trawa

Autor Wątek: Evangeliona część dalsza  (Przeczytany 26105 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Dreadorus Maximus

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 12, 2006, 09:54:16 am »
Nie chodzi o to, że nie mają pomysłu, tylko zwyczajnie nie ma po co robić kontynuacji. To tak jak z Tytanikiem, też kontynuacji nie ma po co robić. Evangelion jest dziełem zamkniętym.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Frey Ikari

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 12, 2006, 09:22:56 pm »
Cytuj
Nie chodzi o to, że nie mają pomysłu, tylko zwyczajnie nie ma po co robić kontynuacji.

Uważam że jest po co robić kontynuacje a osobiście zrobiłbym nawet film ale nie Live.

Offline Dreadorus Maximus

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 12, 2006, 09:47:52 pm »
Titanica też byś zrobił kontynuację? Teoretycznie da się (na przykład pokazać perypetie kogoś, kto przeżył katastrofę, jak mu się potoczło w życiu), ale praktycznie nie ma po co (nie ma już statku, bo zatonął). Tak samo nie ma po co robić Evangeliona bez Evangelionów (00 wybuchł, 01 odleciał, 02 zjedzony, a reszta wyzdychała), bez Rei (jest w Krainie Wiecznych Łowów), bez Misato (jw.) i tym podobne. Z całej obsady pozostał tylko Shin i Asuka, a tego typu kontynuacje "co było dalej" to zostawmy fanom.
Jak w bajce, parafrazując, "rycerz poślubił królewnę i zyli długo i szczęśliwie" - też nie ma po co pisać jakie były ich dalsze losy, bajka skończona i tyle!
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Malek

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 12, 2006, 10:08:49 pm »
I wszystko jasne...   teraz to tylko chciwość pinędzy może wszkrzesić Evangeliona.

Offline Frey Ikari

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 13, 2006, 06:59:04 pm »
Cytuj
I wszystko jasne... teraz to tylko chciwość pinędzy może wszkrzesić Evangeliona.

Jasne jest to że Dread NIE CHCE kontynuacji a ja uważam że można ją zrobić, pomysł na film mam nawet teraz...

Offline DarkStar

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 13, 2006, 07:35:45 pm »
Cytuj
pomysł na film mam nawet teraz...

Chętnie posłucham :)
A co do kontynuacji to tak jak mówił Dread, nie ma za bardzo czego kontynuować. 3I właściwie skończył wszystko. Nie bardzo mi się widzi wizja świata po tym wszystkim. Mogliby się co najwyżej pokusić się o inne przedstawienie wydarzeń znanch z serii.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 13, 2006, 08:21:42 pm »
I ja posłucham również z chęcią. Choć z góry dodam, że jestem uprzedzony do pomysłu kontynuacji z przytoczonych już przez przedmówców względów.

Jak dla mnie jedynym motywem (poza fanatyzmem :) ) wskrzeszenia NGE jest kasa.

Offline Dreadorus Maximus

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 13, 2006, 10:49:43 pm »
Jeśli to ma być romansidło "I żyli długo i szczęśliwie" w wykonaniu Asuki i Shinjiego, to nie chcę słuchać :badgrin:
Oglądając Evangeliona oczekuję walk z aniołami, wielkich robotów bojowych, tajemnic skrywanych przed światem przez parszywtych naukowców, problemów z osobowością w wykonaniu bohaterów, wzajemnego niezrozumienia, odtrącania się, oddzielania się od innych przysłowiowym AT fieldem, oczekuję sporej dawki wewnętrznych schiz oraz oczekuję Ayanami Rei.
W świecie po 3I tych rzeczy zwyczajnie nie ma. Nie oznacza to, że jest to nudny i nieciekawy świat, ale zwyczajnie nie jest to już NGE, którego oczekuję. Można zrobić z tego obyczajówkę, albo romansidło, pytanie tylko po co? Mało to innych anime, że aż trzeba wskrzeszać Evangeliona?
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Malek

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 14, 2006, 11:35:29 am »
Przypomniała mi się taka scena z Enda gdy do jakiegoś wysokiego urzędnika dociera informacja o ataku na NERV. Asystentka pyta go czy składać zamówienia na nowe Evangieliony ten mówi że nie. To chyba wiadomość od autorów że kontynuacji nie będzie poza tym sam tytuł filmu
End of Evangelion mówi sam za siebie.

Offline Frey Ikari

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 14, 2006, 09:38:36 pm »
Film na ktory mam pomysł NIE JEST kontynuacją. A co do dalszych losow bohaterow to już nawet miałbym coś... Problemem jest tylko to że moje pomysły są zwięzłe i ktoś by mosiał je rozwnąć (gdybym sam potrafił to pisałbym książki fantasy... ). :?

Offline Dreadorus Maximus

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 15, 2006, 10:08:18 pm »
Cytat: "Frey Ikari"
Film na ktory mam pomysł NIE JEST kontynuacją.

A temat jest o kontynuacji :lol:

Pomysł możesz przedstawić w punktach. Jeżeli chodzi o pomysły na opowieść w realiach NGE, to też mam pomysł i to już od dawna, aby narysować mangę w typowo polskich realiach, w sensie jak wygląda Polska po 2I.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Follow Me

  • Starszy Mistrz
  • ****
  • Wiadomości: 400
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Hope dies as the last one
Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 20, 2006, 10:56:12 am »
Ja myśle w ten sposób.

Neon Genesis Evangelion to kamień milowy w japońskiej animacji.
End zakończył historie i nie powinna być w żaden spoób reaktywowana.
Gdyby Bush i przyjaciele postanowili stowrzyć film live o Evangelionie byłaby to poprostu komercha.

Follow~
Lead Me,
Follow Me,
Or get the F$%^k out of my way !

Offline AEnema

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 11, 2006, 10:55:36 pm »
z tego co sie orientuję to ponoć na lato 2007 jest zapowiedziana premiera 4 nowych filmów kinowych Evy...

Offline Dreadorus Maximus

Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #43 dnia: Listopad 12, 2006, 12:09:04 am »
Temat o tych filmach jest gdzie indziej, tutaj mowa o kontynuacji
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Kaworu Nagisa

  • Kawaler Bractwa Św. Jerzego
  • ****
  • Wiadomości: 545
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mistrz Rozpierduchy
Evangeliona część dalsza
« Odpowiedź #44 dnia: Listopad 14, 2006, 08:34:47 am »
Ta film o życiu Shina i Asuki po endzie. Hymmm no to by było ciekawe, ale większość uważa, że to by już podchodziło pod film bo ja wiem, ale taka siekanka to by już nie była, bo niema już evangelionów. No, ale w każdym bądź razie chciał bym coś takiego zobaczyć, choć kumpel powiedział, że to już by był hentai.
Zło do triumfu potrzebuje tylko tego by dobrzy ludzie nic nie robili.