Autor Wątek: Black Periopt  (Przeczytany 2790 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

Black Periopt
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 15, 2006, 01:20:02 pm »
przedmiot za 50pkt Pasiak :) familiar jest za 50pkt, troche duzo co nie? ;)

na 99% jest tak jak pisalem

Offline Scimitar

Black Periopt
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 15, 2006, 04:15:06 pm »
Jak pisze, że generuje do puli to do puli, jak po prostu - że generuje to dla maga.
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Bigpasiak

Black Periopt
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 16, 2006, 08:12:50 am »
dobra juz dobra... po prostu bylem ciekawy. wiem co jest na tych przedmiotach tylko pamietajcie o 2 rzeczach. po pierwsze w 6 nie bylo zapisu o tym ze mag uzywal tylko wlasnych kostek wiec troche inne znacznie mial zapis ze do poola i przedmioty ktore mialy zapis ''tylko mag moze z nich czarowac'' byly tansze gdyz w jakis sposob ograniczaly gracza ktory je uzywal, teraz juz nie a po drugie te przedmioty kosztuja tyle bo jeszcze daja do dispela a naprzykalad jawel juz nie...(albo kradna kostke) tak wiec uwazam ze mam uzasadnione watpliwosci... i dalej je mam dopuki GW nie ustosunkuje sie do tego oficjalnie...
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline QUASSIMODO

Black Periopt
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 16, 2006, 09:18:53 am »
do periapta ustosunkuje sie juz za rok-przeciez beda nowe VC
lizzie pozniej

a tak naprawde to co daje do poola to kazdy moze skorzystac...i co z tego ze mag ma ten przedmiot?
idac tym tropem wychodziloby ze z BoS moglby skorzysatc np tylko dragonprince albo swordmaster :roll:
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline Scimitar

Black Periopt
« Odpowiedź #19 dnia: Październik 16, 2006, 12:19:17 pm »
Cytat: "Bigpasiak"
dobra juz dobra... po prostu bylem ciekawy. wiem co jest na tych przedmiotach tylko pamietajcie o 2 rzeczach. po pierwsze w 6 nie bylo zapisu o tym ze mag uzywal tylko wlasnych kostek wiec troche inne znacznie mial zapis ze do poola i przedmioty ktore mialy zapis ''tylko mag moze z nich czarowac'' byly tansze gdyz w jakis sposob ograniczaly gracza ktory je uzywal, teraz juz nie a po drugie te przedmioty kosztuja tyle bo jeszcze daja do dispela a naprzykalad jawel juz nie...(albo kradna kostke) tak wiec uwazam ze mam uzasadnione watpliwosci... i dalej je mam dopuki GW nie ustosunkuje sie do tego oficjalnie...

Wiadomo - dokładnie wyjaśnią to nowe 7ed podręczniki do armii - a obecnie trzeba się trzymać niestety tego co w starych jest :( Notabene - DE mają np. przedmiot, że napisali iż tylko mag może tej kostki używać ;)
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

Offline Bigpasiak

Black Periopt
« Odpowiedź #20 dnia: Październik 16, 2006, 05:26:40 pm »
no ale dodaj koszt tego co daje dd i bedzie cos kolo 50... nie? niewazne zobaczymy czy GW cos z tym zrobi czy nie. mi bez roznicy ale myslalem ze wlasnie to sie w itemach zmienilo i zasadzie generowania kostek...
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline QUASSIMODO

Black Periopt
« Odpowiedź #21 dnia: Październik 16, 2006, 07:53:08 pm »
hmmm...
chyba nie bylo zadnej erraty do przedmiotow itp.
w zwiazku z tym obowiazuja zapisy z AB
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

 

anything