Autor Wątek: [wfb 7 ed]Turniej Gliwice lokalny,15 października, 1500 pkt  (Przeczytany 1004 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KrzysiekW

[wfb 7 ed]Turniej Gliwice lokalny,15 października, 1500 pkt
« dnia: Październik 04, 2006, 10:58:10 am »
Witam!
W imieniu zaprzyjaźnionej grupy graczy z Gliwic zapraszam na turniej WFB. Szczegóły poniżej.

Cytat: "Mithril"
Miejsce: Gliwice - Gamestation 15 października (zaraz przy Dworcu PKP, więc ew. problem z dojazdem jest minimalny)
Start: 11:30 lub 11:00 (się okaże)
Wpisowe: 8 zł
Nagrody: Pula + sponsoring sklepu (niespodzianka)
Sedziowanie:
Opis: Turniej lokalny, gramy na 1500 pts. pod 7ed. Na jedną bitwę przeznaczamy Maks 2h lub 6 tur.

Rozpoczynanie
: Obaj gracze rzucają d6. Kto wyrzuci więcej wybiera, czy zaczyna czy wybiera stronę. Osoba która będzie zaczynać grę pierwsza wystawia swoje oddziały.

Bitwy: W pierwszej bitwie losujemy pary, następnie gramy rankingowo, czyli 1 miejsce z 2 miejscem itd.

50pts za zabicie generała, przejęcie sztandaru lub zajęcie ćwiartki.

(regulamin by Mithril, kontakt na forum ZKF)


Co do oceny malowania, WYSIWYG, udziału jednostek DoW itp. trwają jeszcze dyskusje na forum ZKF.

To chyba na razie tyle, o zmianach będzie się donosić.
Pozdrawiam,
Krzysiek
asciate ogni speranza, voi ch'intrate.

Offline Guldur

[wfb 7 ed]Turniej Gliwice lokalny,15 października, 1500 pkt
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 04, 2006, 11:34:43 am »
z tego co pamietam to mowiliscie o turnieju, ktory mial byc dopiero w grudniu ? :)

i co zdjecimi z MPP?

Offline KrzysiekW

[wfb 7 ed]Turniej Gliwice lokalny,15 października, 1500 pkt
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2006, 11:48:55 am »
Witam,
miło Cię tu widzieć.

Powyższy turniej to osobna impreza. Nawet nie jestem organizatorem, po prostu zaproponowałem się jako "obwieszczywacz" na róznych forach. ;)

O turnieju planowanym w grudniu jeszcze dam znać. Wstępnie ma się on odbyć 10 grudnia, oczywiście w Gliwicach, tylko w nieco innym rejonie (ale też z dobrym dojazdem). Nad regulaminem jeszcze dyskutujemy. Jak bedzie coś konkretniej wiadomo, to napiszę o tym - najlepiej na forum HLoS. A Tobie dam znać przez PW lub maila.

Ze zdjęciami z MPP jest ten kłopot, że nadal ich nie dostałem od kolegi. zaraz mu podeślę maila z sugestią. ;)

Pozdrawiam,
Krzysiek
asciate ogni speranza, voi ch'intrate.

Offline Ryu

[wfb 7 ed]Turniej Gliwice lokalny,15 października, 1500 pkt
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 04, 2006, 12:29:10 pm »
Ten turniej to w Gamestation ma być...
Bo jak tak to trza sę modlić, żeby za wiele osób nie przyszło... No chyba, że pomieszczenia przyległe też będą wynajęte na czas turnieju ;)

Ja jak mi się uda przeczytać w końcu zasady też przybędę... Czyli pewnie nie  :p [/code]
NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA."

Offline KrzysiekW

[wfb 7 ed]Turniej Gliwice lokalny,15 października, 1500 pkt
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 04, 2006, 12:41:39 pm »
Tak, jak stoi w pierwszym poście - turniej ma być w Gamestation.
Ostatnio nie ma zbyt wielu osób, więc chyba nie będzie problemu.

A zmianami zasad bym się za bardzo nie przejmował i potraktował udział jako formę szkolenia (z płatnym wstępem ;) ). W końcy w praktyce człowiek uczy się najlepiej. Ja nie wiem czy będę , a zasad też nie zdążę wszystkich przeczytać (choć na pewno będę się starał). Ale jeśli przyjadę, to po turnieju na pewno będe zmobilizowany do przyjrzenia się zmianow w sposób bardziej szczegółowy. :)

Pozdrawiam,
Krzysiek
asciate ogni speranza, voi ch'intrate.

 

anything