Autor Wątek: MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...  (Przeczytany 18447 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline freshmaker

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #30 dnia: Kwiecień 30, 2003, 07:55:33 am »
wydawalo mi sie ze NR jest jednym kompetentnym osobnikiem w FM. bez niego beda sie pewnie taplac w kale.
"...żyję jak król i łamię non-stop prawo..."
mój ulubiony aktor antysemita Mel Gibbons

SAD

  • Gość
MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #31 dnia: Kwiecień 30, 2003, 09:55:33 am »
Cytuj
PS. NR raczej nie zawita juz na forum, bo podziękowano mu w FM za współpracę (i tak charytatywną jak dotychczas)
Tak bez pożegnania? Żadnego "nie piszcie już, bo i tak nie odpowiem"? Niewychowany jaki?
Cytuj
Co do FM to ja wciąz wieże , że się podniosą -nie wiem jak, ale sie pdniosa-muszą
Cytuj
Of koz, że muszą. Nie pierwszy to 'upadek' TMsemic/FunMedia...
Jestem z wami.  :!:

Offline Killah

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #32 dnia: Kwiecień 30, 2003, 12:27:22 pm »
Przepraszam wszystkich, których moja odpowiedź obrazi, ale mama zamiar dać upust swej złości ;)


Ok. Hir aj goł.


Kretynizm!!!! Idiotyzm!!! Jak można być takimi debilami?!? nawykupować w pi**u licencji na komiksy i potem starać się zyskać w oczach czytelnika reedycją ( Lobo-Big deal), Adaptacją (DD-w ogóle to to się ukazało?), no i  Spider-Manem, które poprzednie odejście komiksiarze przyjęli z ulgą. Ręce opadają. Zajebiście szkoda tych licencji - niewydanych DD, Ultimate X-Men, Spajderów, ale takie Authority, czy te TPB New X-men to by se człowiek przeczytał. Eeech..
Pain don't hurt" - Patrick Swayze

SAD

  • Gość
MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #33 dnia: Kwiecień 30, 2003, 01:37:32 pm »
Cytuj
no i Spider-Manem, które poprzednie odejście komiksiarze przyjęli z ulgą.
Kto przyjął z ulgą?

Offline graves

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #34 dnia: Kwiecień 30, 2003, 01:41:49 pm »
Cytat: "SAD"
Kto przyjął z ulgą?


Popieram. Miał lepsze i gorsze serie (pod koniec wydawania było więcej tych gorszych), ale te nowe do scenariusza Straczynskiego to bym sobie poczytał :cry:
"It is an old maximum of mine that when you have excluded the imposible, whatever remains, however improbable, must be the truth."

Offline DevilRed

  • Pisarz bracki
  • ****
  • Wiadomości: 971
  • Total likes: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Digital Sin Team/DNN Squad
    • profil MySpace
MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #35 dnia: Kwiecień 30, 2003, 03:17:30 pm »
chyba wszędzie to piszę :wink:
no szkoda fm. a raczej ich szumnych zapowiedzi. z killah się zgadzam zasadniczo.  :twisted: bez tych inwektyw samo sedno jest oki. ale mimo wszystko wierzę że się podniosą. wspieram poprzedników w tej kwestii.
a mandragora dobrze że wyda(je) polskie. tak ma być: Pl - Usa.
a wiecie kiedy Wolverine? i w ogóle czy coś poza zapowiadanymi historiami (tj. hunted i bloodsport)????
http://www.myspace.com/digitalsin1 - "we keep disco evil"

http://www.myspace.com/dnnpl - "we say dance Dance DANCE!"

Mav82

  • Gość
MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #36 dnia: Kwiecień 30, 2003, 07:18:09 pm »
szkoda fun media, a wlasciwie szkoda niewydanych: "daredevila" kevina smitha, spidera, new x-men i authority
mnie powrot spidera (w wersji doroslej) na polski rynek bardzo ucieszyl

Offline rorkboy

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #37 dnia: Kwiecień 30, 2003, 09:39:27 pm »
daredevila szkoda najmniej bo czytalem i lewizna. ale szkoda authority. BARDZO szkoda x-men granta morrisona, ktory mozna by bylo genialnie wypromowac, w polsce jest wiele fanow serii na ekrany wlasnie wchodzi film  , a grant morrison to grant morrison i ludzie nawet jesliby go nie skumali to musza :-) NAJBARDZIEJ szkoda planetary - to jeden z najlepiej poprowadzonych fabularnie, interesujacych i wieloplaszczyznowych komiksow jakie w zyciu czytalem, maestro ellis odwalil kawal swietnej roboty. jakby fun media przestalo wydawac pyty w stylu ultimate spider man bendisa czy lobo ktore naprawde kazdy ma juz w tyle a skoncentrowalo sie na dobrym komiksie, takim jak ten ktory mieli w swoich planach, byloby ok. a tak  - gowno. bo dobry komiks umiejetnie wypromowany obroni sie przed odbiorca. niewazne czy traktuje o sennym miasteczku lysym kolesiu i jego babci, o grupie facetow w rajstopach jak to mowisz czy tez o ksiedzu z papierosem w ustach i jego kumplu wampirze; wazne ze to dobry komiks. a new x-men, authority i planetary to kawal bardzo dobrego komiksu. rownie waznego dla gatunku w usa jak sandman czy preacher. to ze fun media spieprzylo wydanie sprawia ze zycze im wszystkim smierci na czerwonke i sars. co do polskich komiksow, naprawde ok 60 mam szczerze dosyc bo jest to studenciackie zjadanie wlasnego ogona. i swiadczy bardzo zle o kondycji gatunku w polsce bo dla mnie wydawanie w formie albumowej sraczy z fanzinow w stylu produkt to tylko strata czasu. ja czekam na naszego alana moorea i jak narazie jedyny facet ktore moze to zrobic to prosiak czyt. owedyk. tylko niech kto inny rysuje mu te komiksy prosze.
ttp://pocztowki.blox.pl

Offline Macias

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #38 dnia: Kwiecień 30, 2003, 09:51:31 pm »
rorkboy uderza mocno,ale w czesci sie z nim zgadzam.co prawda lubilem "gowno" pokroju ultimate spidera,ale czekalem na reszte wymienionych..kila tez z tym,ze NR zasuwal u nich za darmo.taka niby gites firma,a odwalili kawal szopy i niech spadaja z rynku.a z polskich niezly jest adler und piatkowski,tym rorkboy niewiele mozna zllego zarzucuc.

Offline Inszy

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #39 dnia: Kwiecień 30, 2003, 09:54:52 pm »
1) Ja mam właśnie ochotę na "pytę" typu Ultimate Spiderman. Bo już zaczynam mieć dość wydumanych fabuł. A dobrego, rozrywkowego komiksu jest u nas jak na lekarstwo.
2) Ludziom z FM życzę jak najlepiej, bo może jeszcze nie wszystko stracone.
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline mykupyku

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 30, 2003, 10:52:25 pm »
Cytat: "Macias"
rorkboy uderza mocno


czasem za mocno, ale w sumie całkiem celnie...
opyright by mykupyku

Offline Yaqza

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #41 dnia: Maj 01, 2003, 12:20:06 am »
Ech, ludziska- czy naprawdę warto to teraz roztrząsać? Jakie to FM jest złe i niedobre, jak skaszanili świetne licencje, jak na jana próbowali wejść na rynek? Raz już to powiedziano, wystarczy. Po co marnować czas na powtarzanie rzeczy oczywistych? Chcieli wejść ostro, przeliczyli się. Tak bywa. Może wyciągną z tego naukę- jeśli nie oni, to na pewno jakiś inny wydawca.
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline Gościu

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #42 dnia: Maj 01, 2003, 07:22:22 pm »
Naprawdę bardzo mi przykro że Fun media ma kłopoty. Ale Pani Tevnell, Panie Rustecki, Panie Wróblewski, proszę - nie zawracajcie nam już dupy

Offline Macias

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #43 dnia: Maj 01, 2003, 07:37:35 pm »
pan wroblewski juz nie pracuje w FM (podobno).zreszta ( tez podobno) robil tam za darmo.zgadzam sie z "gosciem"-FM squad, odpuscie sobie.wydajcie jeszcze authority,by zejsc w ladnym stylu,odsprzedajcie licencje,napiszcie slowo pozegnania w inecie i czesc.tak to widze

Offline Clayman_

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #44 dnia: Maj 01, 2003, 09:58:01 pm »
taa,nie zawracajacie dupy,egmoncie i mandragoro tez nam przestan zawracac dupe i dajcie sobie spokoj z wydawaniem komiksow,tylko tak dalej,swietnie chlopaki,jeszcze oskarzcie fm o stworzenie aids i powiazania z saddamem
:<Życie bez rzadów Tuska jest dla mnie niczym...>:.