Autor Wątek: Frenzy........u nich to działa inaczej  (Przeczytany 8022 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Skrolk

Frenzy........u nich to działa inaczej
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 10, 2006, 03:01:19 pm »
dobra, teoretyczna sytuacja.. mam kloc monków, przed nimi zasłaniające pół frontu monków night runnery... przeciwnik jest z przodu.

1. sytuacja- nocniki nie szarżują, monki muszą bo widzą przeciwnika i są w zasięgu szarży ale nie zaszarżują bo nocniki im nie pozwalają przejść więc automatycznie palą szarżę?

2. sytuacja- nocniki szarżują na coś co jest bardzo daleko bo można nieprawdopodobne szarże deklarować i odsłaniają monkom widok i monki mogą szarżować normalnie.

czy to poprawne sytuacje? bo zakłądam ze jakbym zaszarzował monkami i nocnikami na to samo to by szarzowali i dzielili front na pół. albo zaszarżował nocnikami gdzieś na oddział z boku(ale już prawdopodobną szarżą) a monkami teraz na to co widziałem wcześniej ale nie mogłem ruszyć w tą stronę oddziału.
ttp://picasaweb.google.pl/vocart - moja galeria

Offline SkaVen6

Frenzy........u nich to działa inaczej
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 10, 2006, 03:43:19 pm »
Cytat: "Bigpasiak"
Cytat: "SkaVen6"
Tu chyba nikt, na szczęście nie widzi problemu, łatwo się domyślić że gdyby coś takiego było nie legalne to jedyne czym dało by się grać to latacze i skirmish........... w aż tak dziwną gre to ja nie chce grać.

a grasz w 40...?  8)  :lol:  :D

 :D  nie i chyba każdy wie dlaczego  ;)
eek & Destroy

Offline grzech76

Frenzy........u nich to działa inaczej
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 12, 2006, 10:46:57 am »
a ja się zastanawiam, czy to, że niby nie można deklarować szarż jednostkami z frenzy, tylko mierzyć zasięgi nie jest po to, że jeżeli gracz widzac, że ma w zasięgu szarż jakieś coś w co lepiej się nie pchać, zadeklaruje szarżę która prawdopodobnie jest spalona? a tak nie ma wyjścia - musi szarżować i koniec.

Offline SkaVen6

Frenzy........u nich to działa inaczej
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 12, 2006, 12:21:14 pm »
no sensowne, czasem się takie coś deklarowało a potem i tak się okazywało że dochodzi  :lol:
eek & Destroy

Offline TruePunk

Frenzy........u nich to działa inaczej
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 24, 2006, 07:53:07 pm »
takie pytanko mi naszlo na mysl.
mam bohatera z frenzy w oddziale nie frenzy. np savage big bossa w oddziale orc boyzow.
normalnie deklaruje szarze oddzialem; w przypadku gdy nie zadeklaruje - sprawdzam czy samotny big boss nie wybiegnie.
A co jesli zadeklaruje szarze - ale spale ja? za to w zasiegu szarzy big bossa jest inny oddzial.. czy porusza sie on razem z oddzialem jako spalona szarza, czy wybiega samotnie szarzujac, a oddzial porusza sie juz bez niego jako spalona?

Offline Scimitar

Frenzy........u nich to działa inaczej
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 24, 2006, 07:58:02 pm »
Cytat: "TruePunk"
takie pytanko mi naszlo na mysl.
mam bohatera z frenzy w oddziale nie frenzy. np savage big bossa w oddziale orc boyzow.
normalnie deklaruje szarze oddzialem; w przypadku gdy nie zadeklaruje - sprawdzam czy samotny big boss nie wybiegnie.
A co jesli zadeklaruje szarze - ale spale ja? za to w zasiegu szarzy big bossa jest inny oddzial.. czy porusza sie on razem z oddzialem jako spalona szarza, czy wybiega samotnie szarzujac, a oddzial porusza sie juz bez niego jako spalona?

To co robi oddział jest tutaj nadrzędne. Tylko jeśli oddział nie zaszarżuje to wtedy szefo musi wybiec.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

 

anything