habits byłem trochę zawiedziony. Może i miałem za duże oczekiwania co do tego tomu, w końcu swoje lata te trejdy mają. Fear and Loathing wchodziło mi już o wiele lepiej, jak zacząłem czytać to nie mogłem się oderwać do samego końca. Mam nadzieje, że im dalej z Garthem tym będzie lepiej. Póki co jest o wiele lepiej niż tomy w których scenariusze pisał Delano

Offline Gre

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #302 dnia: Marzec 29, 2009, 10:07:04 am »
1.czy ktos moze kojarzy wydanie napisane przez gaimana??
2.dla mnei scenariuszowo jednak wciaz za mało...patrzac teraz z perspektywy(czyałem strach i wstret jakis czas temu)sa to dla mnie tytuły nie wykorzystujace potencjału,miło sie to czyta ale po dwóch dniach sie zapomina.Wydaje mi sie ze idealnym scenarzysta byłby alan moore do tego tytułu chocby jego swamp thing jest mistrzowsko wykreowany a ten u ennisa to jakis kumpel z podworka....mam nadzieje ze kolejne tytuły beda lepsze.
3.notaben u mnie jak na razie kaznodzieja zdecydowanie prowadzi.
pzdr.

Offline wujekmaciej

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 782
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • City of Smoke...
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #303 dnia: Marzec 29, 2009, 10:53:14 am »
1.czy ktos moze kojarzy wydanie napisane przez gaimana??

jest to Hellblazer #27 - wydany w Polsce w albumie 'Dni pośród nocy' w Obrazach Grozy.

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #304 dnia: Marzec 30, 2009, 12:05:55 pm »
Bardzo fajny Hellblazer, swietnie rysunki McKeana - glownie dla tego zeszytu kupilem DPN.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Gre

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #305 dnia: Kwiecień 01, 2009, 03:54:07 pm »
rzeczywiscie zapomniałem o tym wydaniu,.. ;-)
i rowniez zgadzam sie bardzo fajna czesc.

Offline gość

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #306 dnia: Maj 10, 2009, 12:02:45 pm »
Hellblazer- „Strach i wstręt”.  Po lekturze ta sama myśl, co przy pierwszym tomie- komiks nie ma szczęścia do rysowników. Drażni mnie i nie podoba mi się ten styl, ale cóż to Constantine więc trzeci tom też w końcu kupię. Co do fabuły to nic szczególnego, właściwe komiks przemyka przez umysł niczym ekspres. Mi po lekturze zostały dwie myśli: pierwsza, że Anglicy mają dość spory problem z „obrońcami białego luda” (wątek podobny do tego w Lucyferze), druga to dość interesująca teza niepokalanego poczęcia Jezusa. Na szczęście to tylko komiks więc boju polityczno religijnego nie będzie 8)
Gdyby na świecie żyły tylko modelki, umarłbym jako nieszczęśliwy impotent.

Offline Roy_v_beck

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #307 dnia: Maj 10, 2009, 01:49:09 pm »
Fak faktem jest, że tym jednym kadrem Ennis moim zdaniem przesadził. Dla mnie osobiście był on bardzo obraźliwy. Nie mówiąc już o tym, że zbędny jest dla całej historii.
I will make you hate me, cuz you ain't me.
http://rvb-arts.blogspot.com/

Offline Grim Knight

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #308 dnia: Maj 10, 2009, 02:27:22 pm »
A, nie zgodzę się. Ten jeden kadr bardzo się przyczynił do rozjątrzenia rozterek Gabriela, które jednak stanowią jeden z najważniejszych wątków.
to rzuca ten cień wysoki na świat i na bruk Paryża? Kto sponad dachów się zbliża, widmowy, szarooki? Fantomasie, czy to ty wydobywasz się zza mgły?

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #309 dnia: Czerwiec 29, 2009, 08:40:58 pm »
Ja wiem.  :badgrin:
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Gustaf

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #310 dnia: Czerwiec 30, 2009, 08:17:20 am »
Ja wiem.  :badgrin:

Heh, heh...
Moj blad - ja juz wyroslem z tego typu zachowan i (mylnie) zalozylem ze wszyscy pozostali tez...

Czy moglbys xionic podzielic sie swoja wiedza i powiedziec mi gdzie ten trade moge kupic?
I daruj sobie odpowiedz: moglbym :P

Offline yurek1

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #311 dnia: Czerwiec 30, 2009, 11:27:24 am »
hehe. skoro komiksy są "dla dzieci", to i komiksiarze zachowują się "jak dzieci". :)
Oh no, what a time to get diarrhoea!

Offline xionc

  • Redakcja KZ
  • Radca bracki
  • *
  • Wiadomości: 4 564
  • Total likes: 1
  • Świecki krzewiciel wiary
    • age of reason
Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #312 dnia: Czerwiec 30, 2009, 06:39:19 pm »
Ja swoj kupilem za 45 PLN  (czyli jakies $14 przy obecnym kursie) w Galerii Ursynow przy ul. KEN w Wawie (w ksiegarni jezykowej). Jest tam zawsze troche amerykanskich TBP, troche taniej niz w Komikslandii. Ostanio chyba widzialem tam Hard Time  i jeszcze jeden HB Azzarello, ale nie przygladalem sie cenom.
Twoje zapytanie nie jest wystarczająco specyficzne. Spróbuj użyć dłuższych słów.

Offline Koro

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #313 dnia: Lipiec 04, 2009, 11:04:09 pm »
Chora miłość to całkiem niezły tom. Bez rewelacji ale niezły. Ennis jest specyficzny i na pewno nie każdemu podejdzie. Czy przesadził z tym kadrem? Nie wiem, mnie tam nie oburzył. Szkoda, że tempo wydawania Hellblazer jest jakie jest ale cieszmy się chociaż, że w ogóle mamy ten tytuł i że nie jest wydawany przez wydawnictwo które nie wiadomo czy padło czy ledwo dyszy jak Manzoku. Ja z niecierpliwością czekam na kolejny tom. Ktoś wie co ma być następne? Damnation's Flame?

Offline graves

Odp: Hellblazer
« Odpowiedź #314 dnia: Lipiec 05, 2009, 08:17:40 am »
Szkoda, że tempo wydawania Hellblazer jest jakie jest ale cieszmy się chociaż, że w ogóle mamy ten tytuł i że nie jest wydawany przez wydawnictwo które nie wiadomo czy padło czy ledwo dyszy
Tak mnie to również cieszy. Szczególnie, że jeszcze nie tak dawno - na którymś z MFK, pytany TK o wydawanie Hellblazera przez Egmont - kategorycznie twierdził, że jest to mało prawdopodobne, bo ta seria już sie zbyt "zestarzała"... Zapewne tak by to wyglądało, gdyby rozpoczęto wydawanie Hellblazera od początku, ale w ten sposób co jest wydawany, przynajmniej będzie dane nam w Polsce zobaczyć część tej słynnej serii, a może przy odrobinie szczężcia zagości u nas na dłużej...
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

 

anything