Autor Wątek: Teledyski  (Przeczytany 103765 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline axel

Teledyski
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 11, 2003, 09:20:47 pm »
Lubię teledyski DM, ale byc może dlatego, że to DM...
Co do ulubionych, to ostatnio przypomniałam sobie o "Sabotage" BeastieBoys, świetny po prostu świetny...

Offline Dinki

Teledyski
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 12, 2003, 07:42:08 pm »
Moją uwage przykuł ostatnio teledysk White Stipes "Seven NAtion Army".Ciekawie zrobiony i miło sie go ogląda.Polecam.
Także płyta "Elephant" jest warta posłuchania.

Offline Kormak

Teledyski
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 12, 2003, 08:13:30 pm »
Co najciekasze, klip "Seven Nation Army" przepełniony jest ezoteryczną symboliką!

Ten symbol, który nieustannie się powiększa (albo my zanurzamy się w nim) bardzo przypomina masoński znak. Maszerujące szkielety z czerwoną szarfą - templariusze. Inna interpretacja - czaszka i kości umieszczane są na grobach masońskich.

Możecie się śmiać, ale nie ja pierwszy zwróciłem na to uwagę  :wink:

Offline Dinki

Teledyski
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 28, 2003, 10:17:38 pm »
Najlepszy teledysk jaki ostatnio widziałem to "Low" Foo Fighters.Jack Black i Dave Grohl nieźle wymiatają a już sam zakaz puszczania w Mtv jest doskonałą reklamą. 8)

Offline Kormak

Teledyski
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 28, 2003, 10:47:00 pm »
Zgadzam się z przedmówcą... dużo alkoholu + damskie ciuchy i peruki + dwóch świrów = zaj****** teledysk :D

Offline S&M

Teledyski
« Odpowiedź #20 dnia: Czerwiec 28, 2003, 11:15:13 pm »
Moim ulubionym jest stary, ale jary "Heart Shaped Box" Nirvany. Genialnie abstrakcyjny.
o androids dream of electric sheeps ?

4602826

Offline Spajder

Teledyski
« Odpowiedź #21 dnia: Czerwiec 29, 2003, 05:15:38 pm »
Dire Straits (dobrze napiałem?) Brothers in arms.

Metallica - One i Unforgiven

Michael Jackson - Beat it i Thriller
ruga Mutująca Teczka ruszyła - www.nstm.w8w.pl

http://www.nowaps.za.pl

Offline Earendil Nailoufin

Teledyski
« Odpowiedź #22 dnia: Czerwiec 29, 2003, 10:07:24 pm »
Pearl Jam - "Do The Evolution" pozostaje moim ulubionym teledyskiem.
url=http://sschindrylyn.cjb.net]FORUM SSCHINDRYLYN.CJB.NET - Podmrok, Drowy itd.[/url]

Offline Man Without Future

Teledyski
« Odpowiedź #23 dnia: Czerwiec 30, 2003, 11:44:36 am »
Mnie się bardzo podoba Do The Evolution Pearl Jam'u. Ta kreska! Todd Mac Farlane jest naprawdę świetnym rysownikiem, a jak jeszcze się te rysunki ruszają :) Pycha!

Offline tyciu

Teledyski
« Odpowiedź #24 dnia: Lipiec 22, 2003, 08:19:49 pm »
Sober Tool'a
Go With the Flow QOTSA
Do the Evolution PJ
Scar Tissue - RHCP
hy can we not be sober.....

Offline High Elf

Teledyski
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 30, 2003, 01:37:04 pm »
E Kormak masz jakieś problemy z osobowością że cały czas jeden klip oglądasz. Rozumiem oglądać klipy WWO lub Offspring .Ale jeden klip...Mój ulubiony teledysk to... Mordobicie w Madrycie of Sylwester Stalone yeah.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Dark Elf king

Teledyski
« Odpowiedź #26 dnia: Sierpień 01, 2003, 05:41:05 pm »
Zgadzam się z przedmówcą są to najbardziej wypasione klipy. Co do Kormaka niech sobie ogląda ten jeden klip ciekawe czy to on nadawał te głupie tytuły

Offline Kormak

Teledyski
« Odpowiedź #27 dnia: Sierpień 02, 2003, 12:27:47 am »
O, widzę, że elfy się na mnie uwzięły  :D  (i tak wolę krasnoludy). Mroczny Królu Elfów (czyżby Olbrychski z Wiedźmina?) - jak ci się nie podoba ranga, to możesz to zmienić na dwa sposoby 1) spadówa :D  2) pisz posty, im więcej tym będziesz miał wyższą rangę

Z nowych teledysków polecam Interpol "NYC" (bardzo prostymi środkami zrobiony, ale ciekawie graficznie poszatkowany, no i rewelacyjna piosenka) oraz Audioslave "Show me how to live" - za nawiązanie do "Znikającego punktu" (ktoś jeszcze pamięta ten zaj... film?)

Queens Of The Stone Age "First it giveth" - zlepki scen z koncertów plus ujęcia z "bekstejdżu": dużo rozwalania instrumentów i dużo gołego Nicka Oliverego grającego na basie, łażącego tak za kulisami i między fanami :D

Offline Ryk Niedźwiedzia

Teledyski
« Odpowiedź #28 dnia: Sierpień 16, 2003, 09:44:34 pm »
Ograniczę się do rzucenia tytułami z małym komentarzem... a że zawsze mam problemy z wybraniem "najlepszego", to rzucę 10:D

1. "One" Metallica (BTW polecam przeczytać "Johny Got His Gun"  -książkę, na której podstawie powstał kawałek. A urywki filmu pochodzą z ekranizacji)
2."Unforgiven" Metallica (wybaczcie, jestem niepoprawnym maniakiem tego zespołu:D)
3. (uwaga, uwaga) "Unforgiven II", również Metallica (to już koniec ich klipów, chociaż wcale niezły jest też świeżutki "Frantic")
4. "Bitter Sweet Symphony" The Verve - sam kawałek jest świetny, a dochodzi jeszcze ten klip... ma w sobie to coś
5. "Don't Cry" Guns'n'Roses - większość klipu jest dosyć standardowa, ale solówka to mistrzowska robota... ten moment, kiedy Slash zrzuca cylinder... miodzio:)
6. "Innuendo" Queen - pożegnali się w wielkim stylu.
7. W trzecim punkcie żarotwałem!:D jeszcze "The Memory Remains" - wiecie, że najdroższym elementem teledysku było to pudło, w którym oni grają?
8. "Tribute" Tenacious D - kiedyś miałem na Wizji TV wspaniały program MTV2... teledyski rockowe mieli jako pierwsi... w ogóle grali prawie wyłącznie rock, metal i britpop... "Tribute" grali z rocznym wyprzedzeniem w stosunku do Vivy.
9. "Enjoy the Silence" Depeche Mode - chociaż niezbyt lubię sam zespół, to jednak końcowa scena teledysku robi na mnie spore wrażenie.
10. Na koniec moje ulubione "Brothers in Arms" Dire Straits!!!!!!!!!

A jako bonus dorzucam "High Hopes" Floydów.
hen a man lies, he murders a part of the world. These are the pale deaths, which men miscall their lives. This I cannot bear to witness any longer. Cannot the Kingdom of Salvation take me home?? (Cliff Burton, 1962-1985)

Offline Abignale

Teledyski
« Odpowiedź #29 dnia: Wrzesień 04, 2003, 06:06:46 pm »
Mnie tam urzekł swego czaau teledysk Guns'n'Roses "November rain". Mam do niego sentyment. Ten slub momentalnie zmieniający się w pogrzeb i te kwiatki na końcu, które lądują na grobie... I jeszcze ostatnia część piosenki do tego.
ie jestem nikim, tylko sobą. Gdziekolwiek trafiam, staję się kimś innym i nic nie możesz na to poradzić.

Ray Bradbury, "Kroniki Marsjańskie"

 

anything