Autor Wątek: Oddzialy w walce a psychologia  (Przeczytany 1145 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sAddamiec

Oddzialy w walce a psychologia
« dnia: Październik 16, 2006, 08:23:56 pm »
Byc moze nie przemyslalem sprawy, albo cos przeoczylem ale nasunela mi sie taka sprawa:
Jak napisano na poczatku dzialu psychologia oddzialy zwiazane walka nie zdaja testow psych. Teraz mam pytanie co znaczy byc zwiazanym w walce?
Jezeli po zwycieskiej walce (i pogoni, overrunie etc.) jakis oddzial nie styka sie juz z przeciwnikiem to czy staje sie on znow podatny na paniki, czy tez jest wciaz uwazany za "engaged" az do konca fazy CC?
Ja uwazam, ze byloby glupie gdyby oddzial ktory zwyciezyl walke musial potem zdawac paniki, szczegolnie ze z pogoni, overruna nie musi zdawac strachu w razie gdyby sie napatoczyl na fear causing enemy.
zy normalna zwykła plewa może ścinać ch..em drzewa? Ależ owszem, czemu nie, plewie też należy się! Olali olala, olali olala... :D

Offline QUASSIMODO

Oddzialy w walce a psychologia
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 16, 2006, 09:42:29 pm »
zwiazany walka to zwiazany walka
7 edycja dala powazna zmiane-kolejnosc wykonywania walk...w zasadzie to teraz bedzie nalezec do kanonow taktyki tak samo jak kminienie z szarzami
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

 

anything