trawa

Autor Wątek: Teledyski  (Przeczytany 103867 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Radan

Odp: Teledyski
« Odpowiedź #525 dnia: Lipiec 30, 2009, 06:54:08 pm »
Ej, ej, ej...
Coś Ci się poplątało.

Napisałeś "Made my day", a nie "You've made my day". Chociaż "Brudnego Harrego" nigdy nie oglądałem, więc możliwe, że po prostu nie skumałem cytatu. [EDIT: Eeee, co ja pieprzę. Made=/= Make]
A teledysk Shazzy, jak już napisałem, nie miał być argumentem w dyskusji.

Piszę Ci zatem prosto w oczy, że nie jestem małym dowcipnisiem. Gdzie tym wszystkim spoconym długowłosym ludziom gwałcącym gitary, którzy tu dominują, do twórców "Video killed the radio star"?

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: Teledyski
« Odpowiedź #526 dnia: Lipiec 30, 2009, 07:33:45 pm »
Mówił wam już ktoś, że większość z was w strasznie badziewnej muzyce gustuje :eek:?[/spoiler]

Po takim tekście to tylko "dawaj lasta, nie ma przebacz".

Offline Nezumi

  • Stolnik bracki
  • *****
  • Wiadomości: 1 516
  • Total likes: 0
  • MAGIA I ZAGLADA... WYBIERZ DROGE PRZEZNACZENIA
Odp: Teledyski
« Odpowiedź #527 dnia: Lipiec 30, 2009, 07:39:47 pm »
lepiej nie, okaze sie ze slucha comy i ryszarda rydla
fani anime to najbardziej inteligentna grupa społeczeństwa (jakby się oczywiście pozbyć około 70 procent tych głupszych fanów).

J.K. Gordon III

  • Gość
Odp: Teledyski
« Odpowiedź #528 dnia: Lipiec 30, 2009, 07:44:47 pm »
Otóż to! W ten sposób zbijemy jego wszelkie argumenty odnośnie "spoconych długowłosych ludzi gwałcącym gitary".

Offline KanGax

  • Szafarz bracki
  • *****
  • Wiadomości: 2 108
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Reputation Power: 92
Odp: Teledyski
« Odpowiedź #529 dnia: Lipiec 30, 2009, 08:31:23 pm »
długie włosy to nie

ale nie ma to jak zgwałcić

gitarę
Twoja sygnatura była nieregulaminowa i została usunięta przez moderaturę.
Zapoznaj się z regulaminem.

Offline Radan

Odp: Teledyski
« Odpowiedź #530 dnia: Lipiec 30, 2009, 10:52:50 pm »

Offline Lenard

Odp: Teledyski
« Odpowiedź #531 dnia: Lipiec 23, 2010, 11:27:51 am »
Witam, nie chce zakłądać nowego tematu a kwestia nie daje mi spokoju
W skrócie- szukam teledysku a nie pamietam ani wykonawcy ani tytułu. Rzecz jest z początku lat 90tych, leciało to chyba na niemieckiej vivie dwa. Gatunkowo muzycznie przypomina to dokonania Bennego Benassi czy Basement Jaxx. Kawałek jest szybki i zasadniczo nie ma w nim jakiejś finezji - raczej zapętlona fraza co jakiś czas modyfikowana. W refrenie chyba jakieś syntezatory. Trudno przytoczyć słowa bo jest tam tylko niezrozumiały bełkot ("ZZXXAKALUSZAPAPOMDEDEJ") :) W teledysku widzimy miasto wieczorem i jakiegoś młodego gościa. W pewnej chwili natyka się on na jakiś kosmiczny artefakt (chyba w kształcie kuli) który wnika w jego ciało i transformuje go w jakiś sposób. Generalnie motyw jakichśtam supermocy etc. Biega sobie chłopak po miesćie i skacze po dachach. Po jakimś czasie zaczynają go gonić jakieś również kosmicznie wyglądające panny.  To tyle. Jeśli ktoś to kojarzy bede ogromnie wdzieczny bo to mnie zaczyna doprowadzać do szału.
Z góry thx:)

 

anything