trawa

Autor Wątek: Border Princes  (Przeczytany 184497 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline szafa

Border Princes
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 04, 2006, 05:01:33 am »
Dane forum moge miec wyspawane na plytce, potrzeba tylko porzadnego serva zeby to utrzymal.

Przekraczalismy limity transferowe na poprzednim sama strona, obciazenie jest naprawde znaczne.

Moglbym zalozyc te 600 zeta za rok z gory, ale nie mam zadnej gwarancji ze ktokolwiek mi odda, chyba ze pozwolicie mi sprzedawac licencje na mastery za 100 zika od sztuki.

Z Netia byl taki problem ze caly czas jechalismy na miesiecznym okresie probnym, nie mozna bylo rowniez zaimportowac bazy danych wiekszej niz 100Mb, a taka objetosc przekroczyla baza BP.

Optymalny server musialby miec limit transferowy powyzej 1GB, miec dostep przez shell i w pyte miejsca na bazy danych.

Mialem rowniez propozucje sprzedazy miejsca reklanowego na forum jak rowneiz udostepnienia servera przez firmy z branzy, pytanie tylko jak byscie to odebrali.
url=http://pl.youtube.com/watch?v=Kdc0x5dX1N4][/url]

Offline raf

Border Princes
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 04, 2006, 06:46:48 am »
Cytat: "szafa"

Mialem rowniez propozucje sprzedazy miejsca reklanowego na forum jak rowneiz udostepnienia servera przez firmy z branzy, pytanie tylko jak byscie to odebrali.


Znaczy że co? Pojawiał by się gdzieś w rogu banerek telefonów lub chipsów? A w czym tu widzisz problem? Jak długo wejście na takie forum byłoby darmowe, tak długo nikomu nic do sponsorów strony. Tylko plis, niech za każdym wejściem na stronę nie wyskakują gówinka zasłaniające obraz, tak jak to ma miejsce na syfnej wp.pl czy innych portalach...

Offline b_sk

Border Princes
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 04, 2006, 06:49:51 am »
Mam dokładnie takie samo podejście jak Raf. Dopóki nie przeszkadza to w korzystaniu z forum, to reklamy jak najbardziej.
Nażarte komunistyczną truflą dzikie świnie zdradziecko ryją zdrową tkankę polskiej racji stanu

Offline radaner

Border Princes
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 04, 2006, 08:06:48 am »
Myśle że reklamy to nic bardzo zdrożnego ;)
iłość jest jak kupa - ciepła i niespodziewana.

Offline Lunn

Border Princes
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 04, 2006, 08:11:29 am »
Reklamy są ok, ale nie takie, które wyskakują i zasłaniaja caly obraz... i jeszcze jezdza za kursorem :p

Offline Zox

Border Princes
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 04, 2006, 08:24:46 am »
Cytat: "Lunn"
Reklamy są ok, ale nie takie, które wyskakują i zasłaniaja caly obraz... i jeszcze jezdza za kursorem :p


A do tego niektóych nie można usunąć :P I trzeba odświerzać... (ale trzeba na to wpaść)
quote="Bartez"]był bardzo wulgarny, pisał w podpisie moje zdanie "A ja mam na vavku Mangekyou Sharingana" który miał Itachi"; pawłow także powinien dostac choćby ostrzeżenie za tego "penisa" na avku[/quote]

Offline Lunn

Border Princes
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 04, 2006, 08:29:04 am »
O to to.

Offline Heinrich

Border Princes
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 04, 2006, 08:52:00 am »
Popieram przedmówców, póki nie przeszkadzają w korzystaniu z forum tylko sobie gdzieś tam są w rogu czy na samej górze to mnie to wisi.
url=http://www.klubfanowfantastyki.fora.pl/]Tczewski Klub Fanów Fantastyki "Gryf"[/url]

Offline thurion

Border Princes
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 04, 2006, 09:15:01 am »
ja popieram Jacka.... i Ziemka, starczy zalozyc jakies bezplatne konto.. np w WBK <30...

zrobic z tego konto LIGOWE :)


i kluby beda wplacac po te pare zlotych na rok/ miesiac...

wszystko bedzie ewidencjonowane i jasne :)



i bedzie kasa na serwer

Offline Swingu

Border Princes
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 04, 2006, 09:54:02 am »
Cytat: "szafa"

Z Netia byl taki problem ze caly czas jechalismy na miesiecznym okresie probnym, nie mozna bylo rowniez zaimportowac bazy danych wiekszej niz 100Mb, a taka objetosc przekroczyla baza BP.

Optymalny server musialby miec limit transferowy powyzej 1GB, miec dostep przez shell i w pyte miejsca na bazy danych.


Kurna... Teraz dopiero mówicie, że to netiowy serwer był? Rany boskie...  Jeden telefon i byłoby załatwione wszystko

 :roll:
 know you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realise that what you heard is not what I meant.

Offline Asassello

Border Princes
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 04, 2006, 10:22:42 am »
Cytat: "Swingu"
Cytat: "szafa"

Z Netia byl taki problem ze caly czas jechalismy na miesiecznym okresie probnym, nie mozna bylo rowniez zaimportowac bazy danych wiekszej niz 100Mb, a taka objetosc przekroczyla baza BP.

Optymalny server musialby miec limit transferowy powyzej 1GB, miec dostep przez shell i w pyte miejsca na bazy danych.


Kurna... Teraz dopiero mówicie, że to netiowy serwer był? Rany boskie...  Jeden telefon i byłoby załatwione wszystko

 :roll:
IRONIA LOSU..

moze jeszcze da się cos zrobic?

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

szafa@poznań

  • Gość
Border Princes
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 04, 2006, 10:25:31 am »
szkoda ze firma, ktora o ile sie nie myle miała na czysto zysku w zeszlym roku 14 miliardów (euro lub funtów, memoria fragila est) skąpi 600 zł rocznie na oficlajna strone i wlasne forum....na ktorej i tak gdzie sie da moza spokojnie umieszczac wlasne banerki reklamowe...

Offline Jarek Tyszka

Border Princes
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 04, 2006, 10:56:08 am »
Cytat: "szafa@poznań"
szkoda ze firma, ktora o ile sie nie myle miała na czysto zysku w zeszlym roku 14 miliardów (euro lub funtów, memoria fragila est) skąpi 600 zł rocznie na oficlajna strone i wlasne forum....na ktorej i tak gdzie sie da moza spokojnie umieszczac wlasne banerki reklamowe...

Chyba przesadziles z tymi miliardami.
Przy takim rocznym zysku byliby bogatsi od Billa G.
czoraj  PiS nie zaprosil dziennikarzy, dzisiaj  my nie zapraszamy PiS'u.
         Jacek Żakowski (Radio Tok FM)

Offline raf

Border Princes
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 04, 2006, 11:13:07 am »
Cytat: "szafa@poznań"
szkoda ze firma, ktora o ile sie nie myle miała na czysto zysku w zeszlym roku 14 miliardów (euro lub funtów, memoria fragila est) skąpi 600 zł rocznie na oficlajna strone i wlasne forum....na ktorej i tak gdzie sie da moza spokojnie umieszczac wlasne banerki reklamowe...


Może właśnie ma te zyski, bo nie rozdaje stówek na prawo i lewo... A z tymi zyskami to obawiam się jest jakiś błąd semantyczny lub skrót myślowy  ;)

Offline Tomash

Border Princes
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 04, 2006, 04:07:38 pm »
Albo się Szafie pomylił zysk z obrotami (tym bardziej że w ostatnim roku GW skończyło pod kreską), albo miliardy z milionami ;)

Co do skąpienia - GW łoży na serwer pod prostą stronę, forum jest co najwyżej półoficjalne i jest (a raczej było  :roll: ) wynikiem dobrej woli Szamana.
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)