trawa

Autor Wątek: Teledyski  (Przeczytany 103550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Kormak

Teledyski
« dnia: Kwiecień 27, 2003, 11:30:36 am »
Jaki klip ostatnio zwrócił waszą uwagę?

Ja w kółko oglądam dwa: Queens Of The Stone Age "Go With The Flow" (rewelacyjnie zrobiony, technika komputerowa i grafika) i Johnny Cash "Hurt" (cover Nine Inch Nails) - stary człowiek zmęczony życiem i samym sobą, pokazany bez żadnych upiększeń, ciary chodzą mi po plecach kiedy to widzę.

Offline Aves

Teledyski
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 27, 2003, 07:38:51 pm »
Ja mam jeden kultowy teledysk (niestety nie nowy, jakby co, to proszę o wycięcie posta - bo może nie jest na temat ;) ), a mianowicie "Brothers in arms"... Rewelacja.

Pozdrawiam

Aves

Offline Clayman_

Teledyski
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 27, 2003, 07:42:29 pm »
down-stone the crown,swietna rzecz,mimo ze tak cholernie prostacka
entombed-damn deal done
machine head-davidian
superjoint ritual-alkoholik(szczegolnie scena w kiblu:))
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Pretorian

Teledyski
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 27, 2003, 08:40:48 pm »
Najlepszy teledysk , który do tej pory widziałem to "Weapon of choice" Fat Boy Slim , moim zdaniem w tym klipie udało się w perfekcyjny sposób połączyć tańczącego Christopher'a Walken`a z muzyką. :)

Offline surmik

Teledyski
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 27, 2003, 10:41:02 pm »
W tej chwili do glowy przychodza mi:

Green Jelly - "Three Little Pigs"
Sepultura - "Ratamahata"

To dwie propozycje na ten wieczor :o)
Pozdrowienia,
Marek

Offline Clayman_

Teledyski
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 28, 2003, 08:58:26 am »
heh,zapomnialem o green jelly:)kult
little pig,little pig,LET ME IN!!!
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.

Offline Manki

Teledyski
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 28, 2003, 01:40:02 pm »
"Zehn kleine Jagermeistens" Die Toten Hosen (mam nadzieje, ze dobrze napisalem tytul :) ).
..YES is the word to everything... to pain, to torture, to war and destruction...

Offline Dinki

Teledyski
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 28, 2003, 07:05:19 pm »
Najlepsze teledyski robi Tool a mój ulubiony to "Sober".

Offline Kik

Teledyski
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 28, 2003, 10:03:09 pm »
mój ulubiony to Guns'n'Roses - Paradise City z tymi koncertowymi elementami...zresztą mi się podobają wszystkie rockowe i heavy metalowe teledyski na których jest duża scena i kilka(naście/dziesiąt) tysięcy typa...zawsze mnie przechodzi dreszczyk ;]

Offline Rex de Tenebris

Teledyski
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 29, 2003, 08:26:48 am »
Z teledysków profesjonalnych moje nr. 1 zajmuje Cradle Of Filth: "Skorched Earth Erotica". Teledysk tak zakręcony, tak popaprany i tak ociekający krwią, że tylko palce lizać. =LOL=

Na drugim, musowo Metallica: "One"

A tak pozatym do amatorskich teledysków to Korn: "Dead Bodies Everywhere".

To te, które mam na kompie i nonstop oglądam. Tych, które tylko czasem widoje to nr. 1 dla mnie stanowi Pearl jam: "Do the Evolution".

Pozatym nie mogę się doczekać moich. :D

Mav82

  • Gość
Teledyski
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 02, 2003, 07:44:58 pm »
wszystkie teledyski machine head (moze poza crushin' around you) swego czasu wgniataly mnie w ziemie, z wymienionych przez was pozycji warte uwago sa z pewnoscia Sepultura - "Ratamahata" oraz Pearl jam: "Do the Evolution"
mi osobiscie zawsze najbardziej pozobaly sie teledyski z muzyka filmowa, zawierajace sceny ze swoich filmow

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Teledyski
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 03, 2003, 04:35:43 pm »
Moze wydam sie monotematyczny, ale dla mnie najlepsze teledyski robi Anton Corbijn. No i oczywiscie te dla Depeche Mode. Ulubionego nie mam, ale polecam te zebrane na kasecie "Strange". To sa teledyski do piosenek z "Music For The Masses" - czarno-biale, klimatyczne filmiki. Niezla jest tez kaseta "Strange Too" z kolorowymi filmikami do kawalkow z "Violatora". A z nowszych rzeczy to klip do "In Your Room" jest niezly.

Offline Rex de Tenebris

Teledyski
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 03, 2003, 06:54:45 pm »
Cytat: "Waltari"
No i oczywiscie te dla Depeche Mode.


No dobra spoko, ale mi się zawsze wydawało, że to właśnie przez teledyski DM nie zdobyło jeszcze większej popularności. (Chodzi mi o masową konsumpcję). Co o tym sądzisz.

Mav82

  • Gość
Teledyski
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 03, 2003, 07:30:53 pm »
wydaja mi sie ze ich (depechow) najnowsze dokonania (ultra, free love, only when i lost myself - sorki jezeli pokpilem tytuly, ale wymieniam z pamieci) nie sa jakies specjalnie "ciezkie do przelkniecia"

Offline Waltari

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 571
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • 27. MFKiG 1-2.10.2016
    • blog
Teledyski
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 06, 2003, 01:24:45 pm »
Cytat: "Rex de Tenebris"
No dobra spoko, ale mi się zawsze wydawało, że to właśnie przez teledyski DM nie zdobyło jeszcze większej popularności. (Chodzi mi o masową konsumpcję). Co o tym sądzisz.


Moze to i racja. Ich teledyski dla wielu ludzi sa ciezkostrawne. Ale w koncu to, jakby nie patrzec, dosc niezalezna kapela i moze nie chcieli jakichs bajerow, animacji i efektow komputerowych. Mimo to ich klipy maja dosc niepowtarzalny klimat.

Do Mava - mozemy o tym pogadac w temacie o dwoch panach G. Bo nie zgodze sie z tym, ze plyty Ultra czy Exciter sa lekkie.