trawa

Autor Wątek: Border Princes  (Przeczytany 186437 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Tomash

Border Princes
« Odpowiedź #150 dnia: Listopad 26, 2006, 08:16:54 pm »
Nic nie zaszkodzi zrobić dowiązania z adresu nowego serwera na adres dotychczasowy lub na odwrót :)

Wierci mnie, żeby napisać jak daleko już zaszedł cały proces, ale niech najpierw forum wstanie do końca, a potem będzie czas na oficjalny announcement :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Christos

Border Princes
« Odpowiedź #151 dnia: Listopad 26, 2006, 08:34:20 pm »
No to fajnie że coś się ruszyło.
Bedziecie szukac nowych modów czy starzy pozostaną?? Tęsknie za moimi VC :(
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline Tomash

Border Princes
« Odpowiedź #152 dnia: Listopad 26, 2006, 08:50:50 pm »
Cytat: "Marcin Galoch"
Co do tego, jakie będzie nowe BP - jak w 2004 r. kupowałem serwer pod potrzeby WM i GT i innych imprez, (na nim stanęło w końcu BP) to wydawał się za duży na nasze potrzeby itd.
2 lata i okazało się, że podobno trzeba się ewakuować, bo miejsca nie starcza czy transfer za mały.

200GB miejsca i 2TB miesięcznego transferu to naprawdę będzie trudne do wykorzystania. Zakładając, że będziemy się porozumiewać tradycyjnie, przez pisanie postów, a nie pliki dźwiękowe czy wideo ;)

Christos: nie wiem, ja tam prostym użytkownikiem forum pozostanę raczej ;) Ale zostanie przeniesione forum w całości, "as is", a to znaczy, że pozostaną wszystkie uprawnienia itp.
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline Junior Pasiak

Border Princes
« Odpowiedź #153 dnia: Listopad 26, 2006, 08:59:15 pm »
Ha!
wiedziałem że coś wiesz 8)
mam nadzieje że forum bedzie juz niedlugo!
pozdrr!
-(-.-)-)<---->Pasiaki górą!!
--Only two things are infinite - The Universe and Human Stupidity. --

Offline adeon

Border Princes
« Odpowiedź #154 dnia: Listopad 26, 2006, 09:40:07 pm »
Cytat: "Marcin Galoch"
...aczkolwiek nie ma wciąż na tej stronie regulaminu ligi ani kilku innych zgłaszanych spraw :)
....


Rownie czesto odpisywalem - podeslijcie mi brakujace materialy, a ja je umieszcze - nie widze tu problemu ze swojej strony...  :)
url]www.adeon.livenet.pl[/url] - Polska Liga Warhammera

Offline thurion

Border Princes
« Odpowiedź #155 dnia: Listopad 26, 2006, 09:46:11 pm »
Cytat: "Christos"

Bedziecie szukac nowych modów czy starzy pozostaną?? Tęsknie za moimi VC :(


ja juz nei pamietam co moderowalem dokladnie :P napewno temat Turnieje..

ale jak cos to chce turnieje + chaos :P

;)  :D

komu nalezy wysylac koperty intencyjne :P ?

Offline Tomash

Border Princes
« Odpowiedź #156 dnia: Listopad 26, 2006, 10:09:49 pm »
Ludzie kochani...
przywrócenie forum oznacza, że zastaniecie je w takim stanie, w jakim było ostatniego dnia działania. Te same posty, użytkownicy (hasła :D ) i uprawnienia :)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

Offline adeon

Border Princes
« Odpowiedź #157 dnia: Listopad 26, 2006, 10:22:43 pm »
Mam nadzieje, ze przypominanie hasel bedzie dzialac, bo ja juz swojego na forum BP nie pamietam...  :oops:
url]www.adeon.livenet.pl[/url] - Polska Liga Warhammera

Offline kosa_elf

Border Princes
« Odpowiedź #158 dnia: Listopad 26, 2006, 10:54:36 pm »
Cytat: "adeon"
Mam nadzieje, ze przypominanie hasel bedzie dzialac, bo ja juz swojego na forum BP nie pamietam...  :oops:


ja mam wszędzie tkaie same :p :p :p tylko nie wykorzystywać tego przeciw mnie ;)
ASTERS OF ROCK
vizovice :D

Offline Lunn

Border Princes
« Odpowiedź #159 dnia: Listopad 27, 2006, 07:08:22 am »
No jak miło...  Tylko żeby wyszlo :)

Offline raf

Border Princes
« Odpowiedź #160 dnia: Listopad 27, 2006, 10:42:10 am »
Oczywiście, wszystko w przeciagu 14 dni ?  ;)

Offline Tomash

Border Princes
« Odpowiedź #161 dnia: Listopad 27, 2006, 09:23:59 pm »
Cytat: "raf"
Oczywiście, wszystko w przeciagu 14 dni ?  ;)

Serwer jest, domena jest. Reszta zależy od sprawności adminów-migratorów i (odpukać) ewentualnych przeszkód, na jakie mogą się natknąć. Wersja optymistyczna to jeszcze ten tydzień. Ale jak pisałem wyżej - nie chcę podawać konkretnego terminu, żeby nie zrobić z gęby cholewy ;)
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)

< Slanesh >

  • Gość
Border Princes
« Odpowiedź #162 dnia: Grudzień 04, 2006, 06:41:03 am »
Coś się dzieje ? :)

Offline High Elf

Border Princes
« Odpowiedź #163 dnia: Grudzień 04, 2006, 09:34:27 am »
Hardkor. Chyba jednak wrócę, bo po sobocie będę miał pewnie dużo wolnego czasu aż do świąt.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline Tomash

Border Princes
« Odpowiedź #164 dnia: Grudzień 04, 2006, 10:08:31 am »
Cytat: "< Slanesh >"
Coś się dzieje ? :)

Tak. Brakuje teraz jednego małego kroku pewnego człowieka, który będzie wielkim krokiem dla forum ;) Konkretnie to muszę dostać pełny (nie urwany, jak ostatnio) zrzut bazy. Cała reszta jest OK i czeka tylko na zapełnienie bazy owym zrzutem.
http://bitspudlo.com/ - pierwszy i jedyny polski sklep z bitsami plastikowymi (i nie tylko)