Autor Wątek: MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...  (Przeczytany 17871 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Borys

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #45 dnia: Maj 01, 2003, 10:33:02 pm »
No Clayman masz rację. Syf, aż mnie targa jak pomyślę, że takie fajne pozycje zapowiadane z FM się nie pojawią. Normalnie mnie krew zalewa. Generalnie wole tzw. poważne, czy też ambitne komiksy, ale tego "gówna" tez bym chętnie poczytał. Poza tym Spidera Straczynskiego tak nazwać nie można, DD z resztą też. Ale fakt faktem, że skiepścili - po kiego grzyba te reedycje, wtopa kasy i tyle. Ilu z Was je kupilo? Co z tego, że fajniej wydane? Po cholerę mam kupować komiks za 20 zł, który już mam? Ja pier.... ale mi się kląć chce.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Inszy

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #46 dnia: Maj 01, 2003, 10:36:16 pm »
Jak najbardziej zgadzam się z Claymanem.
Znaleźli się malkontenci :P

Czym lepiej czułoby się FM, tym lepszy byłby rynek komiksowy w Polsce. Przecież w miejsce takiego USM nikt na razie nic nie wyda. Przez co tworzy się dziura.
A to, że fatalnie trafili z Lobo i nienajlepszy marketing, to już inna historia...
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline dasst

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #47 dnia: Maj 02, 2003, 08:59:56 am »
 Wiesz co Clay, dziwię się tobie. Czemu bronisz Fun - Media? Przecież oni próbowali wydawać komiksy! Człowieku ja w takim wypadku usprawiedliwienia dla nich nie znajduję. Jak oni śmieli!!! A poza tym nie od dziś wiadomo kto jest odpowiedzialny za epidemię SARS.
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Macias

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #48 dnia: Maj 02, 2003, 12:02:53 pm »
no to sie cieszcie,ze FM jeszcze zipie (ledwo...) i 3ma w rekch  licencje.tych komixow raczej szybko nie ujrzymy.ale spoko,wazne,zeby wydawnictw bylo jak najwiecej.przeciez jest nas tak wielu i potrzebujemy tyle wydawnictw......

SAD

  • Gość
MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #49 dnia: Maj 02, 2003, 12:32:06 pm »
Cytuj
no to sie cieszcie,ze FM jeszcze zipie (ledwo...) i 3ma w rekch licencje.tych komixow raczej szybko nie ujrzymy.ale spoko,wazne,zeby wydawnictw bylo jak najwiecej.przeciez jest nas tak wielu i potrzebujemy tyle wydawnictw......
A ty skąd wiesz, że ktoś jest tymi licencjami w ogóle zainteresowany? Ja słyszałem tylko, że Mandragora chce Hitman/Lobo i nic więcej. I nie wydaje mi się, żeby Mandra czy Egmont paliły się do wydania np. Ultimate Marvela. Póki FM istnieje, te komiksy przynajmniej są w czyimś planie wydawniczym. A jak upadnie, to większość nie będzie.

Offline dasst

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #50 dnia: Maj 02, 2003, 02:30:26 pm »
 Nie chodzi mi o to, żeby Fun Media dalej trzymało licencje na komiksy których wydać nie bedzie wstanie, ale oto, że macie za złe temu wydawnictwu próbę zaistnienia. Macias, gdyby nie Fun Media, to licencji na pewne tytuły długo byś w Polsce nie zobaczyła, a tak już niedługo czeka cię pewna nispodzianka.
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline pookie

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #51 dnia: Maj 02, 2003, 03:20:25 pm »
I proszę bez nazwisk. Czy to się komuś podoba, czy nie to akurat i Arkowi Wróblewskiemu i Marcinowi Rusteckiemu zasług nie sposób odmówić.
 for Pookie

Offline Sid

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #52 dnia: Maj 02, 2003, 04:04:34 pm »
Dołączam się do głosu osób wqurzonych opluwaniem FM. Przesadzacie, panowie.
PS Jaka znowu 'nispodzianka' :P , Dasst?
History Abhors a Paradox"

Offline Inszy

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #53 dnia: Maj 02, 2003, 04:28:20 pm »
Jeśli coś wiesz, to podziel się z nami wiedzą, bo zabrzmiało to "nieco" intrygująco :o
a przykład ten kwaczący kaczor Donald... On nie zna litości. Jest okrutny i bezwzględny. Jeśli nawet dochodzi do jakiegoś celu, to po trupach. Jego prawem jest prawo zemsty.

Offline Borys

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #54 dnia: Maj 02, 2003, 07:42:04 pm »
Pax między komiksiaże! Panowie FM się starało i tego im za złe mieć nikt nie może. A to, że zarżnęli to już insza inszość. Miejmy tylko nadzieję, że coś z tego się jeszcze urodzi i dajmy już spokój temu tematowi.
tylko głupiec słucha plotek
tylko głupiec ich NIE słucha
Neil Gaiman

Offline Macias

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #55 dnia: Maj 02, 2003, 09:16:15 pm »
chce tylko przypomniec,ze jak duzo ludu spluwalo sie na USM, to ja akurat bronilem FM.zawsze zyczylem im jak najlepiej,bo tesknie za zeszytowymi przygodami kolesi w trykotach.ale ich nieudany powrot wkurzyl mnie, i to mocno.ale sami sobie winni.gdyby n.p zrobili sobie www i na tej www cos w stylu prenumeraty ( to sie teraz subscriptions nazywa...), to bylbym 1,ktory by sie na czesc  tytulow zapisal.a teraz nawet jesli cos wydadza,to sadze,ze bedzie tolabedzi spiew.(jesli sie myle,to lepiej dla mnie :wink:  ) a dasst jakos mnie nie zaintrygowal.takie txty o FM slyszelismy juz w grudniu....

Offline dasst

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #56 dnia: Maj 02, 2003, 09:51:13 pm »
 A ja nic już więcej nie powiem....
Men my brothers who after us live,
have your hearts against us not hardened.
For -- if of poor us you take pity,
God of you sooner will show mercy."

Offline Yaqza

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #57 dnia: Maj 03, 2003, 06:20:34 am »
No, no, no, tajemnice jakoweś kolega skrywa...ładnie to tak? A tak abstrathując (samo "h" czy "ch"? oto jest pytanie) przyznam, że i ja USM pokochałem młodzieńczą miłością- uważam zwyczajnie, że to za...yyy, to jest, bardzo dobry komiks, a na kolejne części wyczekiwałem jak na kolejne epizody "Evangeliona". A wracając do tematu- nikt redakcji FM/TM-SEMIC zasług nie odbiera, ale odnoszę wrażenie, że już niewiele zobaczymy...
A "Amazing Spidermanem" Straczynskiego zainteresowana była Mandragora, więc....kto wie. Może Pająk  powróci jednak w glorii i chwale.
url=http://www.komiks.nast.pl]Aleja Komiksu[/url]

Offline Macias

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #58 dnia: Maj 03, 2003, 11:31:15 am »
przez "h".a ja zaslug im nie odbieram.malo tego,poza NB,TR i Lobo pasily mi ichwzystkie komixy. i dlatego tez bulwresuje sie tak bardzo.mam nadzieje,ze moze chociaz egmotnowi z batmanami wyjdzie (OT:ma ktos juz Tellosa?)

Offline An-Nah

MANDRAGORO !!! co z... FUN MEDIA !!! co z ...
« Odpowiedź #59 dnia: Maj 03, 2003, 03:47:40 pm »
Macias, Tellosa przejrzałam dziś w Empiku... Kreska niby-mangowa i jaskrawe kolorki... szybka akcja... Ale to Egmont wydaje, nie FM...
Ua An, której się nie chce wymyślać podpisu

 

anything