trawa

Autor Wątek: Tereny, makiety  (Przeczytany 17748 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kamlik

Tereny, makiety
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 10, 2007, 09:05:12 pm »
Zgadzam sie  potworkiem :D Lepiej samemu wykonac teren zamiast kupowac go za multum kasy. Np tez myslalem sobie ze pokupie gorki a tak wzialem dwa male platy styropianu co kosztuje moze 5zl potem wzialem szczote druciana i ladnie obrobilem,teraz wystarczy ladnie pomalowac i wybajerowac-kamienie z korku,piasek no i troszke posypki.

Offline Midam_

Tereny, makiety
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 19, 2007, 10:13:02 am »
Cel uświęca środki. 80 zeta to wydatek na komfort ;D

Offline Bonhart

Tereny, makiety
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 19, 2007, 08:59:38 pm »

Offline Barciu

Tereny, makiety
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 24, 2007, 12:35:40 pm »
Świetne prace... starannie i żmudne z kamyczków wykonane ;) Powiedz czy te kamyczki sklejasz dokładając po jednym czy to są gotowe większe elementy?
Meszek, króty jest między nimi dodaje realizmu, choć miejscami jest tego mchu za wiele.
Nie podobają mi się jednak posypki na I narożniku, są zbyt sztuczne i nierealistyczne.

PS
Brakuje mi trochę mocnego suchego pędzla jako efekt końcowy, ale jest i tak świetnie.



A mam do Was prośbę o opinie na temat tejże rzeczki mojego brata:
http://www.twierdzalotr.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=475
url=http://www.twierdzalotr.pl][/url]

Offline Ezekiel-san

Tereny, makiety
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 24, 2007, 02:48:32 pm »
Bardzo fajne i solidne wykonanie. Dużo elementów, więc można dostosować do konkretnego pomysłu na ułożenie terenów. Jedyne co strasznie rzuca się na oczy i psuje wrażenie to malowanie tej wody. Strasznie to nierealistyczne. Chyba dużo lepiej byłoby zwyczajnie pomalować na więcej odcieni niebieskiego a przy brzegu dać taki bardzo lekki zielonkawy.

Czyli bardzo fajne, ale sama woda do zmiany ;)

Offline Barciu

Tereny, makiety
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 24, 2007, 04:52:24 pm »
Z wodą kombinował dużo, a że pierwszy raz robił to wyszło jak wyszło ;)
Mi się rybka i wędka najbardziej podoba :P
url=http://www.twierdzalotr.pl][/url]

Offline Herudaio

Tereny, makiety
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 24, 2007, 06:37:04 pm »
Rzeczka w miarę w miarę, w sumie jedyne co miałem już powiedział Ezekiel powiedział.

Ruinki bardzo fajne. Powiedzmi formy sprowadzałeś? Ile Cię to wyniosło?
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Kalins

Tereny, makiety
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 24, 2007, 08:54:10 pm »
Witam,

Bonhart - świetne ruinki, gratuluję i tak jak kolegę Herudaio interesuje mnie czy miałeś jakąś formę, czy tworzyłeś od podstaw?
Barciu - rzeczka naprawdę ładnie się prezentuje, ale woda ma trochę przesłodzoną kolorystykę - szczególnie przy brzegu. Generalnie - kawał dobrej roboty.

Pozdrawiam,
Kalins
Powiedz Mitril i wejdź".

Offline Bonhart

Tereny, makiety
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 25, 2007, 02:57:42 pm »
Dzięki za komentarze.
Ruinki robione były za pomocą form. Odlewa się cegiełki różnych rozmiarów z gotową już fakturą np. kami.
Herudaio >formy można było kupić poprzez inne forum )nazwy nie podaję bo nie wiem czy jest to dozwolone :) ), chyba nadal można to zrobić, musi się zebrać odpowiednie zamówienie. Koszty dokładnie takie ile kosztują formy na stronie producenta.

Offline Herudaio

Tereny, makiety
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 25, 2007, 10:27:26 pm »
Można podać (moderator Ci to mówi  ;) ), póki nie jest to reklama/treści obrażające etc lub w jakiś sposób niezgodne z prawem to możesz co chcesz ;).

A ile to wychodzi w praktyce w złotówkach? Tzn ile wydałeś na formy z których zbudować te ruinki ;)
I ask only for an enemy worth fighting and a cause worth fighting for". - Spartan Prayer
Liczy się gracz, rozpiska to rzecz wtórna.

Offline Maximus from Rome

Tereny, makiety
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 26, 2007, 06:11:45 pm »
Cytat: "Herudaio"
Można podać (moderator Ci to mówi  ;) ), póki nie jest to reklama/treści obrażające etc lub w jakiś sposób niezgodne z prawem to możesz co chcesz ;).

A ile to wychodzi w praktyce w złotówkach? Tzn ile wydałeś na formy z których zbudować te ruinki ;)


chyba duzo!!!
arrior I sniper set  L96A1 zestaw wzmocnionego tłoka, cylindra i prowadnicy oraz sprężyna własnej produkcji, przedłużane lufy, lufa precyzyjna długości 58cm średnicy 6.03 prędkość początkowa pocisku około 750-800 fps.

Offline Bonhart

Tereny, makiety
« Odpowiedź #71 dnia: Luty 14, 2007, 10:00:23 am »
Spóźniona odpowiedź ale lepsza taka niż żadna.

To jest strona producenta form http://www.hirstarts.com/ Można na niej znaleźć dużo ciekawych rzeczy, jest też sklep i ceny form w dolarach.
to z kolei jest strona forum przez które można (chociaż ostatnio nic się nie działo w tej kwestii) kupić formy http://www.jotte.com.pl/forum/

Koszt kupienia formy jest taki: cena formy przeliczona z $ na PLN plus koszty przesyłki na terenie Polski.  Jednak żeby kupić formę musi się zebrać zamówienie na 10-12 form.

 

anything