Autor Wątek: Tereny, makiety  (Przeczytany 17909 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamlik

Tereny, makiety
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 26, 2006, 12:02:45 am »
@Kalins
Heh. Od razu ci mowie ze jesli jesli chcesz to wykorzystac np na podstawki to powinienes pocwiczyc nakladanie...ja tez myslalem ze bedzie latwo ;) ale jak przyszlo co do czego to trudno bylo to nalozyc. Wiesz to nie jest juz w powietrzu. Wiec pomyslalem zeby to osadzic na jakims grubym drucie. Jak juz to zrobilem bylo latowo :D  Czyli jak sie za male podstawki bierzesz, to miej jakijs precik grubszy zeby latwiej bylo nakladac nitki ;)

Offline Lugburc

Tereny, makiety
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 05, 2007, 10:25:18 am »
Rewelacyjna pajęczyna! Znakomity pomysł. Miałeś może więcej nagłych, a niespodziewanych „przypadków” twórczego olśnienia?
rki i Gobliny wszystkich krajów łączcie się!

Offline Testament

Tereny, makiety
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 05, 2007, 02:07:11 pm »
Pajęczyna jest bomba, ale nie sądzicie, że trzeba by ją troszkie zmatowić? Jakoś tak nierealistycznie błyszczy, szczególnie, jak jest gęsta. Może matowy werniks?

Offline kamlik

Tereny, makiety
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 05, 2007, 02:23:38 pm »
Cytuj
Pajęczyna jest bomba, ale nie sądzicie, że trzeba by ją troszkie zmatowić? Jakoś tak nierealistycznie błyszczy, szczególnie, jak jest gęsta. Może matowy werniks?

Pajeczyna tak blyszczy bo flasha dalem i wyglada troche jak folia. Normalny efekt widac na poprzedniej fotce gdzie jest ona zrobiona bez flasha(w innym poscie). Po dniu pajeczynka robi sie twardsza i zaczyna miec taka twardosc jak bardzo gesta pajeczyna normalnego pajaczka. Nie sadze ze trzeba uzywac srodkow do matowienia powerzchni.
tutaj wklejam fotke:



Cytuj
Rewelacyjna pajęczyna! Znakomity pomysł. Miałeś może więcej nagłych, a niespodziewanych „przypadków” twórczego olśnienia?

Nie no to jest moje pierwsze "olsnienie" :P chcialem zrobic troszke pajeczynki na moim drzewku potepionych i sie zastanawialem jak to zrobic,wtedy sobie przypomnialem jak mi sie klej wylal na rece :D



Dzieki za komentarze ;)

PozdR

Offline khazad

Tereny, makiety
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 05, 2007, 09:27:15 pm »
http://www.one-ring.co.uk/phpBB2/album_pic.php?pic_id=5772
Proste i(moim zdaniem) efektowne. Takie makiety lubię.
Zdjęcie pochodzi z serwisu One-Ring, autor to Uruk_lurtz.

pozdrawiam
P.S. Naturalnie Kamlik pajęczyna genialna ;) .
b]Mitril - that's all I have to say about that.[/b]
Mitril

Offline kamlik

Tereny, makiety
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 05, 2007, 10:24:42 pm »
khazad@
Cos mi ten link nie dziala :) Podaj poprawny :)

PozdR


PS:Dzieki za pochwale pajeczynki :)

Offline Maximus from Rome

Tereny, makiety
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 05, 2007, 10:32:43 pm »
Cytat: "kamlik"
khazad@
Cos mi ten link nie dziala :) Podaj poprawny :)

PozdR

ejjj...

Mi też nie działa...
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Kubbek1

Tereny, makiety
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 05, 2007, 11:25:33 pm »
A mi działa  :D  Niezły element scenerii.
Płotek ładny, choć jeśli patrzeć na to pod kątem realizmu to wątpię, by komuś udało się znaleźć wiklinę grubą jak ludzki udo.
b]Padłeś? Powstań! Mitril[/b]

Offline khazad

Tereny, makiety
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 06, 2007, 08:19:56 am »
Kamlik, Maximus: może spróbujcie wejść tu http://www.one-ring.co.uk/phpBB2/album_personal.php?user_id=1851 . Makieta, o której mówimy to "Rohan fence".
Kubbek: nie wiem, czy to z założenia miało przypominać wiklinę ;) . W każdym razie stanowi niezły odskok od standardowych płotków z balsy.

pozdrawiam
b]Mitril - that's all I have to say about that.[/b]
Mitril

Offline kamlik

Tereny, makiety
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 06, 2007, 10:28:42 am »
Hmmm...niezle to wyglada ale mi to troszke przypomina takie plotki jak daja w zabawkach :P Np kupujesz sobie stadlinke koni i tam masz take. Moje odczucia sa dosc mieszane. Z jednej stronki odskakuje ale z drugiej jakos nie pasuje mi to to :P Sadze ze najlepsze sa plotki standardowe czyli z prostych klodek ;)

PozdR

Offline Maximus from Rome

Tereny, makiety
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 06, 2007, 03:55:01 pm »
fAJNY PŁOTEK....
 FAJNE WSZYSTKO  :D
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Midam_

Tereny, makiety
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 09, 2007, 06:56:57 am »
Czy warto wydawać kupę kasy na matę, górki i drzewka??? Bardzo lubię klimacik z podręcznikowych obrazków, ale nie wiem jak trwałe są materiały z których wykonano te elementy, dlatego pytam ;)

Offline Ugluk

Tereny, makiety
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 09, 2007, 01:47:05 pm »
nie warto --> warto sobie samemu zrobić

Offline Midam_

Tereny, makiety
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 10, 2007, 08:10:44 am »
nie warto ---> może uzasadnisz swoją wypowiedź ;) Mnie zależy na szczegółach. Podoba mi się tonacja barw produktów GW i fakt, że np. jak postawię na górce figsa to nie wywali się jak na tych turniejowych. Mimo wszystko na razie grosik do grosika mogę odkładać i kiedyś sobie kupię ;D

Offline potworek

Tereny, makiety
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 10, 2007, 03:51:55 pm »
Prosty powód - może ich tereny są fajne, ale np. zakup 3 wzgórz GW to koszt około 80 zł, za zrobie tego samemu z polisterynu to jakieś 5-7 zł, wymaga tylko chęci.
Chyba widać różnice?
o Ty wiesz o Mitrilu?