Autor Wątek: Full Metal Panic  (Przeczytany 19781 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Astaroth

Full Metal Panic
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 01, 2006, 08:02:00 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"
Mi podobało się to, że Sagara kompletnie nie nadawał się do życia w społeczeństwie (co z resztą można wytłumaczyć tym, że to Szczenię Wojny).


Taa. Ryłem jak dziki, gdy w pierwszym odcinku przedstawiał klasie skąd przyjechał - wymienił chyba wszystkie "strefy walk" tego świata.  :lol:
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Full Metal Panic
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 01, 2006, 08:23:45 pm »
Heh, Sagara jest niepowtarzalny :) W ogóle fajne postacie są w FMP. A pamiętacie policjantkę z Fumuffu? Jak to szło? "Giń w imię mojej kariery!!" :lol: Fumuffu to jedna z najlepszych komedi jakie widziałem wśród anime :)

A sama seria od pierwszego momentu urzekła mnie też grafiką, animacją i najlepszym designem mechów jakie widziałem.

Offline Krova

Full Metal Panic
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 01, 2006, 08:59:40 pm »
Cytat: "Wilk Stepowy"
Heh, Sagara jest niepowtarzalny :) W ogóle fajne postacie są w FMP. A pamiętacie policjantę z Fumuffu? Jak to szło? "Giń w imię mojej kariery!!" :lol: Fumuffu to jedna z najlepszych komedi jakie widziałem wśród anime :)


 Chodzi o tą policjantkĘ, przed którą uciekali na rowerze?  :lol:  :lol:  :lol:
Jak sobie przypominam poszczególne akcje to umacniam się w przekonaniu że to chyba najlepsza komedia jaką widziałem :)
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Astaroth

Full Metal Panic
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 01, 2006, 09:04:02 pm »
Tak, ta sama co dostała świra i zaczęła walić z P-90 na komendzie.  :lol:
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Full Metal Panic
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 01, 2006, 09:06:30 pm »
Cytat: "Astaroth"
Tak, ta sama co dostała świra i zaczęła walić z P-90 na komendzie.  :lol:


A rozmowa z Chidori w kawiarni? :lol: Eh, nieprzeciętna postać :D

Offline Dreadorus Maximus

Full Metal Panic
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 01, 2006, 09:07:42 pm »
Do tego fanie była rysowana. Widac było, że ma trochę więcej latek na karku.

Hej, czemu nie było jej w Survie?!?
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Krova

Full Metal Panic
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 01, 2006, 09:10:50 pm »
Cytat: "Dreadorus Maximus"

Hej, czemu nie było jej w Survie?!?


 Bo odstrzeliwaliśmy postacie z FMP, a ona była w Fumoffu ;)
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Hunter Killer

Full Metal Panic
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 01, 2006, 09:13:03 pm »
Tak Fumoffou, jest wyjątkowy, np. ten odcinek z kolesiem od WF i bułeczkami.

Hmm?...policjantka...surv...oo..ee...no o, sam nie wiem, holendra zapomniałem o niej.  :oops:
Walka to nie tylko siła ognia, to także, a może przede wszystkim, myślenie.
There is no 'overkill'. There is only 'open fire' and 'I need to reload' - motto Tau


Offline Dreadorus Maximus

Full Metal Panic
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 01, 2006, 09:21:07 pm »
Możemy uznać, że to ona wygrała Survivora, nie ma po co powtarzać rundy.

Dobre było jeszcze to, jak Sagara ćwiczył chłopaków z drużyny futbolowej. Niby był ich trenerem, a zasad gry nie znał.
Cytat: ryceros
Lubię wejśc na jakiś topik i zamiast rzeczowej dyskusji czytać kłótnie i durne docinki.

Offline Astaroth

Full Metal Panic
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 01, 2006, 09:51:31 pm »
Ten trening to była MASAKRA!!!  :lol:  Gdy usłyszałem jak Sagara rzuca mięsem pomyślałem, że odreagowuje lata szkolenia wojskowego, a tu patrze że otrzymał od Mao podręcznik "Jak ubliżać rekrutom". Padłem!  :lol:
"When I raise my flashing sword, and my hand takes hold on judgment, I will take vengeance upon mine enemies, and I will repay those who haze me."

Offline Krova

Full Metal Panic
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 03, 2006, 02:15:19 pm »
Taa obejrzałem sobie przed chwilą jeszcze raz odcinek z drużyną futbolową  :lol:

 "Men, what's your target?"
"KILL! KILL! KILL!"

 i te czerwony oczy... masakra  :lol:
/人◕ ‿‿ ◕人\

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Full Metal Panic
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 03, 2006, 03:53:54 pm »
A jeden z tych gości na treningu głaskał piłkę i mamrotał chyba coś co brzmiało jak "Britney" :lol:  Będę musiał sobie to oglądnąć jeszcze raz :D

Offline Shirosama

Full Metal Panic
« Odpowiedź #27 dnia: Luty 04, 2008, 01:48:20 pm »
Pierwsza seria zdecydowanie najlepsza, bo nie aż taka głupia. Rozumiem że Fumoffu miało być tylko komedią, ale naprawdę przesadzają z tą głupotą, która nie zawsze rozśmiesza. Nie istnieje na świecie taka możliwość że nawet człowiek które całe życie był tylko w wojsku tak by się zachowywał. Na to nie ma żadnego usprawiedliwienia, a jedynie twórcy zrobili z niego kompletnego debila co zazwyczaj bardzo rozśmieszało, lecz chwilami to była przesada. Zresztą nie tylko w Fumoffu to było gdyż w pozostałych seriach też, ale dużo mniej. Najdebilniejszy odcinek Fumoffu to ten o zawodach we flirtowaniu. To było tak głupie, nielogiczne i wogóle że aż przykro(mieli przyprowadzić dziewczyny to zamiast im powiedzieć w jakim celu to oni ich okłamywali że chcą się z nimi umówić. Po prostu idiotyzm.
Poza tym Chidori to też jakaś idiotka. Czy istnieje coś takiego jak wdzięczność ? Czy jak ktoś ocali ci życie to ty go bijesz przy każdej okazji, nawet jeśli tak się zachowuje ? Całkowicie nielogiczne to wszystko.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Full Metal Panic
« Odpowiedź #28 dnia: Luty 04, 2008, 02:07:24 pm »
Przykro mi, że w szalonej komedii szukasz logiki, naprawdę mi przykro. Choć to tylko Ty na tym tracisz, więc aż tak bardzo przykro mi nie jest :)

Offline Konował

Full Metal Panic
« Odpowiedź #29 dnia: Luty 04, 2008, 02:26:55 pm »
Ja pomimo zupełnego braku logiki w FMP Fumoffu świetnie się bawiłem przy tej pozycji i uważam ją za jedną z najlepszych z jakimi dane było mi się zetknąć.


"...zeznając prawdę i tylko prawdę nie pamiętając nic z tego co jest mu wiadome"

 

anything