trawa

Autor Wątek: breath weapon  (Przeczytany 1706 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thurion

breath weapon
« dnia: Październik 17, 2006, 08:20:59 am »
na str. 94 w dziale w.w. jest napisane ze template przyklada sie do glowki ziejacaego, czy robimy tak jak w ksiazce czy tak jak bylo w 6 ed. ?

czyli:
- przykladamy template od srodka podstawki przedniej strefy ziajacza (jak wcale tak nie bylo i gralem blednie to wina Szafy (krzysia:P) ktory kiedys mi powiedzial ze tak sie powinno robic)

czy mam przykaldac template do glowki? a w przypadku smoka chaosu jede template do jednej glowki jeden do drugiej?


nie jest to cos znaczacego :) ale nie chcialbym na turnieju podleciec tak zeby lapac od podstawki jak najwiecej a ktos mi powie ze od glowki, pokaze w RB i tak faktycznie bedzie..

Jankiel

  • Gość
breath weapon
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 17, 2006, 08:36:35 am »
Wcześniej też było od główki...
Wybór jest prosty - albo nakażemy wszystim używanie jedynie nieskonwertowanych smoków z GW, albo będziemy mierzyć od podstawki.

Offline Bigpasiak

breath weapon
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 17, 2006, 08:43:07 am »
wyobrazacie sobie smoka WE z ''odrobine'' wyciagnieta glowka...? tak ze w pierwszej zieje i pozostaje poza zasiegiem szarzy piechoty...  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline Christos

breath weapon
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 17, 2006, 08:43:48 am »
Zakaz konwertowania czegokolwiek (w tym przypadku smoka) jest niedorzeczny (tym bardziej że konwersja jest dodatkowo oceniana). Z kolei mierzenie od głowy doprowadzi do pojawienia się smoków o nadzwyczaj dłuuuugich szyjach. Zawsze mierzyłem od podstawki, tego samego oczekiwałem od przeciwników i wydaje mi się że to jedynie słuszną koncepcją.
ttp://www.knightfight.pl/?ac=vid&vid=71017123

Offline rroghl

breath weapon
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 17, 2006, 10:02:40 am »
Jak dla mnie konwertowanie smoków, żeby miały 15-calową szyję to już jest jakiś kosmos, to chyba tylko Polacy mogliby wymyśleć. Jak dla tą kwestię powinno się roztrzygać przed bitwą (tak jak kwestie typu czy mierzymy od moving trayów, czy tereny traktujemy po obrysie, itd.)
Ewentualnie odpowiedni zapis w regulaminie turnieju.

Jankiel

  • Gość
breath weapon
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 17, 2006, 10:05:25 am »
Dlatego mierzenie od podstawki rozwiązuje wiele problemów. Tak graliśmy w VI eycji i spokojnie możemy grać w VII.

Offline QUASSIMODO

breath weapon
« Odpowiedź #6 dnia: Październik 17, 2006, 10:08:29 am »
Cytat: "Bigpasiak"
wyobrazacie sobie smoka WE z ''odrobine'' wyciagnieta glowka...? tak ze w pierwszej zieje i pozostaje poza zasiegiem szarzy piechoty...  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:


lepszy patent->zrobic glowke na teleskopie ;)
'm Gonna stomp'em to dust,I'm gonna grind their bones.I'm gonna burn down dere towns and cities.I'm gonna bash'eads,break faces and jump up and down on da bits dat are left.An'den I'm gonna get really mean.

Offline BOGINS

breath weapon
« Odpowiedź #7 dnia: Październik 17, 2006, 04:21:01 pm »
Nom, bo trzeba pamiętać że główka nie moze się obracać :)
laanesh!!! The time has come! Fear me mortals.

Offline Bigpasiak

breath weapon
« Odpowiedź #8 dnia: Październik 17, 2006, 06:18:30 pm »
Cytat: "QUASSIMODO"
Cytat: "Bigpasiak"
wyobrazacie sobie smoka WE z ''odrobine'' wyciagnieta glowka...? tak ze w pierwszej zieje i pozostaje poza zasiegiem szarzy piechoty...  :badgrin:  :badgrin:  :badgrin:


lepszy patent->zrobic glowke na teleskopie ;)


genialne :shock:  :badgrin: ... zrobic glowe ktora wyciaga sie i chowa jak potrzeba mi... drzyjcie przed ziejacym potworem  :badgrin:  :badgrin: (oczywiscie najlepsza opcja to od podstawki ale ostatnimi czasy zauwazylem ze czesc osob bardzo dokladnie pragnie przestrzegac litery rulbuka... wiec zobaczymy...  ;) )
o prostu musialem to miec...

Cytat: "JJ"
Cytat: "Romano"
Czy mozna grac elementalami ajesli tak to w jakich armiach??


Poddaje sie.

Co to są Elementale w WFB?

Offline thurion

breath weapon
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 17, 2006, 07:04:32 pm »
Cytat: "Trocki"
Dlatego mierzenie od podstawki rozwiązuje wiele problemów. Tak graliśmy w VI eycji i spokojnie możemy grać w VII.


no i wiecej informacji nie potrzebuje ;)

Offline Murmandamus

breath weapon
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 17, 2006, 07:11:10 pm »
Na przykład mojego smoka teraz przerabiam by nie był klasycznym smokiem na łapskach tylko w locie z szyją i pyskiem wyciągnietymi do góry. Zianie od pyska w przypadku tego podelu jest problematyczne.
img]http://img352.imageshack.us/img352/5348/cold2nb4.th.png[/img]

Offline Scimitar

breath weapon
« Odpowiedź #11 dnia: Październik 18, 2006, 10:25:40 am »
A czy zauważyliście że można ziać po marszu ?? Ma to znaczenie dla takiej hydry ;) Teraz szczególnie w wersji Royal z S2 no save jest interesująca :D
cimi GG 4417905
Podziwiajcie mroczną gębę prawdziwego Dark Elfa ;)
http://www.kgb.draconis.prv.pl

KAZALI WYCIĄĆ CRISTIANO RONALDO - NO CO ZA KRAJ !! Jutro będzie coś lepszego :D

 

anything