trawa

Autor Wątek: Neverwinter Nights 2  (Przeczytany 34340 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline KoZZ

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #15 dnia: Październik 18, 2006, 10:26:56 pm »
Cytat: "fin"
Cytuj
W rolplejach nie chodzi o samą sieczkę.

W komputerowych tak.
kto co lubi. Moim zdaniem bardzo źle, że w erpegach taki duży nacisk kładziony jest na walkę i rozwój postaci, a nie na "role playing". Dla mnie najlepszym heroic fantasy była Ultima IX (wiem, wszyscy zjechali tą grę, ale pomimo wszystkich niedociągnięć, gra była bardzo dobra). Mało walki, rozwój uproszczony do minimum (swoją drogą bardzo fajny) no i klimat, którego wielu grom brakuje.

A NWN był fatalny (grałem tylko w single i parę modów, z czego jeden mod był nawet lepszy o oryginalnej kampanii :roll: ). Za pierwszym podejście gra od samego początku mnie odrzuciła. Za drugim jak zacząłem grać czarodziejem, nawet fajnie się grało, ale i tak po pierwszym rozdziale darowałem sobie grę. :roll:
FOR YOUR CONSIDERATION

Offline Kriss

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #16 dnia: Październik 21, 2006, 01:38:52 am »
Pierwsza częśc NWN - sieczka, ale sympatyczna, miała mimo wszystko swój urok. Dużym plusem była dla mnie obecność Aribeth, w zasadzie przeszlam grę żeby ją uratować.
Co do dwójki - na moim kompie i tak nie pójdzie, więc sie nią nie ekscytuję. Zresztą z braku czasu jeszcze nie przeszłam Hord Podmroku.
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Cascad0r

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #17 dnia: Październik 21, 2006, 12:49:00 pm »
aribeth byla zalosna imho. nvn naciagane i nie przyciagnelo mnie na dluzej. powod? aby przejsc dalej nalezalo wybic wszystko, zrobic questa isc gdzies. taki arcade. probowalem zlodziejem, magiem i szybko konczylem ;]
podobnie bylo z bg2. probowalem wojem-za latwo. magiem-za latwo. zlodziejem-za latwo. doszedlem max do podmroku (magiem, bo gra nim byla najbardziej roznorodna).
w przeciwienstwie do bg 1, ktore przeszedlem ze 3 razy i pewnie moglbym jeszcze z pare razy przejsc odkrywajac za kazdym razem cos nowego ;)

Offline High Elf

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #18 dnia: Październik 21, 2006, 03:12:15 pm »
Przejście Aribeth na "ciemną stronę mocy" faktycznie było bardzo ładnie odegrane. I te obrazki z jej ukochanym powieszonym, miodzio po prostu ;)
Jednak cała fabuła sprowadzała się do wyżynania i robienia questów na płn. płd. wsch. zach. od startowego punktu po czym następny rodział.

Pierwszy dodatek bardzo podobał mi się na początku, ale im bliżej końca tym stawał się gorszy :/ HotU wręcz przeciwnie, im dalej - tym lepiej. Zwłaszcza oblężenie i n-ta otchłań mi się podobały. Spotkanie z Aribeth IMO świetny motyw.
ziałam w imieniu Zakonu Rycerskiego Świętego Jana Chrzciciela Szpitala Jerozolimskiego. Nie polecam wchodzić mi w drogę ;)


Offline misery_chick

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 05, 2006, 10:57:29 pm »
Szczerze mówirąc zaczynając grać w NVN myślałam, że będzie to genialna quasi-kontynuacja BGII. Mój błąd. Ta gra nie wciąga. Co z tego, że grafika w porównaniu z BGII jest świetna, jeśli po godzinie grania ogrania cię znużenie. W BGII siłą była fabuła, postaci, lokacje... W NVW drużyna ogranicza się do jednego małomównego towarzysza, a same misje są po prostu nieciekawe. Wolałabym, by twórcy tym razem zatroszczyli się o grywalność bardziej niż o lepszą grafikę.  8)

Offline Grimgor Ironhide

Premiera NWN 2 PL
« Odpowiedź #20 dnia: Listopad 12, 2006, 03:33:39 pm »
Czy ktoś mógłby mi powiedziec kiedy jest ta premiera Neverwinter nights 2 w wydaniu polskim, bo już kompletnie jestem zdezorientowany. O ile ostatnio słyszałem premiera miała być dzisiaj (12.11.2006), a potem przeglądając w googlach patrze że premiera ma być 7 grudnia.

Z góry byłbym wdzięczny za wszelką pomoc.
ie ma power gamerskich armi...
istnieją tylko power gamerzy :p

Offline Arafel

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #21 dnia: Listopad 12, 2006, 04:18:07 pm »
Zdaje mi się, ze właśnie 7 grudnia. Ewentualnie, jeśli zamówisz przed premierą na gram.pl, to powinno przyjść 5 grudnia. Sam się zastanawiam czy nie szarpnąć się na kolekcjonerską...

Zajrzyj tu i tu.

Offline Anonimowy Grzybiarz

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 05, 2006, 04:53:40 pm »
Cytat: "Arafel"
Zdaje mi się, ze właśnie 7 grudnia. Ewentualnie, jeśli zamówisz przed premierą na gram.pl, to powinno przyjść 5 grudnia. Sam się zastanawiam czy nie szarpnąć się na kolekcjonerską...


Ja się szarpnąłem na kolekcjonerską 8) , zamówiłem w gram.pl, lecz jeszcze nie przyszło... :(  :x Ale w końcu poczta polska strajkuje...  :? Chociaż mi się wydawalo, że przestała... :shock:

gość1

  • Gość
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 05, 2006, 05:17:59 pm »
Kolekcjonerska idzie tylko kurierem. Z tego, co się orientuje, to CDP jeszcze nie wysłało. Prawdopodobnie wyślą dopiero w czwartek.

Offline Raven

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 08, 2006, 10:59:50 pm »
Witam Was serdecznie,
Ma ktoś już tą gierkę? Bo dręczy mnie dniami i nocami jedno pytanie: Czy te wymagania sprzętowe to na serio? :) Jak rok temu kupiłem sobie nowego kompa to w  Obliviona grałem znośnie na wysokich detalach, a na średnich to wogóle chodził płynniutko. Ale jak dziś patrzę na wymagania NWN2 to mnie chwytają spazmy, bo zapowiada się jechanie na minimalnych wymaganiach:)
Jako, że sam gierkę mam zamówioną pod choinkę, to potrzebuję wiedzieć, czy mam na gwałt zmieniać kartę graficzną, (mam Gforce'a 6600), czy jednakowoż z modernizacją sprzętu mogę jeszcze poczekać?

Z góry dziękuję za odpowiedź!
Support Denmark!
Kupię Beastmenów:
http://www.forum.gildia.pl/viewtopic.php?t=25874

gość1

  • Gość
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 08, 2006, 11:35:32 pm »
Powiem Ci popołudniu albo we wtorek. Zależy czy CDP znowu 'napotka problemy'... To co odstawili z NN2, to już po prostu przegięcie....

Offline Wołek

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 11, 2006, 07:50:17 pm »
No ja jestem w trakcie instalacji i pewnie znikne przed kompem na kilka dni  :badgrin:
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Kriss

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 17, 2006, 02:55:06 pm »
Daj znać jak wrażenia :)
What you call "faith" is nothing more than a child crying out for love."


Offline Wołek

Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 19, 2006, 10:25:44 am »
Mój komp nie wytrzymał.Czekam na tuning kompa :D
Nie chodzi o siłę twoich ciosów.Chodzi o siłę przyjętego ciosu i zdolność do brnięcia dalej.
Ile możesz przyjąć na siebie i wciąż iść przed siebie.Tak zostaje się Zwycięzcą.-Rocky Balboa


Liczy się tylko sfora.

Offline Wilk Stepowy

  • Starszy Gildii
  • *******
  • Wiadomości: 13 885
  • Total likes: 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • wilk bez zębów
Neverwinter Nights 2
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 19, 2006, 01:37:38 pm »
To teraz powiedz jaki masz - ciekawe czy mój pociągnie ;)

 

anything