trawa

Autor Wątek: Rozstawianie scoutów w 7 edycji  (Przeczytany 5968 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gogol

Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #30 dnia: Listopad 07, 2006, 04:23:38 pm »
good przykład
ttp://www.infokladki24.iq.pl/print.php?type=A&item_id=12

Moje wiersze

Offline logan347

Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #31 dnia: Listopad 07, 2006, 04:30:15 pm »
Przez 3/4 VI gralem ze unity nie widza 360 stopni. Przyjechal Dzik z jakiegos turnieju i powiedzial ze sa uscislenia ze widza. Dla mnie to byla bzdura bo nic takiego w rulebooku nie ma, ale przyjalem do wiadomosci ze tak sie gra na turniejach.

Teraz wyszla VII edycja i widze ze jest znowu lobbing coby  dla swojej wygody na nowo zmieniac rulesy
Vamoss Valencia !!!!!

Offline Asassello

Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #32 dnia: Listopad 07, 2006, 05:53:16 pm »
to nie jest "good przyklad", bo siodma edycja jasno mowi o tym ze sztandar zostaje do konca..czyli nie mozesz go zdjac przez muzykiem czy championem..
wiec chcac nie chciac i tak bedzie sie mialo pkt za sztadar :)

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Offline sAddamiec

Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #33 dnia: Listopad 07, 2006, 06:20:33 pm »
To jednak jest "good przyklad", ale jedynie odnosnie herdu. W pozostalych przypadkach tak jak mowisz.
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

Offline Asassello

Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #34 dnia: Listopad 07, 2006, 06:29:04 pm »
na herdach sie juz nie znam ;)

Sukces nigdy nie jest ostateczny. Porażka nigdy nie jest totalna. Liczy się tylko odwaga.

***      KULT - wymaga ofiar      ***

Barbarossa

  • Gość
Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #35 dnia: Listopad 07, 2006, 09:06:27 pm »
To na herdzie można ociupinkę przeginać, bo to uściślenie nie obowiązuje.

Obowiązują natomiast uściślenia dotyczące poszczególnych armii, co pragnę jeszcze raz podkreślić, bo niektórzy nie przeczytali połowy mojego dwuzdaniowego  posta.

Shino

  • Gość
Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #36 dnia: Listopad 07, 2006, 09:29:13 pm »
na ogolne zasady tez mozna takie kwia6ki znalezc.. tylko nie chcialo mi sie na razie przegladac direwolfa.. (ale fakt nie zauwazylem tego)...

szafa@poznań

  • Gość
Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #37 dnia: Listopad 07, 2006, 09:31:48 pm »
z tym herdem był to po  prostu przyklad. moge przejrzec uscisoenia i poszukac 10 walkow o podobnym, wiekszym czy mniejszym kalibrze...

Offline Assur

Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #38 dnia: Listopad 08, 2006, 10:46:05 am »
Hmmm... Otóż gw na swojej stronce zamieściło faqi do większości armii opatrzone datą wyjścia nowej edycji, więc one obowiązują na pewno.

Takiego faqu do zasad ogólnych tam nie ma, ale zauważyłem że niektóre odpowiedzi z tych do poszczególnych armii odsyłają do jakichś errat itp. Np przy dołączaniu wampira z wolf formem do fast cavalry odsyłają do erraty do fast cavalry...

Chociaż pewnie ktoś zrobił po prostu bezmyślne kopiuj-wklej...

Barbarossa

  • Gość
Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #39 dnia: Listopad 08, 2006, 05:30:03 pm »
Noooo... w szczególności, że errata, do której odsyłają w sprawie fast cavalry, NIGDY się nie ukazała.

Offline Tigerius

Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #40 dnia: Listopad 08, 2006, 10:36:38 pm »
Cytat: "Barbarossa"
Nie mam żadnych scoutów i uważam, że wszystkie FAKi, które ukazały się do podstawowych zasad (nie do army booków), są nieważne z chwilą ukazania się nowego Rulebooka. Inaczej możemy sobie jeszcze wykopywać jakieś zasady do 5 ed. Albo do 2. To co, że ukazały się w WD # 28, skoro nikt ich potem nie odwołał.


Zgadzam sie z barbem... Ja chce Fly High ;)
Nigdzie nie napisali, że został odwołany ;)
...kółko super wyjebanych pod niebiosa snobów(patrz Bastion)..."
Witam, jestem Rafał, mam 20 lat. W moim przypadku wyjebanie pod niebiosa ogranicza się do pokoju na 1-szym piętrze, a snobem jestem, bo mam oba fallouty oryginalne z CDA

Offline DaBoss

Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #41 dnia: Listopad 10, 2006, 09:50:44 am »
To oststecznie jak jest z tymi scoutami??

Barbarossa

  • Gość
Rozstawianie scoutów w 7 edycji
« Odpowiedź #42 dnia: Listopad 10, 2006, 04:12:52 pm »
Żadne FAKi do podstawowych zasad z poprzedniej edycji nie obowiązują. Czytasz rulebook i wiesz, jak jest ze scoutami.

 

anything